Loe ametlikku kirjeldust

Kus su unistused püüdlusi ja oma püüdlusi saada saavutusi-st Redlands kogemus. Kuna meie loomisest aastal 1907Me ei värises meie lubadus: teosed hariduse keskkonda akadeemilise ranguse ja isiklikku vastutust, kus saab segu, mida sa õpid klassis koos eluks vajalikke oskusi, mis aitavad teil mõjutada positiivse muutuse maailma.

Me oleme RedlandsKui uudishimu leiab inspiratsiooni; kus omakasupüüdmatus muutub teenus; kus väikesed klassid julgustada arutelu ja arutelu sädemeid ülevaate; kus loovus ja innovatsioon avatud uste ja muutus elu; ja kus mitmekesisus rikastab meid kõiki.

Me oleme RedlandsKui me hoolime rohkem sellest, kes sinust saab, kui kes sa varem; kus me võtame hea õpilased ja muudavad need suured inimesed.

Missioon

Redlandsi ülikool on eraõiguslik sõltumatu kunsti ülikooli pühendunud pakkuma personaalset haridus, mis vabastab õpilastel teha valgustatud valikuid.

Redlands rõhutab akadeemilise ranguse, õppekava mitmekesisus ja uuenduslikke pedagoogilisi. Redlands soodustab kogukonna teadlased ja julgustab pluralistlik mõiste väärtusi, seades kahtluse eeldused ja stereotüüpide mõlema klassi ja tegevusi. Redlands hariduse ületab koolitus omaks peegeldav arusaam meie maailma; see lähtub teavet ülevaate, teadmistest tähenduses.

Tervitades intellektuaalselt uudishimulik õpilased erinevate usuliste, etniliste, rahvuslike ja sotsiaalmajandusliku taustaga, University eesmärk on arendada vastutustundliku kodanikkonna osana täielik haridus. Redlands julgustab kogukonda atmosfääri erakordse võimaluse õpilase juhtimisel ja suhtlemist. Töötavatele täiskasvanutele, University pakub uuenduslikke akadeemilisi programme mugav kohtades ja aegadel.

Redlands ühendab kunsti ja professionaalne programme, rakendatud ja teoreetiline uurimus, traditsiooniline peamiste äriühingute ja füüsilisest isikust mõeldud lepingute lõpetamist. Väikesed klassid võimaldavad igale õpilasele osaleda klassi arutelu, teha tihedat koostööd õppejõud, ja saada ulatuslikku individuaalset tähelepanu. Redlands jääb tundlik kaasaegsete trendidega ühiskonna ja väljakutseid õpilastel pühenduma elu õppimist.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:


University of Redlands

Ülikooli Redlandsi "Master of Science in Geographic Information Systems programm on üks aasta intensiivne programm on mõeldud spetsialistidele püüab arendada oma olemasol ... [+]

Programmi ülevaade

Ülikooli Redlandsi "Master of Science in Geographic Information Systems programm on üks aasta intensiivne programm on mõeldud spetsialistidele püüab arendada oma olemasolevaid akadeemilisi sihtasutuste terviklik arusaam geograafilise informatsiooni teaduse põhialuseid ja kasutamist ja rakendamist GI tehnoloogiaid.

Key programmi komponendid

Teooria ja analüüsi

Gain põhjalikud teadmised põhiõiguste teooria ja kontseptsioone, mille GIS tehnoloogia on üles ehitatud. Meie kursused annavad vajaliku aluse kohaldada GIS palju probleeme.

Tehnoloogia

Kuna tehnoloogia GIS on kiiresti muutuvas, MS GIS programm on uhke, et pakkuda koolitust läbi ESRI juhendaja juhitud kursustel erinevates ESRI tooteid, sealhulgas ArcGIS Desktop ja ArcGIS Server. Meie teaduskonna õpetada põhilisi tarkvara arendamiseks.... [-]

Ameerika Ühendriigid Redlands
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Redlands

In School of Music meie eesmärk on harida kogu muusik, mitte ainult õpetada esineja. ... [+]

In School of Music meie eesmärk on harida kogu muusik, mitte ainult õpetada esineja. Kõik suured etendused jäävad kaugele tehniline meisterlikkus lisada tunne ajalugu, ühiskond, kultuur ja kunst. Läbi konservatooriumi lähenemine vabade kunstide seade, meie õpilased õpivad teha, tõlgendada ja õpetada muusikat rikas õpikeskkonna, mis pakub laia hariduse ja intensiivne väljaõpe.

Meie stuudio õpetajad on ühed parimad muusikud ja õpetajad Lõuna-Californias. Klassid on väikesed ja teie õpetajad teavad sind kui isikut, mitte ainult nime klassi nimekirja.

Muusika Sisseastujale

In School of Music meie eesmärk on harida kogu muusik, mitte ainult õpetada esineja. Kõik suured etendused jäävad kaugele tehniline meisterlikkus lisada tunne ajalugu, ühiskond, kultuur ja kunst. Läbi konservatooriumi lähenemine vabade kunstide seade, meie õpilased õpivad teha, tõlgendada ja õpetada muusikat rikas õpikeskkonna, mis pakub laia hariduse ja intensiivne väljaõpe. Meie stuudio õpetajad on ühed parimad muusikud ja õpetajad Lõuna-Californias. Klassid on väikesed ja teie õpetajad teavad sind kui isikut, mitte ainult nime klassi nimekirja.... [-]

Ameerika Ühendriigid Redlands
September 2020
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Redlands

Ülikooli Redlandsi School of Education pakub viis magistriõppekavade magistri tasemel rõhuasetusega kooli nõustamine, kolledži nõustamine, õppekava ja juhendamine, haridu ... [+]

On mitmeid põhjuseid, et õpetajad otsustavad jätkata magistrikraadi. Mitte ainult see tugevdada pühendumist haridusele, kuid see võib olla ka märkimisväärne mõju õpetajate elu teenimisvõimalusi, eriti kui see on täidetud alguses oma karjääri.

Hiljutine läbiviidud analüüs Redlandsi ülikool School of Business professor Mak Kaboudan kinnitab, et õpetajad, kes teenivad magistrikraadi Ülikooli Redlandsi aastaselt kolmkümmend või isegi vanus nelikümmend, nende suurenenud tulu ei maksta ainult kulu magistrikraadi kümne aasta pärast, kuid nende eluiga tulu tõusta rohkem kui $ 650,000.

Allpool on kiire pilk kogu rahaline kasu õpetaja võib oodata teenida magistrikraadi. Rohkem informatsiooni ja sellest järeldusi analüüsi võib leida lehekülgedel, mis järgnevad, sealhulgas:... [-]

Ameerika Ühendriigid Redlands
September 2020
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Redlands

Juhid ja tulevased juhid vajavad väga arenenud oskused ja usku viia, käivitada ja säilitada eduka karjääri. Master of Arts in Management Programm rõhutab juhtimise ja kom ... [+]

Master of Arts in Management

Juhid ja tulevased juhid vajavad väga arenenud oskused ja usku viia, käivitada ja säilitada eduka karjääri. Master of Arts in Management Programm rõhutab juhtimise ja kommunikatsiooni oskused tõhusa juhid.

See 16-kuuline programm on eriti väärtuslik spetsialistid, kes on edutatud tehniline või taktikaline positsioon ja peavad õppima, kuidas arendada, inspireerida ja viia koos asutuse, samuti kogenud juhid, kes soovivad süvendada oma teadmisi inimese poolel juhtimise. Õpilased uurida ja arendada oma juhtimis-ja juhtimisoskusi läbi kursuste ja iseõppimisel kava. Nad valivad organisatsiooni (tavaliselt oma töökohal), kus rakendada oma uusi teadmisi kogu nende õppe- ja saada pidevat tagasisidet Ülikooli Redlandsi õppejõud ja oma eakaaslastega. See pidev toetav keskkond on suurepärane võimalus kasvada professionaalselt ja kollektiivne tagasiside mitmest aspektist parandab kogemus, mida ta on tõesti osa ettevõtluse.... [-]

Ameerika Ühendriigid Redlands
September 2020
Inglise
Päevane õpe
16 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Redlands

Master of Science in Information Technology (infotehnoloogias) on uuenduslik kaheaastase programm on kavandatud vastama muutuvatele vajadustele tänapäeva ettevõtetele. Ro ... [+]

Master of Science in Information Technology

Master of Science in Information Technology (infotehnoloogias) on uuenduslik kaheaastase programm on kavandatud vastama muutuvatele vajadustele tänapäeva ettevõtetele. Rohkem ja rohkem programmeerimine seisukohti tellitakse välismaalt ettevõtted on tähtsam kui kunagi varem, et USA põhineb töötajate oskuste arendamiseks ja saavutada vajalikke teadmisi jääda ja paista tehnoloogia valdkonnas.

Ülikooli Redlandsi School of Business arutleb aktuaalsetel teemadel top teadlased ja viib läbi uuringud tuntud tööstuse juhid. Selle protsessi kaudu, üks on kindel, et õpilased õpivad praeguse in-nõudlust oskusi Saades laiapõhjalise hariduse tugeva eetilise aluse, mis võimaldab neil kasvada ja silma paista kogu elu.... [-]

Ameerika Ühendriigid Redlands
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

University of Redlands: Why Redlands?

University of Redlands welcomes students from India: Arunabha Chowdhury

University of Redlands welcomes students from India: Mitesh Gala

University of Redlands welcomes students from India: Digvijay Jaiswal