Loe ametlikku kirjeldust

GSO Campus — Aerial View

Oma teadmiste täiendamine maailma ookeani kohta

Suurimad edusammud ookeanide tundmisel tulenevad GSO teadusuuringutest, haridusest ja avalikust teenistusest. Need edusammud tulenevad tugevast teadlaste juhitud teadustööst ja ainulaadselt dünaamilisest ning integreerivast õppekavast.

Missioon

Rhode Islandi ülikooli okeanograafia kraadiõppeasutus (GSO), mis on üks rahva peamisi akadeemilisi okeanograafiaasutusi, koolitab mereteadlasi, üliõpilasi, poliitikakujundajaid, ärijuhte ja kodanikke ning aitab arendada teadmisi ja oskusi, mis on vajalikud praeguste ja tulevaste mereprobleemide lahendamiseks. See missioon saavutatakse teadusuuringute, hariduse ja avalikkuse teavitamise integreeritud programmi kaudu. Põllu- ja laevapõhised vaatlused, sealhulgas aegridade uuringud koos laboritöö ja modelleerimisega, pakuvad terviklikku lähenemisviisi ranniku- ja sinise vee ookeanide uurimiseks kogu maailmas.

Visioon

Rhode Islandi ülikooli okeanograafia gümnaasium püüab muutuvate ookeaniplaneetide mõistmiseks läbi viia fundamentaalseid ja rakendusuuringuid. Suuremat edu ookeanide tundmisel saab GSO teadustöö, haridus ja avalik teenistus. Need edusammud tulenevad tugevast teadlaste juhitud teadustööst ja ainulaadselt dünaamilisest ning integreerivast õppekavast.

Mission Control at Inner Space Center

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

University of Rhode Island Graduate School of Oceanography

Kui teie eesmärk on siseneda ookeaniteaduse tööjõusse või edasi liikuda, võib okeanograafia magistrikraadi omamine tõestada, et teil on oskused, kogemused ja volitused, m ... [+]

Põhjalikud uuringud ja reaalse maailma kogemus professionaalsetele okeanograafidele

Kui teie eesmärk on siseneda ookeaniteaduse tööjõusse või edasi liikuda, võib okeanograafia magistrikraadi omamine tõestada, et teil on oskused, kogemused ja volitused, mida tööandjad märkavad, austavad ja väärtustavad. Need, kes teenivad MO-d, on praeguste probleemide ja tavadega enam kui hästi kursis, neid tunnustatakse kui saavutatud ja tõestatud spetsialiste. Programm ühendab traditsioonilised akadeemilised õpingud ja töökogemus, et pakkuda selget eelist tööturul.

„MO-programm oli täiuslik, kuna see võimaldas mul ühendada okeanograafia põhikursused poliitika- ja keskkonnajuhtimise kursustega. Uue kraadiga loodan rajada oma karjääri, osaleda rohkem teadusuuringutes ja võimalusel teha ettepaneku enda teadusuuringute huvide kohta, et saaksin tõusta kõrgemale tasemele. ” Bertha Borneo, 2019 MO vilistlane... [-]

Ameerika Ühendriigid Narragansett
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

This is GSO: Melissa Omand, GSO Faculty

This is GSO: Matt Gusto, GSO Alumni

This is GSO: Joe Langan, GSO Student