University of Rhode Island Graduate School of Oceanography

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

GSO Campus — Aerial View

Oma teadmiste täiendamine maailma ookeani kohta

Suurimad edusammud ookeanide tundmisel tulenevad GSO teadusuuringutest, haridusest ja avalikust teenistusest. Need edusammud tulenevad tugevast teadlaste juhitud teadustööst ja ainulaadselt dünaamilisest ning integreerivast õppekavast.

Missioon

Rhode Islandi ülikooli okeanograafia kraadiõppeasutus (GSO), mis on üks rahva peamisi akadeemilisi okeanograafiaasutusi, koolitab mereteadlasi, üliõpilasi, poliitikakujundajaid, ärijuhte ja kodanikke ning aitab arendada teadmisi ja oskusi, mis on vajalikud praeguste ja tulevaste mereprobleemide lahendamiseks. See missioon saavutatakse teadusuuringute, hariduse ja avalikkuse teavitamise integreeritud programmi kaudu. Põllu- ja laevapõhised vaatlused, sealhulgas aegridade uuringud koos laboritöö ja modelleerimisega, pakuvad terviklikku lähenemisviisi ranniku- ja sinise vee ookeanide uurimiseks kogu maailmas.

Visioon

Rhode Islandi ülikooli okeanograafia gümnaasium püüab muutuvate ookeaniplaneetide mõistmiseks läbi viia fundamentaalseid ja rakendusuuringuid. Suuremat edu ookeanide tundmisel saab GSO teadustöö, haridus ja avalik teenistus. Need edusammud tulenevad tugevast teadlaste juhitud teadustööst ja ainulaadselt dünaamilisest ning integreerivast õppekavast.

Mission Control at Inner Space Center

Asukohad

Narragansett

Address
South Ferry Road,215
02882 Narragansett, Rhode Island, Ameerika Ühendriigid