Loe ametlikku kirjeldust

USC Gould on eliitõiguskool, mis on pühendunud akadeemilisele tipptasemele. Meie edu koosneb maailmatasemel teaduskonnast, tihedast ja mitmekülgsest üliõpilaskonnast, hästi paiknevast ülikoolist, interdistsiplinaarsest õppekavast ja toetavast vilistlaste võrgustikust.

Teaduskond on riiklikult tunnustatud oma stipendiumina paljudes valdkondades, selle interdistsiplinaarse keskendumise, avaliku teenistuse ja kutsealase juhtimise eest. Meie väike klassi suurus ja madal professor-õpilase suhe loovad intiimse ja kollegiaalse õpikeskkonna.

1900. aastal asutatud USC Gould oli Lõuna-California esimene õigusteaduskond. Kooli varaseimatest päevadest võtsime me värvi naisi ja õpilasi. Täna säilitame ühe rahvusriigist kõige mitmekesisema üliõpilaskonna ja registreerime kõige rahvusvahelisi üliõpilasi. See loob keskkonna, mis soodustab erinevaid perspektiive ja kogemusi.

Meie asukoht Los Angeleses annab üliõpilastele suured võimalused ühes Ameerika Ühendriikide kõige kõrgematest õiguslikest turgudest ja kõige aktiivsematest kohtutest.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

University of Southern California - Campus Tour

Is the U.S. bar exam right for you?

LLM Degree Career Opportunities

Admit Day at USC Gould School of Law