University of Tampa College of Natural and Health Sciences

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Teadused endale võimaluse uurimist ja avastamist tegutsemiseks uusi teadmisi, mõistmist süsteemide füüsikalisi ja loodusnähtuste ja parandamisest inimeste haigus. Mis väljakutsed maailmas seisab, ei ole kunagi olnud paremat aega jätkata hariduse teaduse, tervishoiu või sport uuringud. Teadlased, tehnikud ja hooldajad on suur nõudlus. College of Natural ja Terviseteaduste Keskus pakub range, kõrge kvaliteediga õppekavade eesmärk on valmistada üliõpilasi ette väljakutseid ja võimalusi, mis ees.

Meie õppejõud on suurepärased õpetajad, nii klassiruumis ja koostööd õpilaste individuaalselt. UT on teinud suuri investeeringuid areng meie kolledži õppejõud ja teadustöötajad rajatiste ja laborite. Õppejõud, ei kraadiõppurid, õpetada kõiki labor-kursuste meie kõigi osakondadega.

Meie kolledži pidevalt soodustab suhteid organisatsioonide suurem Tampa Bay piirkonnas ja mujal on anda õpilastele võimaluse jätkata internatuuri, vabatahtlike või suhelda töötavate spetsialistide oma valitud valdkonnas. Iga osakond pakub välismaal õppimise kursusi, et õpilased saaksid krediidi poole oma kraadi.

See kool pakub järgmisi programme:
  • Inglise

Vaata Health Pre-Vet õpped » Vaata Health Pre-Med õpped » Vaata Health Bakalaureuseõpe » Vaata Bakalaureused »

Videod

The University of Tampa - Overview

Kontakt

The University of Tampa

Aadress, rida 1 The University of Tampa 401 W. Kennedy Blvd.
33606 Tampa, Florida, Ameerika Ühendriigid
Koduleht http://www.ut.edu
Telefon +1 813-253-3333