University of Tampa College of Natural and Health Sciences

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Moto: Ühenda - muunda - õnnestub

Teadused võimaldavad uurida ja avastada uusi teadmisi, mõista süsteeme füüsilises ja looduslikus maailmas ning parandada inimese seisundit. Maailma ees seisvate väljakutsetega pole kunagi olnud paremat aega loodusteaduste, tervishoiu või spordiõppe omandamiseks. Teadlased, tehnikud ja hooldajad on väga nõudlikud. Loodus- ja terviseteaduste kolledž pakub ranget, kvaliteetset õppekava, mille eesmärk on valmistada õpilasi ette ees seisvate väljakutsete ja võimaluste jaoks.

Kolledži osakonnad

  • Bioloogia
  • Keemia, biokeemia ja füüsika
  • Terviseteadused ja inimeste töövõime
  • Õendusabi
  • Arstiarst
  • Spordi juhtimine

Meie õppejõud on suurepärased õpetajad nii klassiruumis kui ka õpilastega individuaalselt töötades. TÜ on teinud suuri investeeringuid meie kolledži õppe- ja uurimisvõimaluste ning laborite arendamisse. Õppejõud, mitte kraadiõppurid, õpetavad kõikides osakondades kõiki laboripõhiseid kursusi.

Meie kolledž edendab pidevalt suhteid suurema Tampa Bay piirkonna ja mujal asuvate organisatsioonidega, et anda üliõpilastele võimalus teha praktikavõimalusi, teha vabatahtlikke või suhelda valitud valdkonnas töötavate spetsialistidega. Iga osakond pakub ka välismaal õppimise kursusi, mida tudengid saavad oma kraadi saamiseks krediidi saamiseks võtta.

Missiooni kirjeldus

Loodus- ja terviseteaduste kolledž (CNHS) pakub ranget ja kvaliteetset õppekava, et valmistada mitmekesine tudengiklass ette kiireteks edusammudeks teaduse, tervishoiu ja spordi alal. Õppejõud ja töötajad pakuvad ümberkujundavat haridust, mis on põimitud lugupidamise ja positiivsuse kultuuri, mis valmistab õpilasi ette väljakutseteks ja võimalusteks, millega nad kokku puutuvad. Partnerluste, koostöö ja kontaktide kaudu tegelevad meie õppejõud, töötajad ja üliõpilased teadusuuringute, kliinilise praktika ja stipendiumiga, interaktiivse ja kogemusliku uurimisega ning edu viljelevate praktikavõimalustega praktikavõimalustega.

Asukohad

Tampa

The University of Tampa

Address
The University of Tampa
401 W. Kennedy Blvd.

33606 Tampa, Florida, Ameerika Ühendriigid
Telefon
+1 813-253-3333