University of Texas Arlington

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Oleme Mavericks

Arlingtoni Texase ülikool on õitsva Põhja-Texase piirkonna südames hariduskeskkond, mis väärtustab tipptasemel, uuendusmeelsust ja mitmekesisust. UTA on pühendunud elukestvate õppijate ja kriitiliste mõtlejate edendamisele, keda meie piirkond ja rahvas nõuavad.


Maailmatasemel tippülikool

UTA on kasvav Carnegie Research-1 "kõrgeim uurimisaktiivsus", mis on pühendunud elukvaliteedi avastamisele, uuenduslikule juhendamisele ja hoolivate kogukonna kaasamisele.

USA uudiste ja maailmaraporti edetabel „Parimate magistrikoolide edetabel sisaldab UTA enam kui 20 kraadiõppe programmi. Meie kõrgelt hinnatud akadeemilised programmid meelitavad kohale parimaid ja säravamaid teadlasi enam kui 100 riigist ning meie õppejõud ja üliõpilased saavad saavutuste eest järjepidevalt riiklikku ja rahvusvahelist tunnustust. Kuuenda mitmekesiseima ülikoolina riigis on UTA uhke kultuurilise kaasamise ja võimaluste üle.

Nende tunnustuste sügavus rõhutab UTA staatust intellektuaalsete jälitustegevuse silmapaistva koha ja positiivsete muutuste edasiviijana.

Moodsad rajatised

Rohkem ressursse. Vähem konkurentsi.

Meil on Texase ülikooli süsteemi kõige uskumatum õpikeskkond. Varsti saavad siia tulnud tudengid aru, et neil on sellele kõigele ligipääs. Kunstnikest, kes eksponeerivad oma töid UTA galeriis, kuni meie nutika haigla hädaolukordadele reageerivate tulevaste õdedeni või uues teaduse ja innovatsiooni teadusuuringute hoones uute teaduse ja meditsiini ettevõtmiste avastamiseni. Meie õpilased saavad võimaluse töötada ruumides, mis hägustavad piiri õpitava maailma ja selle maailma vahel, kus nad õpivad kujundama.


Meie vilistlased on maailma juhid

Me ühendame õpilased nende karjääriga. Me anname oma õppejõududele õiguse nende huvide järgimiseks. Ja tarnime maailmale värskeid ideid ja sihikindlat talenti. Mis teeb kõik need asjad võimalikuks, on meie tugev keskorganisatsioon, mis töötab tõhusalt, selgesti ja terviklikult.

Ülikooli enam kui 220 000 vilistlase hulgas on astronaudid, õed, õpetajad, ettevõtjad, kunstnikud, linnapead, teadlased ja mõned Dallas-Fort Worthi piirkonna suurimad mõjutajad. Oma halduse, entusiasmi ja helde toetuse kaudu aitavad nad UTA-l täita oma missiooni, andes üliõpilastele ja õppejõududele võimaluse muuta julgete lahenduste ja globaalse mõjuga maailma.

UTA lõpetanute panus on Texase osariigile aastas 20,7 miljardit dollarit ja Põhja-Texasesse 16,1 miljardit dollarit. Meie vilistlased töötavad kõigis 24 Dallas-Fort Worth Fortune 500 ettevõttes. Me ei jälgi maailma, vaid viime selle oma standarditele vastavaks.

Asukohad

Arlington

Address
South Nedderman Drive,500
76013 Arlington, Texas, Ameerika Ühendriigid