Loe ametlikku kirjeldust

University of Virginia Darden School of Business http://www.darden.virginia.edu/web/Home/ Virginia ülikooli Darden School of Business on üks maailma juhtivaid ärikoolides - järjestatud # 1 haridus kogemus The Economist (2012). Darden pakub kolme tüüpi oma MBA kraadi programmi (MBA, MBA Juhid ja Global MBA juhtivtöötajatele), samuti doktorikraadi ja Executive Education programmid. Darden pakub maailma parimat juhtimise koolitus kogemust läbi oma suure kaasamine õpikeskkonna, mis eristub kolm peamist aspekti:

Juhtumi analüüs immerses õpilaste tegeliku elu äri olukordades toestavad tööstusharudes, riikide ja valdkondade ja arendab neid täielik juhte, kes on valmis kõigeks.

Darden on kõige edukamaks õppejõud - järjekindlalt tunnustatud Princeton Review ja Financial Times - on sügavalt pühendunud professionaalne ja isiklik areng õpilased ja juhid. Darden professorid luua suure energiaga, ümberkujundava kogemusi klassiruumis ja eelnevalt innovaatilist mõtlemist äri teadusuuringute kaudu.

Tihe kogukond, mis koosneb üliõpilased, õppejõud, töötajad ja vilistlased, on üks maailma kõige koostööl. Darden lõpetajate moodustada ülemaailmne võrgustik enam kui 14.000 ja jääb ühendatud School kogu nende elu jooksul, andes tagasi läbi vabatahtlikkuse filantroopia ja õppejõududele.

Darden on lõpetanud äri koolis Ülikooli Virginia, asutatud Charlottesville 1819 Thomas Jefferson, kolmanda Ameerika Ühendriikide president ja autor iseseisvusdeklaratsiooni. Kooli missioon on parandada maailma, arendades ja inspireerib vastutavad juhid ja teadmise.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka: