Loe ametlikku kirjeldust

Meist

UW Tacoma ärikooli eesmärk on pakkuda asjakohast, kohaldatavat ja õigeaegset haridust, mis kohe tõlgendatakse selle piirkonna tööjõu hulka ja kaugemalgi. Oleme uhked, et töötavad ja õppivad siin ning kutsume teid meiega ühinema. Kogege erinevust, mida UW Tacoma Business kraad võib teie tulevikus teha.

Bakalaureuse õppekava keskendub kommunikatsiooni õpiväljunditele, kvantitatiivsele analüüsile, finantsoskustele, strateegilisele mõtlemisele, eetikale ja ettevõtlusele ühiskonnas, globaalsele teadlikkusele, meeskonnatööle, tehnoloogiale ja professionaalsusele; Lõuna-Soundi ettevõtete juhtide tuvastatud kompetentsid on olulised edukaks äriettevõtte karjääriks. BABA pakub kontsentreeritud uuringuid raamatupidamise, rahanduse, juhtimise, turunduse ja üldise äri. Praktika võimalused võimaldavad õpilastel rakendada klassis omandatud oskusi reaalmaailma tööolukordades, omandades väärtuslikke kogemusi.

MBA õppekava annab praegustele ja tulevastele juhtidele vajalikke teadmisi, et edukad üha dünaamilisemad ja keerukamad 21. sajandi ärikeskkonnad. Programm ühendab juhtpositsiooni, tehnoloogilisi, analüütilisi, suhtlemisoskusi ja suhtlemisoskusi. Õpilased õpivad hindama suundumusi tänapäeva kiiret arengut hõlmavas ärikeskkonnas ning arendama ja rakendama muudatusi tõhusalt. Osalise tööajaga õhtune programm on mõeldud töötamiseks täiskasvanute jaoks, kellel on hõivatud elu ja vajadus tasakaalustada kooli, tööd ja isiklikku elu.

Milgardi raamatupidamise magister (MAcc) on mõeldud raamatupidamise karjääride toetamiseks praktilise ja teadustööga seotud õppekavaga avalikus, ettevõtte-, valitsus- ja mittetulundussektori raamatupidamises. Meie programm vastab akadeemilise aasta nõudele istuda CPA eksami - paljud meie MAcc õpilased teevad! Mugavalt pakutud nädalapäeva õhtuti on meie kursused mõeldud selleks, et õpilased saaksid oma MAcci kraadi üheksa kuu jooksul.

Meie missioon

Milgardi ettevõtluskool kasvatab ärijuhte tipptasemel ja isiklikult ligipääsetava hariduse, mitmekesise teadusliku uurimise ja uuendusliku kogukonna kaasamise kaudu, edendades samal ajal sotsiaalset vastutust. Me innustame õpilasi elukestvas õppes õppima.

Meie nägemus

Milgardi ärikool muudab meie kogukondi uuendusliku mõtlemise, kaastundliku juhtimise ja eeskujulike sidusrühmade kaasamise kaudu.

Strateegilised eesmärgid

  • Kasutage suure mõjuga tavasid (https://www.aacu.org/leap/hips), et täita lubadusi õppuritele
  • Loo ja levitage teadmisi mitmekesise intellektuaalse panuse kaudu
  • Pakkuge eripäraseid programme ja keskusi, mis vastavad ühiskonna vajadustele ja turu nõudmistele
  • Annavad õpilastele mõtestatud ja edukat karjääri
  • Kasvatada vilistlasi, kes on äriringkondade, üksteise ja kooli toetuseks saadavad saadikud
  • Investeeri teaduskonda ja personali, et optimeerida nende karjäärivõimalusi ja panuseid koolis
  • Toetada usaldust, austust, koostööd ja konstruktiivset dialoogi toetuv kaasav kultuur
Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

University of Washington, Tacoma - Milgard School of Business

Kiibrivalve meister ... [+]

Umbes

Kiibrivalve meister

Visioon

Tugevdame Tehnoloogiainstituudi ja Milgardi äriülikooli ressursse, et luua UW Tacoma üks kõige uuenduslikumaid lõpetajaprogramme. MCL on haridusalane alus leiutisele, innovatsioonile ja ettevõtlusele Washingtonis, tuvastades, lahendades ja edendades lahendusi teabekindluse ja küberjulgeoleku probleemide lahendamiseks, andes lõpetajatele edusamme küberjulgeoleku valdkonnas. Saate mängida olulist rolli.

Pathway Ph.D.

Colorado Ülikooli Colorado Springsi (UCCS) Kolledž Inseneri ja Rakendusteaduse pakub Ph.D. inseneri kraadi programmis. UCCS partnerab UW Tacoma'ga, et aidata teil saavutada küberjulgeoleku kõige kõrgemal astmel.

Lõpeta oma UW Tacoma meistrid küberjulgeoleku alalOtsene doktorikraadi omandamine mis on seotud julgeolekugaUW Tacoma-i 21-semestri ainepunkte saab taotleda PhD-leLisaprogrammist loobumine CISSP ja teadustöö ainepunktide õpilasteleÕppekava... [-]
Ameerika Ühendriigid Tacoma
September 2020
Inglise
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Washington, Tacoma - Milgard School of Business

Milgardi äriülikool Raamatupidamisarvestuse magister (MAcc) pakub innovatiivset professionaalset raamatupidamisprogrammi, mis sisaldab rahvusvaheliste raamatupidamis-, so ... [+]

Umbes

See rida on avatud hiljutistele lõpetajale ja professionaalidele, kes soovivad oma raamatupidamisoskusi tugevdada, et edukad professionaalsed karjäärid. Samuti pakub see õpilastele vajalikke krediidiaegu, et saada CPA eksam Washingtonis.

Kes peaks kohaldama?

Need, kellel on bakalaureusekraad ja kes soovivad teenida magistrikraadi raamatupidamises, et vastata CPA eksami nõuetele. Täistööajaga programm on ideaalne rahvusvahelistele ja sõjalistele üliõpilastele.

VormingKursused õpetatakse UW Tacoma ülikoolilinnakus õhtul, et mahutada töötavate spetsialistide ajakavasidSügisemas kvartalis tunnistatakse õpilaste kohordi ja klassid kohtuvad sügisel kevade kaupaPr... [-]
Ameerika Ühendriigid Tacoma
September 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Washington, Tacoma - Milgard School of Business

Milgardi äriülikool Raamatupidamisarvestuse magister (MAcc) pakub innovatiivset professionaalset raamatupidamisprogrammi, mis sisaldab rahvusvaheliste raamatupidamis-, so ... [+]

Umbes

Kursused rõhutavad oskusi ja tööriistu, raamatupidajad peavad olema võimelised teavitama ja abistama otsustajaid. Meie kursuste hulka kuuluvad raamatupidamis- ja äritegevuse põhiküsimused hõlmavad arenenud teemasid raamatupidamises, rahvusvahelises raamatupidamises, planeerimises, kontrolli ja tulemuslikkuse hindamises, finantsaruannete analüüsis, finantsarvestuse teoorias, ettevõtete maksustamises ning äriõiguses ja eetikas.

Meie programm pakub Washingtoni CPA eksami jaoks vajalikku viiendat aastat kõrgharidust.

Üheksa kuu pikkune rada

Kolmanda õppeaasta viies aasta, mil kandideerite CPA eksami saamiseks, seatakse teid konkurentsist lahku. Milwardi kooli MAcci programm UW Tacoma pakub ümberkujundamise kogemust neile, kes soovivad edukat raamatupidamise karjääri. Toetage oma oskusi maailmatasemel ülikoolist pärinevate praktiliste ja teadustööga seotud teadmistega.... [-]

Ameerika Ühendriigid Tacoma
September 2020
Inglise
Osakoormus
9 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles