University of Illinois at Urbana-Champaign

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Miks just Illinois?

Südames asuv Illinoisi ülikool pakub tipptasemel haridust, millel on juurdepääs tipptasemel teadusuuringutele, edendades samal ajal perekondlikku õhkkonda. Põllumajanduse, tarbija- ja keskkonnateaduste kolledžis (ACES) on viis kutsealase teaduse magistriprogrammi: põllumajanduslik tootmine (hõlmab looma-, taime- ja säästvat tootmist), biotöötlus

Vabade Kunstide Kolledž

Kuigi meie peamised ettevõtjad ja koondumised on kindlasti mitmekesised, on ühendav teema rõhk klassiruumis õppimisel ja koostööl partneritega. Meie programmi juhib väline nõuandekogu, mis koosneb arvukate Fortune 500 ettevõtete tippjuhtidest.

Mida me teeme ja miks see on oluline

Meie maailmatasemel õppejõud töötavad oma valdkonna edendamiseks, et aidata luua rikkalikku toitu, energiat ja tervislikku keskkonda.

Illinoisi professionaalse teaduse magistrikontor aitab õpilastel liikuda oma haridus- ja karjääriteel. Seda tüüpi abi on viinud 12-kuulise õppe lõpetamiseni 100% -lise praktikakoha ja 92% -lise karjääriastme määra. Sissetulevad õpilased on mentorluse jaoks seotud ka ühega enam kui 200 PSM-i vilistlasest.

Esitage täna avaldus liitumiseks Illinoisi ülikooli perega.

Illinoisi ülikool oli äsja keskosas asuvate avalike ülikoolide edetabelis parima investeeringutasuvuse (investeeringutasuvus) edetabelis 1.

Urbana-Champaign on mikrolinnaline oaas, millel on juurdepääs maailmatasemel etendustele, kunstigaleriidele, muusikapaikadele ja muule. Lisaks on see lühike reis Chicagosse, St. Louisisse ja Indianapolisse.

Kandideeri juba täna!

Asukohad

Champaign

Address
204 Coble Hall 801 S. Wright Street
61820 Champaign, Illinois, Ameerika Ühendriigid