Vatel Institute of Hospitality Management at Alliant International University - Los Angeles

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Alliant International University Hospitality Management instituut Vatel pakub ainulaadset külalislahkuse haridust, mis on suunatud Ameerika juhtimisele. Hariduse kvaliteet koos unikaalsete tasuliste praktikavõimaluste pakkumisega maailma kõige luksuslikumates hotellides muudab need programmid silmapaistvaks rahvusvahelisele karjäärile.

Los Angeles on üks rahvusest kõige mitmekülgsemaid ja aktiivsemaid linnu ning maailma meelelahutuskapital.97809_BannerHotels1.jpg

Los Angeles on tihti tuntud oma initsiaalide, LA ja hüüdnimega Inglite linnadest, on maailma ärikeskkond, rahvusvaheline kaubandus, meelelahutus, kultuur, meedia, mood, teadus, tehnoloogia ja haridus.

Los Angeles on olnud suuruselt kolmas rikkam linn ja viies kõige võimsam ja mõjuvõimsam linn maailmas, ainult USA New Yorgi taga. Kõige luksuslikumad hotelli kaubamärgid leiate Los Angelesest ja selle ümbruskonnast.

Hospitality Management pakub bakalaureuse ja magistriõppe üliõpilastele Alliant International University'i Vatel Instituut Hospitality Management.

Allianti Los Angelesi ülikoolilinnak asub Los Angelese maakonna lääneosa San Gabrieli piirkonnas Alhambras. Los Angelesi ülikoolilinnak keskmiselt kaheksa miili kaugusel kesklinnast annab õpilastele kohese juurdepääsu laiale suurlinnale. Los Angelesi programmid ei pruugi olla kõigile õpilastele kättesaadavad. Palun küsige lisainfoga registreerumise spetsialist.97819_Group2photoshooting.jpg

Ülikoolilinnak "ümbritsev ala on meelelahutuse, äri ja tööstuse dünaamiline kontsentratsioon. Selle ringi peakontor asub kaks kolmandikku riigi 100 suurest korporatsioonist.

Ülikoolilinnas on 23 klassiruumi, videokonverentsiruum, integreeritud arvutiklass, arvutilaudur, grupiruumid ja kaks õpilaste salongi. Paljudes koolides ja programmides osaleb igal aastal üle 600 üliõpilase.

Alliant International University on saavutanud Ameerika Ühendriikides kõrgeima akrediteerimise taseme; WASC kõrgkoolide ja ülikoolide komisjon (WSCUC) , piirkondlik akrediteerimisasutus, mida tunnustab Ameerika Ühendriikide Haridusministeerium ja sama asutus, mille kohaselt on akrediteeritud teised prestiižsed California ja Lääne-Ameerika koolid nagu Stanford, USC ja UCLA.

Vatel ja Alliant missioon on harida järgmise põlvkonna juhte ja juhte maailma suurima ja elavama tööstuse jaoks. Me saavutame oma missiooni pühendudes tipptasemele õpetamises, tihedas koostöös külalislahkuse tööstuse juhtidega, tõeliste praktiliste kogemuste ja hindamatu rahvusvahelise mõjuga.

Praktiline töökogemus on meie akadeemiliste programmide oluline osa ja pakub terviklikku arusaamist külalislahkustööstusest, suurendades iga õpilase kutsealaste eesmärkide määratlemist ja saavutamist.

Õpilased läbivad iga programmi kohortidega, mille kursused on kohandatud nende rühmale. Kohordi struktuur tagab, et õpilased saavad klassid, mida neil on vaja õigeaegselt lõpetada.

59761_thumb_vatel-international-business-school-of-hospitality--management-noborder_1456441881.jpg

Meie õppejõud on juhtimishariduse eksperdid ja püüame oma õpilasi ette valmistada edukaks karjääriks rahvusvahelises külalislahkuse juhtimises.

USA Vatel on Kolledži sissepääsu nõustamise riikliku assotsiatsiooni (NACAC) liige ja nõustub heade tavade põhimõtete avaldusega.

Asukohad

Los Angeles

Address
3325 Wilshire Blvd; Suite #650
CA 90010 Los Angeles, Californias, Ameerika Ühendriigid

Programmid

See ülikool pakub ka: