Loe ametlikku kirjeldust

AACSB Accredited

Asutatud 1834, wake Forest on eraõiguslik coeducational kollegiaalne ülikooli põhineb Winston-Salem, Põhja-Carolina. Üks juhtivaid institutsioone omalaadne, Wake Forest ühendab intiimsust vabade kunstide kolledži akadeemiliste elujõudu teadusülikool. Keskmes Wake Forest on õpetaja-teadlane ideaalne. Professorid on pühendunud isikustatud õpetamise ja õpilaste individuaalset arengut. Kelle motoks Pro Humanitate (inimkonna jaoks), Wake Forest on pühendatud eetiliselt teadlik haridus õhkkonnas, mis väärtustab isikliku kasvu, kogukonna suhtlemist ja individuaalne au.

Arendamine terve inimene

School of Business, meie missioon on kujundada terve inimene. Aitame ettevõtetel luua parem maailm arendades kirglik, eetiline ärijuhte kes tulemusi saada terviklikult ja läbimõeldud juhtimist, mis on nähtav ja mõjub tava äri.

Kutsume õpilasi, kes usuvad, et saavutus on määratud raske töö, koostöö ja iseloomu meiega teha positiivne ja kestev mõju üllas elukutse äri.

mõtestatud tulemused

Selle tulemusena on meie kohustus, Wake Forest School of Business on järjekindlalt panna seas maailma parimaks suur pingerida organisatsioonid. Meie tähelepanu kompetentsi ja iseloomu viib tõestatud tulemused lõpetajate, kes naudivad prestiiži lõpetades külmavärinad meie kõige edukamaks programmid ning elukestva eelised tugev vilistlaste võrgustikku. Meie lõpetajate saavutada isiklikku edu, samas pühendudes kõrgem põhjused. Tugev tuum filosoofia meie äri programmid toota põhimõtteline juhid, kes avaldavad mõju palju kaugemale, ülikooli ja ärimaailmas.

Wake Forest Reynolda ülikoolis Winston-Salem

Ankurdamine Piemonte-Triad piirkonnas Põhja-Carolina, Winston-Salem on tasakaal linna- võimalust ja looduse ilu järjekindlalt teenib ta suure riikliku kaubamärkide elukvaliteeti. Kui temperatuur on keskmiselt meeldivat 69 kraadi, "City of Arts & Innovation" on oluline sõlmpunkt poolel teel Põhja-Carolina ida- rannad ja lääne mägedes. Winston-Salem, kodu Wake Forest peamine ülikooli, on riiklikult seas parimaid kohti käivitada äri meeldib Forbes ja raha Magazine ja Bloomberg Businessweek lisanud selle hulgast kümme kõige "Fun, Taskukohane" linnad Ühendriigid.

Kroonijuveeli on Reynolda ülikoolis on Farrell HallUus kodu Wake Forest University School of Business. $ 55000000, 130000 ruutmeetril rajatis avati sügisel 2013, integreerides state-of-the-art tehnoloogia ja paindliku õppe ruumid August Gruusia arhitektuuri inspireerida mugav, voolujooneline koostöö õppejõud ja üliõpilased.

Wake Forest Charlotte Center

Wake Forest kogemus on liiga oluline, et need piirduvad ühe linna. Meie teine ​​ülikooli North Carolina suurim linn, Charlotte, laiendab Wake Forest brändi ja paneb õpilased veel lähemale kontsentratsioon võimu ärimaailma. Suur finantskeskus varadega teine ​​ainult New Yorgis "Queen City" toimib peakorter hiiglased nagu Bank of America ja Wells Fargo samuti kutse spordiklubide, nagu Carolina Panthers ja Charlotte Hornets.

Vastates kolmekordistada oma osalise tööajaga MBA üliõpilastest alates 1995. aastast, Wake Forest University paigutas selle Charlotte ülikooli ligi 30.000 ruutjalga ruumi 2012. aastal. Lähedal elavate mõned linna mõjukamaid ettevõtteid, mõne sammu kaugusel mitmekesine kaubanduskeskused ja söögikohad on Uptown Charlotte, see linna- campus annab praktilisi mugavuse ja state-of-the-art teenuseid hõivatud töötavad spetsialistid, kes osalesid meie programme.

Wake Forest University on akrediteeritud:

AACSB International, assotsiatsiooni Advance Collegiate Schools of Business, mis esindab laitmatus saavutus ärikoolides maailmas. Akrediteeritud asutused kinnitavad oma pühendumust kvaliteedi ja pideva täiustamise kaudu range ja põhjalik peer review.

Lõuna Association of Colleges ja koolid komisjoni Kolledžid, mis on piirkondlik organ akrediteerimise teaduskraadi andmise kõrgkoolide, olles ühisnimetaja ühiseid väärtusi ja tavasid mitmekesine institutsioonide Lõuna väidab, et auhinna assotsieerunud, bakalaureuse- , magistri- või doktorikraadi.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:


Wake Forest University - School of Business

Meie 10-kuuline magistrikraad juhtimisprogrammis on mõeldud spetsiaalselt viimastele vabade kunstide, teaduste ja tehnikateaduste lõpetanutele, kes soovivad tänapäeva tur ... [+]

Saate konkurentsivõimelise serva

Meie 10-kuuline magistrikraad juhtimise kraadiõppe programmis on mõeldud spetsiaalselt ettevõtlusega mitteseotud peamistele ettevõtetele (võivad rakenduda ka alaealised ettevõtted), kes soovivad silma paista tänasel turul. Nagu üks innovaatilisemaid programme lõpetanud ärihariduses, tugineb meie programm bakalaureuseõppes omandatud oskustele ja teadmistele, valmistades teid ette mitmesugustesse valdkondadesse ja karjääri.

Tähtsündmused on järgmised:Käeline õpikeskkond väikeste klasside ja 10: 1 õpilaste ja õppejõudude suhtegaVõimalused saada reaalmaailma kogemusi meeskonnapõhiste konsultatsiooniprojektide kauduIsikupärastatud karjäärisuund ja juhendamine töötajate, õppejõudude ja ametialaste ühenduste kauduEsinejate sari ja võrgundusvõimalused, mis ühendavad teid uudistajate ja tööstuse mõttejuhtidega... [-]
Ameerika Ühendriigid Winston-Salem
Juuli 2020
Inglise
Päevane õpe
10 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Wake Forest University - School of Business

Wake Forest University magistrikraad raamatupidamises (MSA) on üks populaarseimaid raamatupidamisprogramme USA-s, kus on tasakaalustamata CPA-lepääsu määr. Oleme juhtivat ... [+]

Teie meistrid raamatupidamises viivad mõõdetava edu saavutamiseni

Wake Forest'i magistrikraad raamatupidamises (MSA) on üks rahva seas kõrgeimalt hinnatud omataolisi programme . Meie programmil on tõestatud kogemus õpetamise tipptasemel, tasakaalustamata CPA sooritustaset , tugevaid karjääriteenuseid ja tugevat mainet juhtivate ettevõtete seas, mis võimaldab meil lõpetamisel saavutada püsivalt ligi 100% tööhõive .

MSA programm on kahe semestri pikkune 30-aineline magistriõppe programm, mis algab igal suvel ja pakub kevadsemestri lõpus struktureeritud CPA eksami ettevalmistamist, mille lõpetamine toimub mais.

Pakume ka valikulist kolmandat semestrit, mis sisaldab võimalust tasuliseks praktikaks - see on Wake Forest MSA programmi peamine eelis. See üheksa nädala pikkune tasustatud positsioon pakub hõivatud hooajal reaalainete kogemusi. See sobib suurepäraselt neile, kes astuvad programmi ilma eelneva praktikakogemuseta, või neile, kes soovivad enne täiskohaga pakkumise vastuvõtmist omandada ettevõttes täiendavaid kogemusi.... [-]

Ameerika Ühendriigid Winston-Salem
August 2020
Inglise
Päevane õpe
2 - 3 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Wake Forest University - School of Business

Ärianalüütika (MSBA) magistrikraad on Wake Forestis välja mõeldud meie teaduskonna poolt koos meie äripartnerite panusega, et tagada turul toimetulekuks valmis olevate sp ... [+]

Ärianalüütika (MSBA) magistrikraad on Wake Forestis välja mõeldud meie teaduskonna poolt koos meie äripartnerite panusega, et tagada turul toimetulekuks valmis olevate spetsialistide pakkumine. Arendame probleemilahendajaid, mis võivad andmeid koguda nii, et need mõjutavad mõju, ning mis saavad igast organisatsioonist alates esimesest päevast väärtust anda.

Ärianalüütika magistrid võimaldavad meie õpilastel:Võime - määratleda äriprobleemid, mida saab lahendada andmete ja analüüsi abilTeadmised - praeguste ettevõtlusprobleemide lahendamiseks vajalike metoodikate kindlaksmääramiseksUsaldus - tõhusalt kasutada oma analüüside järeldusi kriitiliste äriotsuste kujundamiseksKeskenduge kogemusõppeprojektidele koos meie äripartneritega ja tegelike jaemüügiandmete kasutamisele meie ainulaadse jaekaubanduse innovatsiooni keskuse ettevõtete partnerlussuhetest. Jefrey Camm Ärianalüütika dots ja Inmar Ärianalüütika president“Wake Forest MSBA programm on ühendatud turuplatsiga, kus võimalused ärianalüütika valdkonnas on plahvatanud. Oma ülikoolilinnakus pakutavate ja veebiprogrammide kaudu pakume vajalikke tehnilisi oskusi, ärimeelsust ja kogemusõpet, et anda õpilastele oskused analüütika tegevuseks juhtimiseks. ”Ülikoolilinnaku programmAsukoht: Winston-Salem, NCKestus: 10 kuudAbikõlblikkus: hiljuti lõpetanud kolledži lõpetajad, kellel on piiratud või puudub täisajaga kraadiõppe kogemusEelis: alustage oma karjääri analüütikast juhitud rollisVeebiprogrammAsukoht: veebiklassKestus: 2 aastatAbikõlblikkus: Rohkem kui kaheaastase täistööajaga kraadiõppega töötavad spetsialistidEelis: täiustage oma ametialaste oskuste kogumit ja liikuge juhtimises edasi täiskohaga töötadesProgrammi esiletõstmised... [-]
Ameerika Ühendriigid Winston-Salem
Juuli 2020
Inglise
Päevane õpe
10 - 24 kuud
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles

Wake Forest School of Business

Wake Forest University School of Business
Address
Wake Forest School of Business 1834 Wake Forest Road Building 60, Farrell Hall Wake Forest University
NC 27106 Winston-Salem, Põhja-Carolina, Ameerika Ühendriigid
Koduleht
Telefon
+1 336-758-5422
Address
Charlotte, Põhja-Carolina, Ameerika Ühendriigid
Telefon
false