Read the Official Description

Wisconsin luteri College on nelja-aastase vabade kunstide kolledži liitunud Wisconsin Evangeelse Luterliku Sinodi. See asub Milwaukee. Kõrgkoolil on kahe semestri õppeaastal ja auhinnad Bachelor of Arts, Bachelor of Science, Bachelor of Science in Nursing ja Master of Arts kraadi kunsti ja professionaalne peamiste äriühingute ja mitu pre-professionaalset programme.

Kell Wisconsin luteri College, saate mitte ainult väikestes klassides ja erinevatest akadeemilise võimalusi, siis on teil ka võimalus töötada side-by-side professorid teevad murrangulise südamehaiguste teadusuuringute, õpetada kohalikes koolides juba uustulnuk aastal, reisida Sambia õendusabi kliinilise võtta Briti kirjanduse kursuse Inglismaal, või läbi merebioloogia uuringuid Grenada.

Saate Muodokas kunsti hariduse ja ära tugeva praktikavõimalusi, mis sind kohanemisvõimeline ja turustatav pidevalt muutuvate tööturu ja varustada teid edukat karjääri või Graduate School püüdlustest. Need on vaid mõned põhjused, miks WLC olla täiuslik kolledži teile.

Academic Tähtsündmused

Majors uuendatakse regulaarselt kursis muutuva maailmaga. Õppejõud on eksperdid oma valdkonnas, tuues reaalse maailma kogemus klassiruumi. Klasside suurused on väikesed, mis võimaldab üks-ühele juhendamist riiklikult järjestatud õppejõud. Õpilased on ka kindlalt valmis Graduate School. Meie vilistlased öelda, et nende astme klassid sageli pikendused kursusi võtta WLC. See ei ole sugugi haruldane õppejõud ja üliõpilased koostöörühmadesse - mõned õpilased isegi avaldavad oma töid akadeemilistes ajakirjades või esitada oma leiud erialastel konverentsidel.

2015-2016 Undergraduate Fast Facts

Kokku registreerimine: 1,188 Bakalaureuse üliõpilane teaduskonna suhe: 12: 1 Keskmine bakalaureuse klassi suurus: 16 Tudeng ja demograafia: 31 osariiki ja kaheksa välisriikidest Protsenti resident üliõpilast: 68% Bakalaureuse üliõpilastest: 93% on 18-22 aastat vana Uustulnuk profiili: 3,43 keskmine keskkooli GPA ja 24 keskmise ACT Finantsabi: 99% täistööajaga traditsiooniline bakalaureuseõppe üliõpilastele antakse rahalist abi. Co-kooliväline tegevus: liige NCAA Division III ja Põhja Kergejõustik Collegiate konverents; 18 võistkond sport; ettevõttesisene ja klubi Sport; Puhkpilliorkester ja kuus ansamblid; kolm koorid; 40+ klubid ja organisatsioonid.

Välismaal õppima

Üks kõige rahuldust kogemusi saab olla ajal oma kolledži karjääri õpib välismaal. Kes elavad teises riigis, kohata inimesi, erineva taustaga üle kogu maailma, ja kastes end uues kultuuris muutub teile positiivne, ootamatul moel. Õpilased, kes õpivad välismaal WLC teha läbi agentuuri või teaduskonna juhitud akadeemilist kogemust. Kõik kursused võetud läbi välismaale õppima ametid rahvusvahelised institutsioonid eelnevalt heaks ülekande tagasi WLC.

Programs taught in:
Inglise

See ülikool pakub ka:

MA

Wisconsin Lutheran College

Kuna üliõpilane jooksul Leadership ja innovatsiooni spetsialiseerumine WLC Master of Arts programm, saate täiustada oma otsuste tegemise oskusi, mõista poliitilisi tagajä ... [+]

Kuna üliõpilane jooksul Leadership ja innovatsiooni spetsialiseerumine WLC Master of Arts programm, saate täiustada oma otsuste tegemise oskusi, mõista poliitilisi tagajärgi, mis mõjutavad haridusjuhti ja arendada ettevõtliku lähenemisviisi hariduse juhtimine raames 21. sajandi koolid.

Miks juhtimine ja innovatsiooni? Keskendu tõestatud ja paljulubav erialaseks arenguks, mentorlus ja juhendamine; Rikasta akadeemilist keskkonda oma mitmekesise õppijatele; Õpi otsustus- ja poliitilisi tagajärgi, mis mõjutavad tulevikku mõtlemine haridusjuhti; Ehita oma kognitiivsete, analüütiline ja läbimõeldud mõtlemise oskusi ja ettevõtlikkust.

See ala uuring on ideaalne õpetajatele, kes soovivad olla uuenduslik juhid, kes eelnevalt õpilaste saavutuste; eriti neile, kes soovivad saada programmi juhid, direktorid, dekaanid üliõpilased, režissöörid juhendamise või plii koolitajad. ... [-]

Ameerika Ühendriigid Milwaukee
September 2019
Päevane õpe
2 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
Wisconsin Lutheran College

Kuna üliõpilane jooksul High Performance Korraldus spetsialiseerumine WLC Master of Arts programm, saate välja juhendamise ja mentorluse oskuste, uurida ja hindamisel mee ... [+]

Kuna üliõpilane jooksul High Performance Korraldus spetsialiseerumine WLC Master of Arts programm, saate välja juhendamise ja mentorluse oskuste, uurida ja hindamisel meetodeid akadeemilist edukust, kasvada professionaalselt, ja täpsustada instructional metoodika suurenenud õpilaste saavutuste oma mitmekesise klassiruumis.

Miks High Performance Korraldus? Suurendada õpiedukust oma mitmekesise õppijatele; Parandada oma õpetaja kvaliteeti; Arendada praktilisi mudeleid; Foster kognitiivne, analüütiline ja läbimõeldud mõtlemise oskusi.

See ala uuring on ideaalne õpetajatele eri astmetel, kes soovivad võimendada kõrgtehnoloogilist instructional meetodeid, et suurendada õpilaste saavutuste, eriti neile, kes soovivad elada nagu õppekava spetsialiste, disainerid, või juhatuse õppekava, juhendamise hindamise ja tööalast arengut. ... [-]

Ameerika Ühendriigid Milwaukee
September 2019
Päevane õpe
2 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
Wisconsin Lutheran College

Wisconsin luteri kolledži üleminek eestikeelsele programm on ideaalne keskel karjääri spetsialistide ja bakalaureusekraadi lõpetajate huvitatud üleminekul karjääri õpetam ... [+]

Wisconsin luteri kolledži üleminek eestikeelsele programm on ideaalne keskel karjääri spetsialistide ja bakalaureusekraadi lõpetajate huvitatud üleminekul karjääri õpetamine. Nii vähe kui kaks aastat, üliõpilastele suudaks kursuste licensure, vaid kuus täiendavat krediiti teenida Master of Arts kraadi, on üks top Christian kolledžid rahvas.

Meie 42-krediidi Master of Arts - üleminek eestikeelsele programmi licensure ühendab nii online ja klassiruumis õppimist; võimaldab paindlikkust ja mugavust, samas pakkudes tugevat õppimise kogemus! Õpilased võivad saada licensure varases lapsepõlves, põhi-, kesk- või laialdane hariduse.

Kas olete valmis üleminekuks karjääri õpetamine? Saavutada oma potentsiaali ja saada õpetajaks, kes annab positiivse vahe!... [-]

Ameerika Ühendriigid Milwaukee
September 2019
Päevane õpe
2 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles

Campus Life at WLC