Westcliff University

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Westcliff University loodi selleks, et pakkuda kvaliteetset haridust üliõpilastele, kes soovivad siseneda kiiresti arenevasse äri- ja haridusvaldkonda. Westcliff University , mis sai esmase heakskiidu eraülikooli hariduse büroos 1993. aastal (www.bppe.ca.gov), pakub erinevaid programme ärikolledžis ja hariduskolleegiumis. Westcliff University õppekava koosneb äri ja hariduse lõpetanud ja bakalaureuse kraadiõppe programmidest ning muudest tunnistuseprogrammidest.

Kui mõned koolid õpetavad ainult teoreetilisi kontseptsioone, siis Westcliff University valmistab õpilasi ette tänapäeval tööturul nõutavate praktiliste ja teoreetiliste elementide jaoks. Westcliff University pakub täiskoormusega töötavatele tudengitele võimaluse registreeruda uuenduslikele veebipõhistele ja hübriidsetele kaugõppekursustele, mis on mugavad ja taskukohased.

Westcliff University rõhutab üliõpilaste isikliku, akadeemilise ja professionaalse ettevalmistamise tähtsust. Programmide uuenduslikkuse, ajakohasuse ja kõrge kvaliteedi tagamiseks on ülikoolil oma hoolekogu ja programmi nõuandekogu liikmete juhtnööre ja teadmisi, kuhu kuuluvad organisatsioonide, sealhulgas Google, Hyundai, Deloitte, Hewlett Packard, võtmejuhid , Hitachi Capital, Cox Communications, CATESOL, California ülikooli presidendi kantselei, aga ka muud kohalikud ja riiklikud ettevõtted ja organisatsioonid.

Asukohad

Irvine

Westcliff University

Address
92612 Irvine, Californias, Ameerika Ühendriigid
Telefon
+1 888-491-8686