Loe ametlikku kirjeldust

116567_CathedraleHante_LADJ.png

ON ONLINE MINU?

Lääne-Iowa Techi online-klassidega saavad õpilased valida sadade kursuste hulgast. Mõnel juhul võite teenida kolledži krediiti või isegi mõningaid kraadi. Kõik, mida vajame, on arvuti ja internetiühendus ... lihtsalt logige sisse ja järgige juhiseid. Tehniline tugi on saadaval ööpäevaringselt. Õpilased saavad küsida juhendaja küsimusi, teha teste, tutvuda klassidega ja osaleda keermestatud aruteludes ... kõik online, kõikjal.

Kuidas ma tean, kas online-õpe on minu jaoks?

Online-kursused on mugav viis oma haridusalaste eesmärkide saavutamiseks; siiski ei ole nad iseenesest tempos ning neil on regulaarselt kodutööde ja testide tähtajad, nagu te ka klassiruumis. Teil on paindlikkus oma kodutöö ja "klassiaja" töötamisel oma hõivatud ajakava, kuid ülesandeid, pabereid, viktoriine, eksameid ja selliseid tuleb teha klassi ajakava järgi, et keegi ei jääks maha. Kui te ei ole kindel, kas online-õpe on teie jaoks, proovige orienteerumiskursust.

Teil on potentsiaalselt kaasõpilasi üle kogu maailma ja neil on sageli asju erinev. Õppimine on sellistes loomingulistes keskkondades täiustatud.

Pöörake tähelepanelikult tähelepanu sellele, millist klassi te registreerite, sest seal on mitu sorti.

Täielikult online-16-nädalased kursused kestavad kogu semestri ja on veidi leebemad kui kaheksa-nädalane kursus.

Täielikult online-8-nädalased kursused tihendavad kogu 16-nädalast materjali ja õpivad kaheksaks nädalaks. Nagu võite ette kujutada, on see kiirem tempo ja nõuab rohkem distsipliini kui 16-nädalane kursus. Kasu on see, et seda tehakse kiiremini, et saaksite võtta kaks kaheksa-nädalast klassi semestri jooksul.

Täielikult online-12-nädalased kursused saab võtta sügis- ja kevadsemestril ning on kena kompromiss 16–8 nädalat.

Hübriidkursused ühendavad interneti klassiruumi kogemusega, et muuta klass veidi paindlikumaks, kuid annab siiski klassiruumis aega, kui mõned kursused võivad olla kõige tõhusamad.

Need pildid näitavad tehnilisi ja kunstilisi torujuhtme oskusi, nagu modelleerimine, tekstureerimine, valgustus, kompositsioonide renderdamine ja mängu valmis funktsionaalsus. Videomängude firmad ootavad, et te näitaksite neile, mida saate teha ja see programm on loodud selleks, et ehitada selleks vajalikud oskused.

116566_Environments.png

116568_Banner_2_LM.png


116454_VG_Renders_Part_3.png

See ülikool pakub ka: