Loe ametlikku kirjeldust

Meist

Wright State University on riiklik avalik-õiguslik ülikool Daytonis, Ohio's, kus on üle 15 000 õpilase, sealhulgas ligi 1000 rahvusvahelist üliõpilast üle 60 riigi. Pakkudes 295 kraadiõppekava, koosneb ülikool kaheksast kolledžist, kolmest koolist ja harukontorist Celina, Ohio. Wrighti vennadeks nimetatud Wright State University pakub erakordset ja taskukohast haridust Ameerika südames.

Kes me oleme

Missioon

Me muudame oma õpilaste ja kogukondade elu, mida me teenime.

Me:

 • luua kvaliteetsete ja uuenduslike programmide kaudu kindel alus õpilaste edule kõikidel tasanditel;
 • viia läbi teaduslikku uurimistööd ja loomingulisi jõupingutusi, mis mõjutavad elukvaliteeti;
 • osaleda mõtestatud ühiskondlikus teenistuses;
 • juhtida meie piirkonna ja meie riigi majanduslikku elavdamist ning anda kõigile meie õpilastele, õppejõududele, töötajatele ja vilistlastele võimalus professionaalselt, intellektuaalselt ja isiklikult arendada.

Visioon

Wright State University , mis on inspireeritud Wrighti vendade loomingulisest vaimust, on Ohio kõige õppekeskne ja innovaatiline ülikool, mis on tuntud ja imetletud meie kaasava kultuuri eest, mis austab iga meie õpilase, õppejõu, personali ja vilistlaste ainulaadset väärtust. positiivse transformatiivse mõju kohta meie õpilaste ja kogukondade elule, keda me teenime.

Väärtused

Wright State University väärtused

 • Inimesed: edu, mitmekesisus
 • Õppimine: avastus, innovatsioon, stipendium
 • Partnerlused: piirkondlik, ettevõtlik, globaalne
 • Suhted: kollegiaalne, professionaalne, eetiline
 • Jätkusuutlikkus: sotsiaalne õiglus, majanduslikud võimalused, keskkonnakaitse
 • Juhtimine: fiskaalne, intellektuaalne

Meie piirkonnast

Daytoni piirkonda tuntakse innovatsiooni ristteel, kuid see on palju rohkem.

Miami lõunaosas asuva Miami Valley piirkonnas asuv Dayton on keskmise suurusega linn, mida ümbritseb mitmekesine suurlinnapiirkond, kus elab peaaegu miljon elanikku. Dayton oli 2. elukoha nimekirjas parimad taskukohased elukohad. „Daytonis elamise tegelik tehing on elukvaliteet, mida elanikud naudivad,” ütles Livability.com. „Dayton pakub rikkalikku valikut asju, mida teha, alates vaba aja veetmisest, mis hõlmab kanuusõitu ja uisutamist kultuurivahenditega, nagu Daytoni filharmooniaorkester ja Benjamin ja Marian Schuster etenduskunstikeskus.”

Üks parimaid

 • "Parimad kohad elamiseks" - USA uudiste ja maailma aruanne
 • "Ameerika kõige soodsamad linnad" - Forbes
 • "Top-10 linnad karjäärivõimaluste jaoks" - SmartAsset
 • "Top-10 kõige kunstilisemad keskmise suurusega linnad" - Gogobot
 • "2017. aasta 25 parimat linna" - väljaspool
 • "Need USA linnad on kõige rohelisemad ruumid" - National Geographic

Ajalugu

Miami Valley on pikaajaline innovatsiooni ajalugu. 1900-ndate alguses sai Daytoni Ameerika Ühendriikide pealinnapealinnaks kõige enam patente inimese kohta. Lennujaama sünnikohtuna on Daytonis Ameerika Ühendriikide õhujõudude rahvusmuuseum - maailma vanim ja suurim sõjaväelennunduse muuseum - ja Ohio turismiobjekt - üks riigi peamistest õhuüritustest. Linna teised mõjukad leiutised on kassaaparaat, autode isesüttiv süüde, pop-top jookide purk, elektriline ratastool, redel ja parkimisandur. Külastajatel on võimalik tutvuda selle rikkaliku ajalooga ja näha originaalset 1905 Wright Flyer III, suurt kogumist kassaaparaate ja muid kohaliku ajaloo kalliskive Carilloni ajaloolises pargis.

Fine and Performing Arts

Piirkonna kunstimaastik on elavam kui paljudes suuremates linnades. Benjamin

Suured väljas

Miami Valley on suurepärane koht väljasõitjatele. Piirkonnas on seitse MetroParksi, samuti on seal rohkem kui 35 000 aakrit parki, looduskaitsealasid ja populaarset jõe koridori mööda Great Miami Riveri. Jalgratturid saavad uurida rohkem kui 330 miili suusarajad, kus on rohkem võimalusi rööbasteede rajal. Maakondlik Greene'i maakond pakub matkamist Clifton Gorge'i looduskaitseala, Glen Heleni looduskaitseala, telkimise ja matkamise John Bryani osariigi pargis ning kanuusõitu mööda Little Miami jõge, Ohio esimest oja, mida nimetatakse rahvuslikuks jõejoaks.

Sport

Spordihuvilistel on hea meel helistada Raider Countryi kodule. Wrighti osariigi NCAA DI spordiprogrammi ja professionaalsete meeskondadega Columbus ja Cincinnati piirkonnas pakub piirkond spordifännidele palju võimalusi. NCAA sisaldab Daytoni oma üheksa suure korvpalli linna nimekirja. Igal aastal algab NCAA turniir Daytonis, esimese nelja mängu saidil, mis kärbib välja 64-meeskonnale. Dayton Dragons'i pesapalli meeskond nimetati spordi Illustrated ajakirja üheks kõige populaarsemaks spordipiletiks.

Ostud ja söögikohad

Piirkonna suurim kaubanduskeskus Mall Fairfield Commons asub Wrighti osariigi ülikooli lähedal. Greene - 72-aakri linnakeskus, kus on jalakäijate sõbralikud tänavad, jaekauplused ja restoranid - on vaid 15 minuti kaugusel. Unikaalsed restoranid ja poed on osa Daytoni kesklinna ajaloolisest Oregoni linnaosast. Piirkond on hopping, kus on üle kümne mikrokäitlusfirma, ja New York Timesi nimeks Pine Club steakhouse, mis on üks maailma kümnest suurimast traditsioonilisest toitlustusasutusest.

Weekend Getaways

Miami Valley peamine positsioon Interstate 70 ja Interstate 75 ristumiskoha lähedal on lihtne külastada suuremaid linnu nagu Cincinnati, Columbus ja Indianapolis. Midwesti suurim lõbustus- ja veepark Kings Island on vaid 35 miili lõuna pool Daytonist. Ühe tunni autosõidu kaugusel on maailmatasemel muuseumid, sise- ja välikontserdisaalid, jõelaeva kruiisid, auhinnatud loomaaiad ja professionaalsed spordimeeskonnad.

Raider Country

Raider Country on naabruses asuv 16-maakonna piirkond Lääne-Ohio piirkonnas, mis on kinnitatud Wright State University kahe ülikoolilinnakuga. Samuti on Wright-Pattersoni õhujõudude baasi asukohaks tuntud oma tugevad küljed infotehnoloogia, kosmosetööstuse teadus- ja arendustegevuse, kõrgtehnoloogiliste materjalide ning tervishoiu ja inimeste teenuste valdkonnas. Raider Country pakub gurmeerestorane, eklektilisi kauplusi, rohelisi kohti ja suurepäraseid koole.

Programmide õpetamise keel:
 • Inglise

See ülikool pakub ka:

MSc

Wright State University

Magistrikraad Aerospace Systems Engineering (MSASE) programm on mõeldud pakkuma kraadiõppe võimalusi keskendunud teoreetiline õpe ja praktiline kogemus kosmosesüsteemide ... [+]

Programmi kirjeldus

Magistrikraad Aerospace Systems Engineering (MSASE) programm on mõeldud pakkuma kraadiõppe võimalusi keskendunud teoreetiline õpe ja praktiline kogemus kosmosesüsteemide inseneri, mis tõhusalt valmistada neid tööturule või täiendav doktoriõpe. Programm MSASE erineb tavapärastest kosmosetehnoloogia programmidest, kuna see nõuab ulatuslikku läbitöötamist nõudva uuringu nõuet, mis on modelleeritud pärast meie kõrgelt hinnatud doktorikraadi. programm, mis moodustab nii hädavajaliku süsteemi mõistmise tänapäeva lennundusprogrammides kui ka loomulik samm Ph.D. programmi.

Miks valida Aerospace Systems Engineering?

Mehaanika- ja materjalitehnoloogia osakond pakub kraadiõppe programmi, mis viib magistrikraadini kosmosesüsteemide inseneris (MSE). Kraadiõppe programm on mittetraditsiooniline, nõudes interdistsiplinaarset alaealist lennunduse valdkonnas.... [-]

Ameerika Ühendriigid Dayton
Avatud registreerimine
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Wright State University

Inimfaktorid (HF) ja tööstuslikud / organisatsioonilised (IO) psühholoogia on valdkonnad, mis uurivad inimese ja rühma tulemuslikkuse põhiteooriaid ning praktilisi tagajä ... [+]

Programmi kirjeldus

Inimfaktorid (HF) ja tööstuslikud / organisatsioonilised (IO) psühholoogia on valdkonnad, mis uurivad inimese ja rühma tulemuslikkuse põhiteooriaid ning praktilisi tagajärgi sotsiaal-tehniliste süsteemide kvaliteedi parandamisele. HF programmis pööratakse erilist tähelepanu inimeste tajumisele ja tunnetusele. IO-programmis rõhutatakse individuaalset, grupi- ja organisatsioonilist käitumist töö seadetes. Need programmid pakuvad tugevat alust psühholoogiliste teooriate rakendamiseks tõhusamate tehnoloogiate ja tööorganisatsioonide kujundamisel. Meie programm pakub ainulaadseid võimalusi koostööks kohalike tööstusharude ja valitsuslaboratooriumidega, nagu näiteks Wright-Patterson AFB õhujõudude uurimislabori inimtõhususe direktoraat. Samuti annab see õpilastele võimaluse osaleda interdistsiplinaarses koostöös probleemikeskse uurimisprojektiga, mis on seotud liidese kujundamise, koolituse, valiku, otsuste tegemise ja meeskonna koordineerimisega. Neid probleeme saab uurida mitmesugustes rakendusvaldkondades, sealhulgas lennundus-, tervishoiu-, avaliku ja erasektori ettevõtetes, sõjalistes operatsioonides ja hädaolukorras.... [-]

Ameerika Ühendriigid Dayton
August 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Wright State University

Programmi tugevad küljed on ainulaadne segu teaduskonna teadmistest, hästi varustatud arvutiteadusest ja insenerlaboratooriumidest ning teooria, praktika, riistvara ja ta ... [+]

Programmi kirjeldus

Programmi tugevad küljed on ainulaadne segu teaduskonna teadmistest, hästi varustatud arvutiteadusest ja insenerlaboratooriumidest ning teooria, praktika, riistvara ja tarkvara tasakaal. MS kraad küberjulgeolekus on mõeldud inimestele, kes soovivad arendada küberjulgeoleku ohtude tuvastamise ja lahendamise oskusi. Kraad on keskendunud teadmiste ja oskuste arendamisele, mida kohaldatakse arvutisüsteemide ja arvutivõrkude kaitsmisel. Programmi võivad taotleda arvutiteaduse, arvutitehnoloogia, infosüsteemide või elektrotehnika taustaga õpilased. Samuti on soovitatav rakendada tööstuses töötavaid spetsialiste, kellel on tugev tehniline taust ja sellega seotud töökogemus.... [-]

Ameerika Ühendriigid Dayton
Avatud registreerimine
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles
Wright State University

Magistrikraad Logistika Ja Tarneahela Juhtimine on mõeldud töötavatele spetsialistidele, kes ei saa alati aega tööle oma hariduse parandamiseks. Pakume suure väärtusega ü ... [+]

Programmi kirjeldus

Magistrikraad Logistika Ja Tarneahela Juhtimine on mõeldud töötavatele spetsialistidele, kes ei saa alati aega tööle oma hariduse parandamiseks. Pakume suure väärtusega üheaastast programmi koos mugava segatud haridusega. Õpilased veedavad neli elukohta aastaringselt ülikoolilinnakus. Ülejäänud kursuste töö lõpetatakse oma valdkonna ekspertide poolt koostatud varaliste e-õppe moodulite abil.

Enam kui kunagi varem on edu enamikus ettevõtetes sõltuv tarneahela operatsioonide edukas juhtimisest. Mõtle, mis juhtub siis, kui tarneahelad ei suuda tarnida ja jaemüügikohtades toimuvad varud. Uuringud näitavad, et jaemüüjad võivad kaotada ligi pooled kavandatavatest ostudest, kui kliendid kogevad varusid.... [-]

Ameerika Ühendriigid Dayton
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Wright State University

Osakonna Mehaaniliste ja Materjalide Engineering pakub programmi kraadiõppe viib magistrikraad inseneri (MSE) kraadi suur taastuv ja puhas energia. The ... [+]

Programmi kirjeldus

Osakonna Mehaaniliste ja Materjalide Engineering pakub programmi kraadiõppe viib magistrikraad inseneri (MSE) kraadi suur taastuv ja puhas energia. Taastuvenergia ja puhta energia programm sisaldab kursusi erinevat tüüpi alternatiivsete energiasüsteemide kohta, lisaks energiaga seotud põhimõistete kursustele. Selles programmis sisalduvad kursused kütuseelementide, päikeseenergia, tuuleenergia, vesinikkütuse, energia muundamise, energiamaterjalide, energiatõhususe, termodünaamika jms kohta. Selle programmi eesmärk on koolitada taastuvenergia ja puhta energia inseneride järgmist põlvkonda ja arendada teadusuuringuid taastuvate ja puhta energia valdkonnas.

Miks valida taastuvenergia ja puhta energia ehitus?... [-]
Ameerika Ühendriigid Dayton
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

WSU Overview

WSU Graduation

Address
Colonel Glenn Highway,3640
45435 Dayton, Ohio, Ameerika Ühendriigid