Yeshiva University

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Sy Symsi ärikool

Sy Symsi ärikool on pühendunud homse ärijuhtide ja innovaatorite loomisele. See on erksad tudengite ja õppejõudude kogukond, kes töötavad koos, et pakkuda tähtkujulist ja põhjalikku haridust ettevõtluse põhialuste ja praktika alal. Sy Syms pakub ettevõtlusõpet, mis eristub teistest koolidest ainulaadse missiooni ja väärtuste ning praktikale keskendumise tõttu.

Kooli tähelepanu keskmes on eetika integreerimine igasse kursusesse, mis hõlmab olulisi väärtusi, tähistades samal ajal ettevõtlusvaimu kogu keskkonnas, mis julgustab ja inspireerib õpilasi olema positiivne mõjumaailmas intellektuaalselt, loovalt ja eetiliselt. Meie programmid hõlmavad täna kõige ihaldatumaid kraadiõppeid ettevõtluses - raamatupidamine, ärianalüütika, ettevõtlus, rahandus, turundus, kinnisvara ja strateegia.

Katzi loodus- ja tervisekool

Yeshiva University Mordecai D. ja Monique C. Katz kool annavad õpilastele võimaluse oma intellektuaalseid ja ametialaseid saavutusi edasi arendada ja saada osa USA uudiste ja maailma aruannete 80. ülikoolist Ameerika Ühendriikides ja 5 York City. Katz School on pühendunud maailmatasemel hariduse omandamisele arenevatel ja laienevatel erialadel, ühendades üliõpilasi mõttejuhtide ja tööandjatega New Yorgis ja mujal ning luues näitelisi üliõpilaste ja õppejõudude kogemusi.

Meie programmides keskendutakse STEMi, andmete ja disaini, terviseteaduste ja sarnaste uute ja laienevate kutsealade muutmisele tehnoloogiliste uuenduste kaudu. Yeshiva University on akadeemiline jõujaam ja kutsume teid meiega liituma.

Erakorraline haridus

Kas ülikoolilinnakus või internetis kursused õpetatakse erakorralise rühma täisajaga ja praktikute õppejõud, millest igaüks kohustub kvaliteedijuhtimise põhimõtted. Selle asemel, et tugineda testidele ja eksamitele, on kursused sageli projektipõhised, nii et õpilasi hinnatakse selle järgi, mida nad koostavad ja teevad. Selle tulemusena saavad üliõpilased tööd portfelli, mis annab neile tööturul konkurentsieelise. Teaduskond tunnistab ka tehnoloogia kriitilist rolli digitaalselt ühendatud ja rikkalikult ühendatud organisatsioonide loomisel ning seetõttu lisab oma kursustele uusimat tarkvara- ja laboriseadmeid.

Yeshiva University" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/75/75532_Katz2.jpg" alt="The Katz School at Yeshiva University" />

Kogemused, mis on asjad

Me kutsume kõiki oma õpilasi ja õppejõude üles juhtima väärtusi - lahkust, ausust, suuremeelsust, terviklikkust ja õiglust teistega - ja jätta maailmast veidi paremaks kui nad seda leidsid. Me oleme püüdnud veendumust, et see ei tähenda mitte ainult sihtkohta, vaid ka väärtusi, mida me reisile toome.


Asukohad

New York

Katz School Office of Enrollment

Address
215 Lexington Avenue
10016 New York, New York, Ameerika Ühendriigid
Telefon
+1 (917) 326-4870