Loe ametlikku kirjeldust

York College of Pennsylvania on kogukonna õppijate ja õppimine, mille liikmed jagavad ühist võlakirja aktiivset osalemist akadeemilisi ja ülikooli elu. Kell York, me usume, kollegiaalne kogemus oma parima on terviklik protsess terviklikku isiklikku arengut, mis valmistab ette kõrgharidusega produktiivne rollist ühiskonnas, aidates samas kaasa nende kasvule üksikisikute ja elukestev õppija. Tegu York kogemus on tipptasemel erialane ettevalmistus. York on auväärne õppeasutus, uurimist oma pärandit tagasi algusaastatel ameerika vabariik. Kogu oma pika ajaloo York pühendumust on pakkuda kõrge kvaliteediga ja taskukohase haridusprogrammid, mis valmistab juhid mõtestatud professionaalse rolle äri, valitsus, tervishoid, tööstus, teadus, sotsiaalteenuste ja kunsti. York College on saavutanud tunnustust Lähis-Atlandi piirkonna ja riigi tasandil tipptasemel oma akadeemilisi programme ja oma pühendumust taskukohasus. Kuna suhteliselt suur kolledži (rohkem kui 4600 täistööajaga üliõpilased), York esindab "kuldne kesktee" kõrghariduse, ühendades laia akadeemilise ressursse ja õppekavavälise võimalusi trahvi ülikooli kogukonna vaimu ja isiklikku tähelepanu väikese kolledžis.

Meie missioon York College eesmärk on pakkuda taskukohast akadeemilist meie õpilaste poolt:

Pakkudes rohkem kui 50 bakalaureusekraadi peamiste äriühingute professionaalne programmide ja humanitaarteadused; magistriõppesse ettevõtluse, hariduse ja õendusabi ning doktorikraadi õendustöö; Luua õpikeskkond keskendub individuaalset tähelepanu ja käed-õppe; Hoolitseda haridusprogramme hea kasuteguriga, et säilitada madalaim võimalik kulusid õpilastele; Kasutades erineva ülikooli programmeerimine hõlbustada intellektuaalse, professionaalne ja sotsiaalne areng.

Meie visioon York College on pühendatud valmistades õpilasi spetsialistide iganes karjääri nad jätkata poolt:

Täidesaatev riigi küsitlus, mis määratleb tunnused professionaalsus; Koostöö arendamine õppekava programmid, mis arendavad professionaalne omadused.

Loomine Professionals Tugineda traditsioon taskukohane akadeemilist ja tugevdada oma lubadust erialane ettevalmistus meie õpilased, York College loodud Keskus Professional Excellence (CPE), mis teostab riikliku küsitlus, mis määratleb tunnused professionaalsus ja aitab arendada professionaalse arengu programmid õpilastele. Tulemused iga-aastase küsitluse juhtida tulevikus seminar teemasid, mis tagab, et meie õpilased on ees kõver, kui tegemist on endast likviidsete nagu lõpetajatele. Läbi selle küsitluse professionaalsust, me tagada meie õpilased teavad täpselt, mida inimressursi ja ettevõtete juhid otsivad tänapäeva professionaalne.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

York College of Pennsylvania (YCP)

Master of Education Program on professionaalne ettevalmistus on kavandatud ehitada juhtimise suutlikkust piirkondlikke avaliku ja erasektori koolides. ... [+]

Master of Education Program

&nbsp

Master of Education Program on professionaalne ettevalmistus on kavandatud ehitada juhtimise suutlikkust piirkondlikke avaliku ja erasektori koolides. Tulemus aastate arutelu ja planeerimist, M.Ed. Programm töötati välja koostöös kooli district personali ja piirkondlike nõuandvate töörühmade vahel. Pärast põhjalikku analüüsi kohalikke vajadusi, 2 eriala tuvastati: Lugemine spetsialist ja Educational Leadership.

&nbsp

&nbsp

Suunatud töötavad spetsialistid

&nbsp

Kursused on:

Pakutakse õhtul tundi, esmaspäevast neljapäevani ajal regulaarselt õppeaastal. Pakutakse hommikul, pärastlõunal ja õhtul tunni ajal suvepuhkust. Õpetab täistööajaga õppejõud ja täiendus professorid. Registreerimine on õnnestunud võimaldavad konstruktiivset individuaalset tähelepanu. ... [-]
Ameerika Ühendriigid York
Võta kooliga ühendust
Päevane õpe
Osakoormus
Ülikool
Loe edasi eesti keeles