American National College

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

American National College Missioon

American National College on heaks kiitnud Student Exchange Visitor Program (SEVP) anda I-20 viisad rahvusvahelistele üliõpilastele, kes soovivad õppida Ameerikas. American National College pakub programmid M-1 ja F-1 viisa õpilastel õppida välismaal!

See on selleks, et American National College on valmistada üliõpilasi ette oluline elukutseid, pakkudes neile vajalikke oskusi, samuti eetiline ja akadeemilise taustaga tõhusalt harjutada neid elukutseid.

Elukutsete sama nõudlik nagu infotehnoloogia, tervishoid, kosmeetika (Hair School, Nail School ja esteetika), Kirurgilised tehnoloogia, Legal Assistant ja Medical Assistant, tipptase on minimaalne standard. Seetõttu kool püüab meelitada ainult kõige pühendunud õpilastest, paneb need õpilased hoole all ja juhendamisel mures ja pühendunud õppejõud, ja annab stimuleeriv keskkond koos uusimat õppematerjalide kättesaadavaks toota esimese klassi professionaalne lõpetaja kelle positsiooni turul on tagatud.

American National College on heaks kiitnud Student Exchange Visitor Program (SEVP) anda I-20 F-1/M-1 õpilase viisa. On American National College missioon lubada töökas, pühendunud rahvusvahelistele üliõpilastele saavutada kõikehõlmav American haridus veelgi parandada oskusi, et aidata igale õpilasele põnev karjääri oma kodumaal.

American National College on ainus Dermalogica, chi ja OPI Professional Beauty School lõunas.

Asukohad

Atlanta

Address
American National College (Atlanta)
5522 New Peachtree Road, Suite 114

GA 30341 Atlanta, Gruusia, Ameerika Ühendriigid

Houston

Address
American National College (Houston 1960)
5020 Cypress Creek Pkwy, Suite A-12

TX 77069 Houston, Texas, Ameerika Ühendriigid

Houston

Address
Amercian National College (Houston Pasadena)
1611 Spencer Hwy, Suite E

TX 77587 Houston, Texas, Ameerika Ühendriigid