Loe ametlikku kirjeldust

Kraadiõppe Central Connecticut State University

At CÇSU siis avastavad erakorraliste akadeemilisi programme täita oma ametialaste vajadustega ning oma intellektuaalse kirgi.

Haridus ja palju muud!

CÇSU on uhke ajalugu valmistub spetsialistide hariduse ja inimese teenuseid. Programmid ulatuvad õpetajate sertifitseerimine magistriõppes kutsetunnistuste kaks doktorikraadi juhtimis-. Meie tugev erialaste sidemete-to koolide, asutuste ja kliinikud looma võimalused "päriselus" õpikogemuste alusel julgustav järelevalve valdkonnas kohapeal spetsialistid.

CÇSU pakub erakordset erinevaid kraadiõppe programmide Kunst, humanitaar-, reaal-, inseneri-, tehnoloogia ja äri - sealhulgas MBA ja MSA.

Ühenduse Õppe

Üle 40 õppevaldkondade, pakume põnev array akadeemilisi programme. Meie professorid - riiklikult märkis teadlased ja kogenud praktikud - koos teiega partneritena, mis aitavad teil kaardistada oma õpingud, juhendajad, kutsudes teid liituma teadusprojektides, ning anda nõu, et aidata teil arendada oma karjääri.

Leiate ka, et CÇSU on tõeline kogukond õppimist. Sa kohtub inimestega, kes on kirglik ideid ja innukas jagada, mida nad avastavad. Meie programmid on kavandatud, et aidata teil saavutada oma eesmärke kui te tasakaalu muid nõudmisi oma elus.

Elu pärast kraadiõppe

Siin on, kuidas meie õpilastel jätkata oma unistused pärast kraadiõppe: Professionaalidena suurettevõtet alates Aetna Verizon.

Nagu abielu ja perekonna terapeut haiglates ja kogukonna vaimse tervise asutused; erasektori nõustajate ja psühhoterapeudid; kui vaimse tervise nõustajad instituudid ja kliinikud; taastusravi nõustajad ja riiklikele asutustele.

Nagu õpetajad, koolipsühholoogid, koolijuhid ja superintendents ja kõrgharidust akadeemiliste nõuandjate, karjäärinõustajad ja administraatorid kogu New England.

Ja kui õpilased mõned top professionaalne ja doktoriõppe programmide rahvas.

Väärtus

Meie programmid on riiklikult tunnustatud oma hariduse tipptaseme. Pakume endiselt kõige odavamad olekuga õppemaksu piirkonnas - silmapaistev tulu oma investeeringuid.

Aastane kulu osavõtt 2016-17

In-riik FT Graduate (aastas): Õppemaks ja nõutavad lõivud $ 10.956
Out-of-riik FT Graduate (aastas): Õppemaks ja nõutavad lõivud $ 23.756

Ülikoolilõpetajate vastuvõtu nõuded

Ootame taotlusi õpilastele laia võimete, huvide ja taustaga. Lõpetaja programmid nõuavad samaväärne US 2,70 GPA regionaalselt akrediteeritud kõrgkoolis.

Eelistatud rahvusvahelise üliõpilasorganisatsiooni tähtajad on 1. mai langevad ja novembris 1 kevadel.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

MSc

Central Connecticut State University

Poole eesmärk on valmistada infotehnoloogia (IT) praktikud 21. sajandi MS CIT programm ühendab mitme erialade IT valdkonnas, sealhulgas infotehnoloogia, juhtimise infosüs ... [+]

Programm põhjendus:

Poole eesmärk on valmistada infotehnoloogia (IT) praktikud 21. sajandi MS CIT programm ühendab mitme erialade IT valdkonnas, sealhulgas infotehnoloogia, juhtimise infosüsteemide ja võrgustike ja telekommunikatsioon, pakkudes õpilasele nii laius ja sügavus teadmiste ja oskuste baasil teadmisi selles valdkonnas.

Program Õpitulemused:

Õpilased programm on oodata, et näidata:

teoreetiline ja kontseptuaalne meisterlikkust laiapõhjaline informaatika, infosüsteemid, ja võrgustike ja telekommunikatsiooni oskused eduka karjääri IT valdkonnas; taotlus-põhise meisterlikkust laiapõhjaline informaatika, infosüsteemid, ja võrgustike ja telekommunikatsiooni oskused eduka karjääri IT valdkonnas; ja võimet teostada ja esitada rakendusuuringud läbi uurimisrühma tööd. Vastuvõtutingimused: ... [-]
Ameerika Ühendriigid New Britain
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 - 3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Central Connecticut State University

Missioon magistriõppesse ehituse juhtimine on anda programmi detailne uuring, mille tegevusalaks on tehnoloogia ja juhtimis üksikisikute vajadusi jälitavad ehituse juhtim ... [+]

Missioon magistriõppesse ehituse juhtimine on pakkuda programmi detailne uuring, mille tegevusalaks on tehnoloogia ja juhtimis üksikisikute vajadusi jälitavad ehituse juhtimine karjääri. Eesmärk kraadiõppe on anda õpilastele keskkonda arendada teadmisi ja oskusi panustada oma erialadel ja kiiresti muutuvas maailmas. See on programmi eesmärk on aidata arendada Connecticuti ehitus tööjõudu kõikidel tasanditel.

Muutused ehituse juhtimine eriala põhjustavad rohkem ehituse spetsialistid kaaluda magistrikraadi asemel bakalaureuse-, kui terminal kraadi. Lisaks üha rohkem kutseorganisatsioonide kogu rahvas on hakanud vaadata magistrikraadi nagu algtaseme kutsekraad praktiseerivad juhid. See on praegu levinud olukord ehitus juhid. Mitmed ehituse juhtimine kutseorganisatsioonid, sealhulgas Construction Management Association of America, Ehitus Financial Management Association ja American Institute of konstruktorite, on kaasaminek licensure programmi, mis on arenenud hariduse nõuetele.... [-]

Ameerika Ühendriigid New Britain
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 - 3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Central Connecticut State University

Magistritöö of Science in International Studies Programm koolitab õpilasi mitmes olulises valdkonnas maailma: Lähis-Idas, Aafrikas, Aasias, Euroopas, Ladina-Ameerikas ja ... [+]

Magistriõpe of Science in International Studies programmi koolitab õpilasi mitmes olulises valdkonnas maailma: Lähis-Idas, Aafrikas, Aasias, Euroopas, Ladina-Ameerikas ja Global Studies (keskendunud globaalne teema). Õpilased on maandatud teooriaid rahvusvahelistumine, ajalugu erinevates riikides ja piirkondades, kultuuridevaheline küsimusi ja funktsioone erinevate rahvusvaheliste kultuuri ja on programmiline, analüütiline ja praktilised oskused, et rahvusvahelistes küsimustes. Programm valmistab ldistavad töötada valitsusasutuste ja valitsusväliste organisatsioonide ja väljaspool Ameerika Ühendriike, mis tegelevad globaalse inimeste kogemusi.

Rahvusvaheline Studies magistri programmi eesmärk on toota isikute pädevad mõista omavahelist seotust globaalsete nähtuste, kindel oma liikmeks kogukond maailma kodanikud, ja suudab täita erinevaid professionaalse positsioone seotud valdkonnas International Studies. Et aidata kaasa nende üldised eesmärgid, õpitulemused IS kraadiõppe programmi puudutavad õpilase võimet väljendada nende pädevust ametliku esseed (sealhulgas väitekirja või nurgakiviks projekti) ja uurimistööde esitluste ja poliitilisi seisukohti. ... [-]

Ameerika Ühendriigid New Britain
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 - 3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Central Connecticut State University

Master of Science in Technology Management programmi eesmärk on täita hariduslike erivajadustega õpilaste ja töötavad spetsialistid, kelle karjäärivalikuid suunatud juhti ... [+]

Master of Science in Technology Management programmi eesmärk on täita hariduslike erivajadustega õpilaste ja töötavad spetsialistid, kelle karjäärivalikuid suunatud juhtimise tehnoloogiliselt orienteeritud organisatsioonid.

Program Õpitulemused:

Kraadiõppurid programmi oodatakse:

Näidata teadmisi vaja valida tehnikaid, oskusi ja kaasaegseid vahendeid, et juhtida elutsükli toote või teenuse Näita teadmised toimingute haldamise, sealhulgas rajatis, nõuded ja ressursside planeerimine; Näita teadmisi oluline luua "Lean" töökeskkonnas; Neil on olemas vajalikud teadmised, et olla innovatiivne juht ja hallata mitmekesist tööjõudu, rajatiste ja plii projekti ja probleemide lahendamise meeskonnad. Vastuvõtutingimused: ... [-]
Ameerika Ühendriigid New Britain
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 - 3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Central Connecticut State University

Master of Science kraadiga inglise keele õpetamist Teiste Keelte Kõnelejaid (TESOL) on plaan uuringu mõeldud eelkõige neile õpilastele, kellel on huvi keele ja lingvistik ... [+]

Master of Science kraadiga inglise keele õpetamist Teiste Keelte Kõnelejaid (TESOL) on plaan uuringu mõeldud eelkõige neile õpilastele, kellel on huvi keele ja lingvistika, kes soovivad töötada koos mitte-inglise keelt õpilased siin või välismaal.

TESOL programm valmistab õpetajad kasutada kaasaegseid meetodeid, et rahuldada erinevaid õpetamise vajadustele õpilaste inglise keele kui teise keele või võõrkeele soodustades samas selliseid õpilasi, et säilitada oma emakeelt ja kultuuri pädevus. Õpilased saavad põhjalikku madalikule praktilisi oskusi ja meetodeid keeleõppe arendamiseks kommunikatiivne pädevus ja nõuetekohase akadeemilise oskused inglise ja saada ametialaselt pädev küsimustes, mis hõlmavad laadi keele ja keele omandamine ja keele rolli ühiskonnas.... [-]

Ameerika Ühendriigid New Britain
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 - 3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles