Loe ametlikku kirjeldust

Ajalugu ja tunnustamine

ConcordiaUA, esimene ühine Ukraina-Ameerika Instituut, mis loodi 1997. aastal, on akrediteeritud Ukraina Haridus- ja Teadusministeeriumi poolt bakalaureuse- ja magistriprogrammide pakkumiseks.

ConcordiaUA on ainus ülikool Ukrainas, millel on akrediteeritud programmid Rahvusvahelise Akrediteerimisagentuuri (FIBAA) poolt.

25. jaanuaril 2018. aastal sai Ukraina-Ameerika ülikool Concordia maailmakuulsaks kõrghariduse kvaliteedi tagamise, läbipaistvuse ja terviklikkuse organisatsiooniks - CHEA International Quality Group (CIQG).

Meie "vana" partner - Concordia Ülikool-Wisconsin / Ann Arbor (USA) - sai Ukraina-Ameerika ConcordiaUniversity kaasrahastaja ja meie ülikool muutis oma nime, nüüd on Wisconsin International University Ukraine (WIUU) kutsutud - Ukraina-Ameerika ConcordiaUniversity ( ConcordiaUA).

Aastal 2018 astusime 10 parimasse erakõrgkoolisse Ukrainas href = "https://osvita.ua/vnz/rating/25714/ .

2017. aastal sai ConcordiaUA Eesti kõrgkoolide (riigi- ja erasektori) reitingus viiendal kohal taotlejate väliste kvalifikatsioonide tunnistuste skooriga, kes sisenesid vastavalt lepingutele 2017. aastal ülikoolidele href = "http://osvita.ua" / vnz / rating / vstup-osvita / 59045 / .

ConcordiaUA liitumine Saksa-Ukraina majandus- ja teadusühiskonnaga (Bonn, Berliin, Mainz), Kiievi kaubandus- ja kaubanduskoda, koostöö rahvusvaheliste firmade ja partneritega. Välisülikoolid võimaldavad ConcordiaUA üliõpilastel praktiseerida, õppida ja rongi välismaal (USA ja Euroopa) , arendades kultuuri, poliitika, majanduse ja keelte kohta märkimisväärseid kogemusi. ConcordiaUA pakub täies ulatuses suve- ja talveprogramme Floridas, Trieris, Wormsis, Münchenis, Londonis, Plymouthis, Madriidis, Pariisis ja Strasbourgis. ConcordiaUA üliõpilased integreerivad ülikooli teadmised rahvusvaheliste ettevõtete ja ettevõtete tegevusse. ConcordiaUA tunnustab partnerkõrgkoolides läbiviidavaid kursusi ja praktikume.

ConcordiaUA kraadiõppeprogrammid - ülikoolilinnakus, internetis või mõlema kombinatsioonina inglise keeles

BACHELORI ÕPPEKAVA PROGRAMMID

JUHTIMINE: Hotel Management; IT ja e-äri juhtimine

RAHVUSVAHELISED MAJANDUSLIKUD SUHTED: rahvusvahelised majandussuhted; Rahvusvahelise äri; Rahvusvaheline majandus

ÄRIJUHTIMINE

Magistrikraad

MANAGEMENT: Rahvusvaheline ärijuhtimine MBA; Ärijuhtimise magister (MBA)

ConcordiaUA pakub erinevaid diplomiprogramme:

1.Dual bakalaureusekraad Minnesota Crookstoni ülikooliga (USA) - rahvusvaheline äri, rahvusvahelised majandussuhted, juhtimine jne

2.Dual magistrikraad Concordia ülikooliga - Wisconsin / Ann Arbor (USA) - MBA, rahvusvaheline äri, kommunikatsioon

3.Dual magistrikraadi riigi Koblenz-Landau ülikooliga (Saksamaa) - МВА, International Management, magistrikraad infohalduses (ettevõtluse, tehnoloogia ja innovatsiooni juhtimine).

4.Dual magistrikraadi Tööohutuse juhtimise ülikooliga (Poola) - MBA, rahvusvaheline juhtimine, projektijuhtimine ja psühholoogia rahvusvahelistes ärivaldkondades.

AKADEEMILISED LIIKUVUSPROGRAMMID

Lisaks kaheastmelistele programmidele pakume akadeemilise vahetusprogramme Ülikooli Wisconsini / Ann Arbori (USA), Trieri ülikooliga (Saksamaa), University of Applied Sciences Worms'iga (Saksamaa), Richmond International American University (London, Suurbritannia). Varna juhtimiskool (Bulgaaria) ja teised.

Elu ConcordiaUA-s

Meie õppejõud on kõrgelt kvalifitseeritud spetsialistid erinevates ärivaldkondades ja juhtimises. KonkordiaUA kutsub igal aastal partnerakõrgkoolide väljapaistvaid professoreid, Fulbrighti Scholarin programmi ning Peace Corpsi ja rahvusvaheliste äriettevõtete instruktore.

ConcordiaUA on üks esimesi, kes on kasutusele võtnud kaugõppe ja on-line-programmid ning on uuendanud haridusprotsessi uuenduslikke meetodeid ja tehnikaid.

ConcordiaUA haridus on õppimis- ja elukogemus, mis võimaldab noortel uurida oma potentsiaali ja valmistab neid kaasaegse maailma väljakutsetele.

ConcordiaUA õpilaste elu on huvitav ja erinev. Meie ülikoolis korraldatakse igal aastal spordi-, kultuuriüritusi ja -festivalisid, mis ei kuulu vaid klassidesse, vaid ka uurimistegevusse. Meie üliõpilased ja õppejõud valmistuvad ja tähistavad koos Ukraina ja rahvusvahelisi pühi. Õpilased korraldavad erinevaid meelelahutusprogramme inglise keeles - kontserte, mänge, võistlusi ja diskoteeme. Lisaks sellele julgustatakse ConcordiaUA üliõpilasi osalema erinevates reisides ja ekskursioonides Ukrainas ja teistes riikides.

ConcordiaUAs esindatud riigid

ConcordiaUA-st on õppinud enam kui nelikümmend riiki: Aserbaidžaan, Belgia, Egiptus, Soome, Gruusia, Ghana, India, Iraan, Kasahstan, Läti, Liibüa, Nigeeria, Pakistan, Hiina Rahvavabariik, Kameruni Vabariik, Gambia Vabariik Serbia, Venemaa, Saudi Araabia, Lõuna-Aafrika, Türgi, Türkmenistan, Ukraina, USA jne.

Ühenduse ja mitte kraadiõppe programmid

Ülikool on edukalt arendanud Ameerika uuringute programmi.

ConcordiaUA sai HMC Projects riikide koordinaatoriks ja edukalt korraldab andekatele Ukraina keskkooli õpilaste stipendiumiprogrammile valikukampaania, pakkudes neile võimalust õppida kogu kaheaastase kuuenda õppe vormi programmi raames Ühendkuningriigi internaatkoolides ja võtta rahvusvaheliselt tunnustatud kvalifikatsiooni .

ConcordiaUA korraldab edukalt iga-aastase ärikoolituse konkursi ja selle võitjad saavad stipendiume ConcordiaUA-s õppimiseks.

Keelekool, kursused ja testide ettevalmistamine inglise, saksa ja hispaania keeles

  • Regulaarsed semestri kursused (september-detsember; veebruar-mai)
  • Intensiivkursused suvel (juuli ja august)
  • Emakeeldega koolitused.

ConcordiaUA pakub katse ettevalmistamist, sealhulgas TOEFL, GMAT ja JELTS, samuti programmid kohalike ettevõtete juhtidele.

ConcordiaUA korraldab Mini-MBA programme, koolitusi ja seminare kohalikele ettevõtjatele, kes vajavad koolitust inimkapitali, majanduse, rahvusvaheliste raamatupidamisstandardite, müügitehnoloogiate, turunduse, hotellide haldamise, saksa, inglise jne valdkondades. Eesmärk on pakkuda teadmised ja oskused vastavalt praktikantide ootustele ja soovitud tulemustele. Enne programmi käivitamist viiakse läbi hoolikas vajaduste analüüs. Programm on kavandatud võttes arvesse praktikantide vajadusi ja tausta.

  • ConcordiaUA töötoad

ConcordiaUA ja kooliõpilased pakuvad seminare säästva arengu, ettevõtluse ja juhtimise probleemide kohta. Rahvusvaheliste organisatsioonide, õppejõudude, diplomaatiliste esinduste vastutavate liikmete, parlamendiliikmete, valitsusväliste organisatsioonide ja äriringkondade eksperdid on kutsutud töid õpilastega seminari vormis.

Karjäärinõustamine ja internatuuri teenus

Ettevõtluspraktika loodi ConcordiaUA-s kui sammu eesmärgi saavutamise suunas, et saada üliõpilaste tööalase konkurentsivõime tõstmiseks juhtiv haridusasutus. Praktika peaeesmärk on pakkuda õpilastele praktilisi kogemusi äritegevuses vastavalt rahvusvahelistele ja Ukraina standarditele.

Raamatukogu ja Interneti-keskus

ConcordiaUA-l on kvaliteetne raamatukogu, mis on üliõpilaste õppetöö üks peamisi vahendeid. Raamatukogus on õpikud, raamatud, teadusajakirjad ja muu akadeemiline kirjandus ukraina, inglise, saksa ja teistes keeltes. ConcordiaUA server sisaldab kataloogi ja sõnastikke, millele saab hõlpsasti juurde pääseda. Õpilased saavad oma mugavuste jaoks lugemisruumi kasutada. ConcordiaUA raamatukogu töötajad on alati valmis teid otsima.

ConcordiaUA Interneti-keskus avab virtuaalsetele Interneti-andmebaasidele juurdepääsu: raamatukogud, infokeskused, välismaa kirjastused, arhiivid ja teaduslikud ajakirjad. Internet pakub kaugõppe tehnoloogiaid ja ühendab ConcordiaUA kolleegide ja partneritega kogu maailmas.

Stipendiumid ja auhinnad

Stipendiumi antakse juhatuse valitud ConcordiaUA Business English Konkurentsi võitjatele.

Parimatele üliõpilastele pakutakse Stipendiumi ConcordiaUA, Richmondi ülikooli ja teiste partnerülikoolide õppimiseks ConcordiaUA juhatuse soovitusel.

Teadustegevus

ConcordiaUA õppejõud ja üliõpilased osalevad ülikooli teadustöös. Ukraina ja rahvusvahelised teaduskonnad aitavad õpilastel luua oma teadustöö oskusi ja pakkuda akadeemilist nõustamist erinevates valdkondades.

ConcordiaUA korraldab ja võtab aktiivselt osa rahvusvahelistelt konverentsidel ja seminaridel Ukrainas ja välismaal.

ConcordiaUA avaldab teadustöö ajakirjad "Haridus, juhtimine ja ettevõtlus: rahvusvaheline mõõde".

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:


Ukrainian-American Concordia University

Ukrainian-American Concordia University (ConcordiaUA) pakub uhkust oma MBA programmi pakkumisega. ... [+]

Kapten ärijuhtimise kraadi (MBA)

MBA FIBAA akrediteerimine

Ukrainian-American Concordia University (ConcordiaUA) pakub uhkust oma MBA programmi pakkumisega. Meie programm keskendub traditsioonilisele MBA õppekavale ja näitab kvalitatiivsete ja kvantitatiivsete kursuste head tasakaalu. Kursusi õpetatakse keskastme ja kõrgema juhtkonna vaatepunktist ning arendatakse oskusi, teadmisi ja teadmisi, mis võimaldavad üleminekut funktsionaalsetele teadmistele laiapõhjaliseks strateegiliseks juhtimiseks. Osalejad saavad tugevaid põhialuseid koos tööriistadega, mida saab kohe rakendada praeguses äriseisundis. Meie eesmärgiks on valmistada ette pädev ja kindel juht, kes suudab vastata tuleviku väljakutsetele.... [-]

Ukraina Kyiv
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Ukrainian-American Concordia University

Meie magistrikraadiga kohtupraktikal on nüüd võimalus registreeruda täiesti uus kooperatiivse magistriõppekava, mis on välja töötatud koos Koblenz-Landau ülikooliga (Saks ... [+]

Kahekordne magistrikraad Koblenzi-Landau ülikooli ülikooliga (Saksamaa)

Meie magistrikraadiga kohtupraktikal on nüüd võimalus registreeruda täiesti uus kooperatiivse magistriõppekava, mis on välja töötatud koos Koblenz-Landau ülikooliga (Saksamaa).

Ukrainian-American Concordia University pakutav programm (ConcordiaUA) koos Koblenzi-Landau Ülikooliga kombineerib järgmist:

Kapten Rahvusvahelise Juhtimise MBA - ConcordiaUA;Magistrikraad infotehnoloogia juhtimises ettevõtluse, tehnoloogia ja innovatsiooni juhtimises (ETI-M) - Koblenz-Landau Ülikoolist.

Programm pakub üliõpilastele võimalust õppida rahvusvahelises keskkonnas, omandada mõlema partnerülikooli teadmisi ja oskusi, tuginedes täiendavate õppekavade ühtsele kontseptsioonile. Näiteks õpivad üliõpilased ConcordiaUA esimest etappi, siis osalevad nad veebipõhistes moodulites osana ETI-M-i suurprojektist, mis on ette nähtud Koblenzi-Landau ülikooli kaugõppe kaudu teine ​​etapp. Lõpetamisel saavad edukad üliõpilased Ukrainas ja Koblenz-Landau Saksamaal magistrikraadi omandada.... [-]

Ukraina Kyiv
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles