Loe ametlikku kirjeldust

Ukraina Catholic University (UCU) on avatud akadeemilise kogukonna ja eraõiguslik institutsioon hariduse ja teaduse, elavad õigeusu traditsioonide ja moodustavad juhid teenivad professionaalse tipptasemel Ukraina ja rahvusvaheliselt.

UCU asutasid Ukraina kreeka-katoliku kirik 2002. aastal. Rohkem kui 1100 õpilast õppida kraad bakalaureuse-, magistri- ja kraadiõppurid programmide teoloogia, filosoofia, oikumeeniline uuringud, ajalugu, sotsiaaltöö, ajakirjanduse ja meedia side, psühholoogia, sotsioloogia, avaliku halduse, infotehnoloogia, äri, ettevõtluse, tehnoloogia juhtimine, HR ja organisatsiooni arendamise ja mitte mittetulunduslik juhtimine. Üle 200 noort meest õppida preestriks juures Püha Vaimu Seminari Lviv ja UCU Teoloogiakooli. Lisaks rohkem kui 1300 õpilast osaleda mitte-kraadi ja tunnistuse programmid (juhtimise koolitus, bioeetika, võõrkeelte, inimõiguste, ikoonimaali, vaimse tervise, jne).

Ukraina katoliku ülikool annab õpilastele rahvusvaheline klassi hariduse vastu parimad lähenemisviise ülemaailmse traditsioon katoliku hariduse ja heade tavade Western ülikoolid. UCU on tuntud oma sõltumatu avalik seisukoht, ulatus selle rahvusvahelist haaret, pühendunud väärtuspõhine haridus, sotsiaalne vastutus ja akadeemilise terviklikkuse. UCU soovib koolitada uue põlvkonna õpilased võimelised jagama vastutust oma ülikooli saavutusi ja ühendada oma erialase hariduse omandamiseks pehme oskusi, samuti juhtimine ja kodanikuharidus hoiakuid.

Ülikool on kolm ülikoolilinnakud, mis on varustatud Interneti-ühendus, arvuti keskused ja multimeedia tuba, lugemine tuba ja söögisaali. Peamised raamatukogu sisaldab üle 250000 raamatud ja ajakirjad ning on suurim kaasaegse kogumise teoloogia ja humanitaarteaduste Ukrainas. On ka seitse teaduslikud uurimisinstituudid Ülikooli.

UCU on akadeemiline partner rohkem kui 100 ülikoolid, instituudid ja uurimiskeskused ülemaailmse ja on 45 akadeemilist partnerluslepingute rahvusvaheliste ülikoolidega. UCU on aktiivne liige International Federation of katoliku ülikoolid (FIUC-IFCU), European Federation of katoliku ülikoolid (FUCE), World konverentsi katoliku ülikool Institution of Philosophy (COMIUCAP), Association for Management Development Dünaamilised Societies (CEEMAN), Balti Management Development Association (BMDA) jne

Programmide õpetamise keel:
Inglise

See ülikool pakub ka: