Loe ametlikku kirjeldust

Kesk-Euroopa Ülikool on lõpetaja tasemel "ristteel" ülikooli, kus õppejõud ja üliõpilased rohkem kui 100 riigis tulevad tegeleda interdistsiplinaarset haridust, jätkata arenenud stipendiumi ning lahendada mõned ühiskonna kõige keerukamatele probleemidele.

See on akrediteeritud nii Ameerika Ühendriikides ja Ungaris ning pakub inglise keele magistri- ja doktoriõppesse sotsiaalteadused, humanitaarteadused, õiguse, juhtimise ja avaliku korra. Asub Kesk-Euroopa südames - Budapest, Ungari - CEU on välja töötanud selge akadeemilise ja intellektuaalse keskenduda, ühendades võrdlev uuring piirkonna ajaloolise, kultuurilise ja sotsiaalse mitmekesisuse ülemaailmse perspektiivi hea valitsemistava, säästva arengu ja sotsiaalse ümberkujundamist.

Asutatud aastal 1991 ajal, mil revolutsioonilised muutused visati välja jäigad orthodoxies pandud Kesk- ja Ida-Euroopas, CEU põhineb eeldusel, et inimese Erehtyväisyys saab tasakaalustab kriitilist arutelu ideid ja et see kriitiline vaim saab säilitada parimaid ühiskondades, kus kodanike vabadus uurida konkureerivate teooriate ja avalikult hinnata ja muuta valitsuse poliitikat.

Umbes 1400 üliõpilastele ja 370 õppejõudu rohkem kui 130 riigis, CEU on üks kõige tihedamini rahvusvaheliste ülikoolide kogu maailmas. Selle harvadel rahvuste segu, rahvuste ja kultuuride loob ideaalse keskkonna analüüsimisel "avatud ühiskonna" teemasid nagu arenevate demokraatiate siirdemajandustega, meediavabadus, rahvuslus, inimõigused ja õigusriik. Samuti toob mitmekülgset perspektiivi kõigis ühiskonnaelu.

CEU on tuntud õpetamise ja uurimistöö-with eesmärgil. Keskmes oma missiooni peitub põhimõtete kogum: tõe otsimine kuhu see viib, austus kultuuride ja rahvaste ning kohustus lahendada erimeelsused arutelu ei eitamine.

School of Public Policy Central European University on sõnad selle asutaja George Soros, "uue liiki globaalset institutsiooni tegelemisel ülemaailmsete probleemide" läbi multidistsiplinaarse uuring avaliku korra, uuenduslike õppe- ja teadustöö, samuti mõtestatud suhtlemist poliitika praktikas. Oleme globaalset institutsiooni pühendunud luua kogukonna eesmärk kaugemale võimu.

Avalik kord on täna globaalne, mitmetasandiline kriisi. Jootraha kaalud suunas tagada rahu, sotsiaalse õigluse ja keskkonnasäästlikkuse - kui nimetada vaid mõned - nõuab uuenduslikku ja ettevõtlikku kaasamine ühise hea.

Ehitus multidistsiplinaarne ja globaalset institutsiooni pühendunud avatud ühiskonna väärtusi ja luua tugev ja paindlik sidemeid teadusuuringute ja praktika on üks võimalus reageerida, mis on üldiselt ebaõnnestunud poliitika eliiti lahendada kõige pakilisemad probleemid meie aja .

Edukas osalemine avaliku head tänapäeva maailmas nõuab ka paremat ja õiglasemat esindatust erinevaid vaatenurki. Selleks, SPP on jõuliselt kaasa, meelitades nii üliõpilased ja õppejõud erineva taustaga ja koputades mitmesuguseid teadmisi allikatest. SPP õpilased on tuleviku sotsiaalsetest ja poliitilistest ettevõtjad, mis on varustatud teha uuendusliku panuse lahendamise suunas ülimalt avaliku korra väljakutseid 21. sajandil.

SPP pakub kolme magistrikraadiga avaliku korra ja avaliku korra peal filosoofiadoktor Politoloogia programm. Programmid on kohandatud üliõpilastele üle maailma otsivad karjääri avaliku, era-, mitte mittetulunduslikke sektorites kohalikul, riiklikul ja rahvusvahelisel tasandil. Kool on uhke meeskond silmapaistva resident õppejõud, maailmatasemel külastavad teaduskonna koosneb tippteadlaste ja praktikud avaliku korra valdkonnas, kes toovad laia akadeemilise ja praktilise teemasid SPP mitmekesine klassiruumis.

Kool on käivitanud ülemaailmseid algatusi ja võõrustas mitmeid avalikke üritusi, mis on keskendunud uuendusliku teadusuuringute kava, samas süvendades koostööd Open Society Foundations ja võrkudes. SPP on ka ehitatud strateegilise partnerluse poliitika osalejaid üle kogu maailma ning on koduks kahele poliitika keskused: Center for Media andmed ja ühiskonnas Shattuck Center konfliktide, läbirääkimiste ja taastamine.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:


Central European University, School of Public Policy

School of Public Policy (SPP) on Kesk-Euroopa Ülikool (CEU) pakub üheaastane Master of Arts in Public Policy (üheaastase MAPP) programm, mis püüab anda õpilastele tugeva ... [+]

School of Public Policy (SPP) on Kesk-Euroopa Ülikool (CEU) pakub üheaastane Master of Arts in Public Policy (üheaastase MAPP) programm, mis püüab anda õpilastele tugeva aluse teooria, mis aitavad mõista projekteerimise, arendamise ja reformida riigi poliitikat eri institutsioonid ning erinevatel juhtimistasanditel.

Üheaastase suurõnnetuse vältimise programm annab õpilastele tugeva aluse põhiteemat avaliku ja poliitika analüüs, samuti praktilisi ja küsimus orienteeritud teadmised, mis valmistab õpilasi oma tulevaste rollide poliitikakujundajatele, nõuandjad ja analüütikute valitsusasutuste ja valitsusvälised organisatsioonid. Läbi kursuste hulka kohustusliku õppekava, õpilased saavad põhjaliku ja süstemaatilise ettekujutuse sellest, kuidas poliitika kujundamise protsessides on kujundanud ja mõjutanud nii osalejate ja poliitiliste institutsioonide ja kuidas avaliku poliitika toimivad ja ülemaailmsest poliitökonoomia läbi riikliku ja kohalikul tasandil.... [-]

Ungari Budapest
September 2019
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Central European University, School of Public Policy

School of Public Policy (SPP) on Kesk-Euroopa Ülikool (CEU) pakub kaheaastase Master of Public Administration (MPA) programm, mis arendab lõpetajale alusteadmiste ja rake ... [+]

School of Public Policy (SPP) on Kesk-Euroopa Ülikool (CEU) pakub kaheaastase Master of Public Administration (MPA) programm, mis arendab lõpetajale alusteadmiste ja rakendada oskusi kriitiliselt suhelda poliitilisi protsesse ja arutelud, meetodid ja koolitus, et edendada ja advokaat tõendab põhinevat poliitikat ja praktiku vaatenurgast, mis võimaldab neil liikuda "kaemus, et taotluse." See integreeritud ja kogemuslik lähenemine õpetamise ja õppimise positsioone SPP MPA lõpetajate teha vahet maailmas avaliku korra aja kiire muutus, suurenenud keerukuse, ning kõrgendatud vaidlustamine.

Peamised õppimise eesmärgid MPA programm on mõeldud üliõpilastele, et saavutada ja demonstreerida arenenud võime:... [-]

Ungari Budapest
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Central European University, School of Public Policy

Mundus magistriprogrammi Public Policy (Mundus MAPP) pakub põhjalikku ja süstemaatilist arusaamist sellest, kuidas poliitilised institutsioonid, protsessid ja avaliku pol ... [+]

Mundus magistriprogrammi Public Policy (Mundus suurõnnetuse vältimise) Annab põhjalikku ja süstemaatilist arusaamist sellest, kuidas poliitilised institutsioonid, protsessid ja avaliku poliitika toimivad ja ülemaailmsest poliitökonoomia, et riiklikul ja kohalikul tasandil on otseselt keskendub Euroopa kohustusi neid juhtimistasanditel.

Programm on esitatud neli kõige edukamaks Euroopa ülikoolid: Kesk-Euroopa Ülikooli (CEU), Institut Barcelona d'Estudis Internacionals (IBEI - Hispaania), International Institute of Social Studies of Erasmus University Rotterdam The Hague (ISS - Holland) ja University of York (UK). Kuni lõpetamist ning 2016-18 õpilase kohordi programm jookseb Euroopa Liidu maineka Erasmus + programmi Erasmus Mundus.... [-]

Ungari Budapest
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Purpose Beyond Power: The School of Public Policy at Central European University

Meet the SPP students

Being a School of Public Policy Student

School of Public Policy at CEU
Address
Central European University Nador u. 9 1051
1051 Budapest, Ungari
Koduleht
Telefon
+36 1 327 3000