Corvinus University of Budapest, Faculty of Social Sciences and International Relations

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Miks meid liituda?

Teadmised, tulemuslikkus ja konkurentsieelised elus ja tööturul - need on tulemused Budapesti Corvinuse ülikooli sotsiaalteaduste ja rahvusvaheliste suhete teaduskondade valimisel.

Sotsiaalteaduste ja rahvusvaheliste suhete teaduskond on hinnatud kui riigi juhtiv ülikool sotsiaalteaduste õppimiseks. Töötajate suurepärane õpetamiskvaliteet ja tema teadustöö uuenduslikkus tulenevad tema akadeemilisest mainest.

Budapest

Mida me siis pakume?

GLOBAALNE PERSPEKTIIV

Tugev haridus peamiselt teoreetilisest olemusest ja programmidest, millel on praktiline rõhk, kõrgetasemeline erialakeelne taust ja rakendatavad oskused. See antakse bakalaureuse- ja magistriõppe tasemele ning doktoriõppe ja muude erialaprogrammide raames. Meie eesmärgiks on aidata õpilastel paremini mõista nii kiiresti muutuvat maailma nii kodus kui ka välismaal, varustades neid globaalse perspektiiviga, et täita päeva väljakutseid.

MAJANDUSLIKUD Traditsioonid

Meie õpetajad püüavad teaduslikult säilitada ülikooli majandustraditsioone sotsiaalteaduste ja rahvusvaheliste suhete teaduskonna poolt välja töötatud programmides. Oleme veendunud, et see annab õpilastele märkimisväärse konkurentsieelise rahvusvaheliste suhete, politoloogia, sotsioloogia, kommunikatsiooni ja õpetajakoolituse valdkonnas.

INTERDISTSIPLINAARILINE TEADMINE

Me pidevalt värskendame ja ajakohastame oma õppekavasid, metoodikat ja õppematerjale. Meie eesmärk on ühtlustada nende jõupingutuste tulemusi erinevates teadusringkondades, hõlbustades seega meie õpilasi interdistsiplinaarsete teadmiste omandamisel. Sellist teadmiste omandamist täiendab ka spetsiaalne keeleõpe ametialastel eesmärkidel.

RAHVUSVAHELISED STANDARDID

Viimastel aastatel on teaduskondade arv kasvanud võõrkeeleoskuste arvu, mille tulemuseks on suurem osa välismaalastest, kes osalevad programmis. Meie eesmärk on pakkuda iga meie uute programmide osa võõrkeeles. Selle saavutamiseks kogume üha rohkem välisõpetajaid. Meie eesmärgiks on tagada, et meie hariduse kvaliteet vastaks või ületaks Euroopa standardeid ning teeks koostööd ühiste programmide ja kraadide pakkumisega kõrgemate välisriikide ülikoolidega.

TEADUSUURINGUD JA Õppetöö

Õpetajate kõrgetasemelist õpetamist ja saavutamist näitab teaduskond teaduslike uuringute abil. Selle uuringu tulemused lisatakse meie programmidesse ja õppematerjale, mida pidevalt ajakohastatakse. Meie käimasolevas arengus on vältimatu tegur meie teadusuuringute toetamine rakenduslike sotsiaalteaduste valdkonnas ning rahvusvaheliste uurimisprojektide osatähtsus. Me peame hädavajalikuks, et eri institutsioonide läbiviidud teadustöö sisu ja tulemused saavutaksid ülemaailmse veebi pakutava ligipääsetavuse kaudu laiemat avalikkust. Ülikooli ja õppejõudude veebisaidid on meediumid, mille kaudu seda on võimalik saavutada.

Asukohad

Budapest

Fővám tér 8

Address
Budapest, Fővám tér 8., 1093 Hungria
Budapest, Ungari