EIT Digital Master School

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

See on erinevus!

EIT Digital Master School on Euroopa juhtivate tehniliste ülikoolide ja ärikoolide eksklusiivne ühisalgatus, mis pakub täiendavaid juhendamisi ja partnerlust suurepäraste Euroopa teadusasutuste ja juhtivate äripartnerite poolt.

Selle magistriõppe üliõpilasena olete valmis oma tulevase karjääri ja ühiskonna globaalsete väljakutsetega toime tulema.

Te saate nüüdisaegse tehnilise teadmise ja saavutate võime, mis on vajalik teie uuenduste turule viimiseks. Haridus keskendub tugevalt ülekantavate oskuste omandamisele, eriti innovatsioonis ja ettevõtluses

17099_banner600x200.jpg

Pedagoogiline uuendamine

EIT Digital magistriõpe ühendab tugeva teoreetilise aluse loominguliste ja analüütiliste tehniliste probleemidega, milles õpilased rakendavad oma teoreetilisi teadmisi. Õpilased ja õpetajad töötavad teadusringkondade liikmetena.

EIT Digital üliõpilane tähendab seda, et teie õpingute kestel viibite teie ülikooli teaduskeskkonda. See annab teile suurepärase lähtepunkti, kui soovid doktorantuuri. Innovatsioonioskuste integreerimine haridusse ja tööstuspartnerite kaasamine haridusse valmistab teid ette peamiste tööstuslike rollide ja vastutuse jaoks.

Magistriõpe tõstab õpilaste professionaalseid võimalusi. Õppekavade rajad on loodud selleks, et tagada mitmekordsed karjäärivõimalused ning luua teadlikkus töökoha liikidest ja funktsioonidest asjaomases tööstusharus, uurimisvaldkonnas või hariduses.

Organisatsioon

EIT Digital Master School on osa EIT Digital .

EIT Digital on juhtiv Euroopa digitaalse innovatsiooni ja ettevõtlushariduse organisatsioon, mis juhib Euroopa digitaalset ümberkujundamist.

EIT Digital pakub turule läbimurdelisi digitaalseid uuendusi ning kasvatab ettevõtlikku talenti majanduskasvu ja Euroopa elukvaliteedi parandamiseks. Seda tehakse mobiliseerides üle 156 Euroopa suurima ettevõtte, VKEde, alustavate ettevõtete, ülikoolide ja teadusasutuste üleeuroopalise ökosüsteemi.

Euroopa Innovatsiooni- ja Tehnoloogiainstituudi teadmis- ja innovaatikakogukonnana on EIT Digital keskendunud ettevõtlusele ning on esirinnas hariduse, teaduse ja ettevõtluse integreerimisel, ühendades õpilasi, teadlasi, insenere, ettevõtjate arendajaid ja ettevõtjaid. Seda tehakse meie üleeuroopalises koostööpaikade võrgustikus Berliinis, Eindhovenis, Helsingis, Londonis, Pariisis, Stockholmis, Trentos, samuti Budapestis ja Madridis. Meil on ka keskus Silicon Valley'is.

EIT Digital investeerib strateegilistesse valdkondadesse, et kiirendada teaduspõhiste digitaaltehnoloogiate kasutuselevõttu, keskendudes Euroopa strateegilistele ühiskondlikele väljakutsetele: digitaalne tööstus, digitaallinnad, digitaalne heaolu ja digitaalne infrastruktuur.

EIT Digital tõugab T-kujulist ettevõtluslikku digitaalset talenti, mis keskendub innovatsioonile, kombineeritud haridusstrateegia kaudu, mis hõlmab magistrikooli, doktorikooli ja kutsekooli.

16975_ms-graduation.jpg

Miks EIT Digital Master School ?

  • Kiire tee oma karjääri poole: võtke ühendust tööstusega
  • Kahekordne magistriõppekava, kus on suured IKT-s ja alaealised E-s
  • Rahvusvaheline kogemus uurib kahte aastat kahes erinevas Euroopa linnas

Tugev partnervõrgustik

Magistriõpe pakub alust oma tulevase jõuka karjääri loomiseks läbi meie teadus- ja tööstusekspertide võrgustiku kontaktide. Kohtute oma valdkonna tippspetsialistidega ja te saate nendega suhelda ja ideid vahetada.

Praktika

Programmi raames on kohustuslik praktika. Oodatakse, et õpilased otsivad huvitavaid ja arenevaid seisukohti, EIT Digital toetab tööstuse partnerite kaudu. EIT Digital annab üliõpilastele akadeemilise juhendaja üliõpilastele, kes soovivad oma internatuuri oma magistritööga ühendada. Praktikad võimaldavad teil aktiivselt osaleda projektides ja projektikoosolekutel ning tagada, et teil on võimalus luua ettevõtte võrgustik ja teadmised.

Mentorlusprogramm

Teile antakse isiklik juhendaja EIT Digital äripartneri juhtivale ametikohale ning talle antakse regulaarselt intervjuusid mentoriga ja võimalusi jälgida mentori igapäevatööd. Sa saad näha ettevõtja elu ja õppida oma teadmisi rakendama.

Tugev tehniline ettevõtlusharidus

Tipptaseme tehnilise hariduse ja innovatsiooni ning ettevõtluse kombinatsioon annab teile oskused, mida vajate suurepärase karjääri loomiseks. Sul on õnnestunud kohe algusest peale. 17108_184.jpg

Ühenduse väärtus

Olge osa meie kogukonnast, julgustame teid kohtuma järjestikuste ettevõtjatega, meie äripartneritega, tippteadlaste ja teiste üliõpilaste ja õpetajatega kogu Euroopast ja maailmast meie hariduses ja üritustes. Reisige teistesse huvitavatesse kohtadesse, et rohkem teada saada oma valdkonnast ja luua võrgustik, mis alustab oma karjääri, meie väärtushinnang on kogukond eluks, mis kestab kaugemale teie haridusest läbi meie vilistlasfondi.

Asukohad

Budapest

EIT Digital Budapest Co-Location Centre

Address
EIT Digital Budapest
10/a Bogdánfy Street, H-1117

Budapest, Ungari

Espoos

Address
Espoos, Soome

Pariis

Address
Pariis, Île-de-France, Prantsusmaa

Berliin

Address
Berliin, Berliin, Saksamaa

London

Address
London, Inglismaa, Suurbritannia

Trento

Address
Trento, Trentino-Lõuna-Tirool, Itaalia

Eindhoven

Address
Eindhoven, Põhja-Brabant, Holland

Madrid

Address
Madrid, Madridi kogukond, Hispaania

Stockholm

Address
Stockholm, Stockholmi maakond, Rootsi

Turu

Address
University of Turku, Finland
20500 Turku, Finland

Turu, Soome

Tallinn

Address
Tallinn University of Technology, Estonia
Ehitajate tee 5, 12616 Tallinn, Estonia

Tallinn, Harjumaa, Eesti

Bologna

Address
University of Bologna, Italy
Via Zamboni, 33, 40126 Bologna BO, Italy

40126 Bologna, Emilia-Romagna, Itaalia

Tore

Address
Université Côte d’Azur (UCA)
28 Avenue Valrose, 06100 Nice, France

06100 Tore, Provence-Alpes-Côte d'Azur, Prantsusmaa

Milano

Address
Piazza Leonardo da Vinci, 32, 20133 Milano MI, Italy
20133 Milano, Lombardia, Itaalia