Loe ametlikku kirjeldust

See on erinevus!

EIT Digital Master School on Euroopa juhtivate tehniliste ülikoolide ja ärikoolide eksklusiivne ühisalgatus, mis pakub täiendavaid juhendamisi ja partnerlust suurepäraste Euroopa teadusasutuste ja juhtivate äripartnerite poolt.

Selle magistriõppe üliõpilasena olete valmis oma tulevase karjääri ja ühiskonna globaalsete väljakutsetega toime tulema.

Te saate nüüdisaegse tehnilise teadmise ja saavutate võime, mis on vajalik teie uuenduste turule viimiseks. Haridus keskendub tugevalt ülekantavate oskuste omandamisele, eriti innovatsioonis ja ettevõtluses

17099_banner600x200.jpg

Pedagoogiline uuendamine

EIT Digital magistriõpe ühendab tugeva teoreetilise aluse loominguliste ja analüütiliste tehniliste probleemidega, milles õpilased rakendavad oma teoreetilisi teadmisi. Õpilased ja õpetajad töötavad teadusringkondade liikmetena.

EIT Digital üliõpilane tähendab seda, et teie õpingute kestel viibite teie ülikooli teaduskeskkonda. See annab teile suurepärase lähtepunkti, kui soovid doktorantuuri. Innovatsioonioskuste integreerimine haridusse ja tööstuspartnerite kaasamine haridusse valmistab teid ette peamiste tööstuslike rollide ja vastutuse jaoks.

Magistriõpe tõstab õpilaste professionaalseid võimalusi. Õppekavade rajad on loodud selleks, et tagada mitmekordsed karjäärivõimalused ning luua teadlikkus töökoha liikidest ja funktsioonidest asjaomases tööstusharus, uurimisvaldkonnas või hariduses.

Organisatsioon

EIT Digital Master School on osa EIT Digital .

EIT Digital on juhtiv Euroopa digitaalse innovatsiooni ja ettevõtlushariduse organisatsioon, mis juhib Euroopa digitaalset ümberkujundamist.

EIT Digital pakub turule läbimurdelisi digitaalseid uuendusi ning kasvatab ettevõtlikku talenti majanduskasvu ja Euroopa elukvaliteedi parandamiseks. Seda tehakse mobiliseerides üle 156 Euroopa suurima ettevõtte, VKEde, alustavate ettevõtete, ülikoolide ja teadusasutuste üleeuroopalise ökosüsteemi.

Euroopa Innovatsiooni- ja Tehnoloogiainstituudi teadmis- ja innovaatikakogukonnana on EIT Digital keskendunud ettevõtlusele ning on esirinnas hariduse, teaduse ja ettevõtluse integreerimisel, ühendades õpilasi, teadlasi, insenere, ettevõtjate arendajaid ja ettevõtjaid. Seda tehakse meie üleeuroopalises koostööpaikade võrgustikus Berliinis, Eindhovenis, Helsingis, Londonis, Pariisis, Stockholmis, Trentos, samuti Budapestis ja Madridis. Meil on ka keskus Silicon Valley'is.

EIT Digital investeerib strateegilistesse valdkondadesse, et kiirendada teaduspõhiste digitaaltehnoloogiate kasutuselevõttu, keskendudes Euroopa strateegilistele ühiskondlikele väljakutsetele: digitaalne tööstus, digitaallinnad, digitaalne heaolu ja digitaalne infrastruktuur.

EIT Digital tõugab T-kujulist ettevõtluslikku digitaalset talenti, mis keskendub innovatsioonile, kombineeritud haridusstrateegia kaudu, mis hõlmab magistrikooli, doktorikooli ja kutsekooli.

16975_ms-graduation.jpg

Miks EIT Digital Master School ?

  • Kiire tee oma karjääri poole: võtke ühendust tööstusega
  • Kahekordne magistriõppekava, kus on suured IKT-s ja alaealised E-s
  • Rahvusvaheline kogemus uurib kahte aastat kahes erinevas Euroopa linnas

Tugev partnervõrgustik

Magistriõpe pakub alust oma tulevase jõuka karjääri loomiseks läbi meie teadus- ja tööstusekspertide võrgustiku kontaktide. Kohtute oma valdkonna tippspetsialistidega ja te saate nendega suhelda ja ideid vahetada.

Praktika

Programmi raames on kohustuslik praktika. Oodatakse, et õpilased otsivad huvitavaid ja arenevaid seisukohti, EIT Digital toetab tööstuse partnerite kaudu. EIT Digital annab üliõpilastele akadeemilise juhendaja üliõpilastele, kes soovivad oma internatuuri oma magistritööga ühendada. Praktikad võimaldavad teil aktiivselt osaleda projektides ja projektikoosolekutel ning tagada, et teil on võimalus luua ettevõtte võrgustik ja teadmised.

Mentorlusprogramm

Teile antakse isiklik juhendaja EIT Digital äripartneri juhtivale ametikohale ning talle antakse regulaarselt intervjuusid mentoriga ja võimalusi jälgida mentori igapäevatööd. Sa saad näha ettevõtja elu ja õppida oma teadmisi rakendama.

Tugev tehniline ettevõtlusharidus

Tipptaseme tehnilise hariduse ja innovatsiooni ning ettevõtluse kombinatsioon annab teile oskused, mida vajate suurepärase karjääri loomiseks. Sul on õnnestunud kohe algusest peale. 17108_184.jpg

Ühenduse väärtus

Olge osa meie kogukonnast, julgustame teid kohtuma järjestikuste ettevõtjatega, meie äripartneritega, tippteadlaste ja teiste üliõpilaste ja õpetajatega kogu Euroopast ja maailmast meie hariduses ja üritustes. Reisige teistesse huvitavatesse kohtadesse, et rohkem teada saada oma valdkonnast ja luua võrgustik, mis alustab oma karjääri, meie väärtushinnang on kogukond eluks, mis kestab kaugemale teie haridusest läbi meie vilistlasfondi.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

EIT Digital Master School

Manussüsteemid on kõikjal! Rohkem kui 98% maailma töötlejatest asuvad manussüsteemides. Sisseehitatud süsteemid keskenduvad tehnoloogiate ja projekteerimismeetodite loomi ... [+]

Miks õppida EIT Digital Master School manussüsteeme?

Manussüsteemid (ES) annavad sulle tervikliku ja multidistsiplinaarse vaate ja oskusteabe sisseehitatud süsteemide , nende aluseks olevate tehnoloogiate, nende arendamise ja integreerimise kohta.

Lõpetajad muutuvad varjatud süsteemide valdkonnas maailmatasemeleks spetsialistideks ja innovaatoriteks, kes suudavad välja töötada arukaid lahendusi küberfüüsiliste süsteemide ja asjade interneti (IoT) valdkondades uute väljakutsetega. Samuti on nad võimelised juhtima juhtivaid rolle varjatud süsteemides ja üldisemates IKT-ettevõtetes.

Õppekava ühendab sisseehitatud süsteemide (tehniline suur 75%) tehnilise tähtsusega alaealise innovatsiooni valdkonnas... [-]

Soome Espoo Saksamaa Berlin Holland Eindhoven Rootsi Stockholm  + 4 Rohkem
August 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
EIT Digital Master School

Nutikad seadmed (mobiiltelefonid, pihuarvutid, tahvelarvutid), arukad tooted (auto, navigatsioon) ja arukad keskkonnad (ümbritsev intelligentsus) võimaldavad uusi teenuse ... [+]

Miks uurida EIT Digital Master School inimese ja arvuti vahelist koostoimet ja disaini?

Nutikad seadmed (mobiiltelefonid, pihuarvutid, tahvelarvutid), arukad tooted (auto, navigatsioon) ja arukad keskkonnad (ümbritsev intelligentsus) võimaldavad uusi teenuseid, mis nõuavad uuenduslikke liideseid. Inim-arvuti interaktsioon ja disain (HCID) keskendub uudsete kasutajaliideste, interaktiivsete süsteemide ja teenuste uurimisele, kavandamisele, arendamisele ja hindamisele.

HCID on interdistsiplinaarne programm, kus meie kasutajakeskse disaini lähenemisviis asetab kasutajad disainiprotsessi keskmesse. Ühendades inimaspektid (nii kognitiivse, esteetilise kui ka sensoorse mootori tasemel) tehnoloogiliste ja äriliste aspektidega, loome uusi tooteid ja teenuseid, millel on suur kasutatavus ja kasutajate kogemus ning tugev nõudlus klientide järele, mis sageli tähendab ärilist edu. Õpilased õpivad, kuidas kujundada ja määratleda, kuidas inimesed suhtlevad ja elavad kaasaegse pidevalt muutuva tehnilise maailmaga.... [-]

Soome Espoo Prantsusmaa Paris Itaalia Trento Holland Eindhoven Hispaania Madrid Rootsi Stockholm  + 8 Rohkem
August 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
EIT Digital Master School

EIT Digital näeme küberjulgeolekut kui turvalise ja kaasava digitaalse ühiskonna loomise nurgakivi. Digitaaltehnoloogia kõikvõimsus on muutnud küberjulgeoleku isegi muutu ... [+]

Miks uurida küberjulgeolekut (CSE) EIT Digital Master School ?

Küberjulgeolek (CSE) keskendub turvaliste arvutisüsteemide projekteerimise, arendamise ja hindamise uuringule, mis on samuti võimelised tagama tulevaste IKT-süsteemide privaatsust . Eesmärk on anda üliõpilastele arusaamine konfidentsiaalsuse, terviklikkuse, autentsuse ja eraelu puutumatuse kaitse kontseptsioonidest ja tehnoloogiatest, mida töödeldakse võrkudes.

Õpilased õpivad valdkonna värskeid kuumaid teemasid, sealhulgas blockchaini tehnoloogiaid, cryptocurrenciesit, praktilist (eetilist) häkkimist ja kvantkriptograafiat .

Õppekava ühendab küberjulgeoleku (tehniline suur 75%) tehnilise tähtsusega alaealise innovatsiooniga... [-]

Soome Espoo Prantsusmaa Paris Itaalia Trento Holland Eindhoven  + 4 Rohkem
August 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
EIT Digital Master School

Kõigile, kes on huvitatud autoga autojuhtimise, robootika või tehisintellekti karjäärist, pakub EIT Digital Masters School kaheaastast magistriprogrammi autonoomsetes süs ... [+]

Miks õppida EIT Digital Master School autonoomset süsteemi?

Kas olete huvitatud rahvusvahelisest karjäärist, mis on seotud autojuhtimise , robootika või tehisintellektiga ? Magistriprogrammi autonoomsed süsteemid (AUS) on mõeldud teie jaoks!

MSc Autonoomsed Süsteemid on kombinatsioon arvutiteadusest ja elektroonikaseadmetest. Arvutiteaduses hõlmavad olulised oskused asjade Internet (IoT), masinõpet, tehisintellekti ja robotinägemust. Elektroonikatehnikas on olulised valdkonnad automatiseerimine, juhtimine, manussüsteemid ja kommunikatsioon.

Õppekava ühendab autonoomsete süsteemide tehnilise suuruse (tehniline suur 75%) ja alaealise innovatsiooni... [-]

Soome Espoo Saksamaa Berlin Itaalia Trento Rootsi Stockholm  + 4 Rohkem
August 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
EIT Digital Master School

Visuaalne arvuti ja kommunikatsioon on täiuslik meistrikoolitus neile, kes on tänapäeva digitaalses ühiskonnas visuaalset teavet käitlevatest algoritmidest ja teenustest ... [+]

Miks õppida Visual Computing and Communicationit EIT Digital ?

Visual Computing and Communication (VCC) keskendub visuaalse teabe, sealhulgas õppimise ja otsuste tegemise aspektide omandamisele, töötlemisele, analüüsimisele, edastamisele ja esitamisele. See on interdistsiplinaarne programm arvutiteaduse ja infotehnoloogia ristumiskohas, kus õpilased võivad olla aktiivsed pilditöötluse ja kommunikatsiooni, pildianalüüsi, arvutivisiooni, arvutigraafika, laiendatud reaalsuse, visualiseerimise, visuaalse analüüsi, samuti veebi- põhinevad ja võrgurakendused.

Õppekava ühendab Visual Computing ja kommunikatsiooni (tehniline suur 75%) tehnilise tähtsusega alaealise innovatsiooniga... [-]

Itaalia Trento Rootsi Stockholm
September 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
EIT Digital Master School

Andmed on rohked. Sotsiaalmeedia, tootmissüsteemid, meditsiiniseadmed, logistikateenused ja mitmed teised loovad iga päev petabaidi. Olemasolevate andmete põhjal oleme aj ... [+]

Miks õppida Data Science'i (DSC) EIT Digital Master School ?

Saate põhjalikud tehnilised oskused skaalautuva andmekogumise tehnikate ja andmete analüüsimeetodite alal . Õpid, kuidas kasutada ja arendada tööriistu ja tehnoloogiaid, mis käsitlevad andmete kogumist, töötlemist, salvestamist, edastamist, analüüsi, visualiseerimist ja sellega seotud kontseptsioone (nt andmetele juurdepääsu, andmete hinnakujundust ja andmete privaatsust).

Õppekava ühendab tehnilise põhiteaduse (DSC) (tehniline suur 75%) ja alaealise innovatsiooni

Kuidas programm on üles ehitatud?

Õpilased õpivad kahes erinevas Euroopa riigis .Lõpetamisel saavad kaks magistri kraadi kahest ülikoolist, keda nad on õppinud, ja Euroopa Innovatsiooni- ja Tehnoloogiainstituudi (EIT) antud tunnistuse.Esimene aasta on kõikides sisenemispunktides sarnane. Kõik õpilased osalevad digitaalse innovatsiooni 3-päevases äritegevuses .2-nädalane suvekool esimese aasta ja teise aasta vahelTeisel aastal pakutakse spetsialiseerumist ja lõpetamist. Lõpetamisprojekt sisaldab internatuuri ettevõttes või uurimisinstituudis ning tulemuseks on tugeva innovatsiooni- ja ettevõtlusmõõtmega magistritöö.... [-]
Ungari Budapest Soome Espoo Prantsusmaa Paris Itaalia Trento Holland Eindhoven Hispaania Madrid Rootsi Stockholm  + 10 Rohkem
September 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
EIT Digital Master School

Pilv- ja võrguinfrastruktuurid pakuvad terviklikku ülevaadet võrgu ja pilvandmetöötlusest. Õpilased õpivad ühelt poolt võrguhalduse, operatsiooni ja disaini ning pilvteen ... [+]

Miks uurida pilvandmetöötlust ja võrguinfrastruktuure (CNI) EIT Digital Master School ?

Pilv- ja võrguinfrastruktuurid pakuvad terviklikku ülevaadet võrgu- ja pilvandmetöötlusest . Õpilased õpivad ühelt poolt võrguhalduse, operatsiooni ja disaini ning pilvteenuste ja -planeerimise mudelite , rakendusstrateegiate ja rakenduste disaini vastu. Programm keskendub ka pilvandmetöötluse tulevastele suundadele , näiteks serva- ja uduarvutite, samuti plokkide ja jaotatud pearaamatu rakenduste valdkonnas .

Õppekava ühendab tehnilise tähtsusega pilvandmetöötluse ja võrgutaristu (tehniline suur 75%) ja väikese osa innovatsioonis

Kuidas programm on üles ehitatud?... [-]
Soome Espoo Prantsusmaa Paris Saksamaa Berlin Itaalia Trento Rootsi Stockholm Rennes  + 7 Rohkem
August 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
EIT Digital Budapest Co-Location Centre
Address
EIT Digital Budapest 10/a Bogdánfy Street, H-1117
Budapest, Ungari
Koduleht
Address
Espoo, Soome
Address
Paris, Île-de-France, Prantsusmaa
Address
Berlin, Berlin, Saksamaa
Address
London, England, Suurbritannia
Address
Trento, Trentino-South Tyrol, Itaalia
Address
Eindhoven, North Brabant, Holland
Address
Madrid, Community of Madrid, Hispaania
Address
Stockholm, Stockholm County, Rootsi