Budapest Metropolitan University

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

BUDAPESTI UURIMISE PÕHJUSED

  • Ungari kõrgharidusasutuste antud bakalaureuse- ja magistrikraadid on tunnustatud kõigis ELi riikides
  • taskukohased elamiskulud - hea hinna ja kvaliteedi suhe
  • Stiil elava kultuurielu jaoks
  • ohutu keskkond
  • vaba liikumist Euroopa Liidus
  • Euroopa kultuuripärand koos kosmopoliitilise elustiiliga
  • "Maailma parimad kultuuri- ja meelelahutuskohad noortele rahvastele" - Lonely Planet

REKTOR TERVITAB SINU

Head tulevased üliõpilased, tervitan teid Budapest Metropolitan University ( METU ) kogukonna nimel. Ma loodan tõesti, et leiad oma tee edule

meie ülikoolis. METU asutati 2001. aastal (nimetati BKF-ks) ja sellest ajast, kui oleme saanud Ungari suurimaks eraülikooliks. See tähendab, et teil on palju võimalusi laiendada

oma silmaringi:

Te saate praktilisi teadmisi, mis võimaldavad reageerida muutustele tööturul.

Meie professorid ja õppejõud on ka praktiseerivad spetsialistid, kes ajakohastavad pidevalt loengute sisu. Seega saate alati teada kõige värskemaid fakte, tavasid ja suundumusi.

Need teadmised on tööturul äärmiselt olulised, mistõttu tagame, et sa oskad oma oskusi reaalses projektis töötada. Lisaks sellele usume, et loovuse arendamine ja oma isikliku kaubamärgi loomine paneb sind tõeliselt edukaks tulevikus.

Ettevõtluse ja kommunikatsiooni õpilased saavad osaleda meie ainulaadses MyBrandi koolituses, mis on seotud isikliku brändi ehitamisega ja õige tee leidmisega.

Meil on üle 1000 rahvusvahelise õpilase 90 riigist üle kogu maailma.

Oleme uhked oma 2500 professionaalse äripartneri üle, kes pakuvad meie õpilastele erinevaid õppematerjale ja praktikat või täiskohaga töökohta.

Meil on üle 190 rahvusvahelise partnerülikooli, kus saate stipendiumiga veeta 1 või 2 semestrit. See on veel üks suurepärane võimalus oma õppereisi rikastamiseks.

Olen veendunud, et kõigil, kes valivad METU on parimad võimalused saada edukaks professionaaliks oma valdkonnas. Ma olen uhke oma õpilaste ja vilistlaste üle, kes tõestavad, et oleme õigel teel.

LIIGE METU KÄESOLEVA AASTA!

Prof. Dr. Balint Bachmann DLA

METU rektor

MIKS METROPOLITAN?

ME OLEME UUED MEETMED JA MÕÕTMINE, VÕIMALUSTE PÕHJENDAMINE PACEMAKERI JA UURIMISVÄÄRSUSE KOHTA.

Professionaalsed teadmised realistlike hindadega!

Unikaalsed karjäärivõimalused: rohkem kui 400 praktikavõimalust täheldatud ettevõtetes ja võimalus liituda professionaalse kogukonnaga juba ülikooli ajal. METU seminaridel ja õpperühmadel on teil võimalus saada praktilisi kogemusi, parandada oma oskusi ja nautida meeskonnatööd. Tuntud ekspertide töötajad: Lisaks tuntud akadeemikutele võetakse tippspetsialiste tööle ka meie õppejõud. Välispoliitiline riskipositsioon ulatuslike rahvusvaheliste vahetusprogrammide kaudu Austrias, Belgias, Kanadas, Tšehhi Vabariigis, Inglismaal, Prantsusmaal, Saksamaal, Itaalias, Leedus, Luksemburgis, Madalmaades, Poolas, Portugalis, Rumeenias, Hispaanias, Rootsis, Šveitsis, Türgis, Ameerika Ühendriikides ja üha enam teisi riike. Elav üliõpilaste elu! Reisid Ungaris ja välismaal, kultuurilised ööd, huviklubid, akadeemilised klubid ja muud fantastilised programmid. Kaasaegsed hooned, meeldiv atmosfäär, kaasaegsed tehnoloogiad, kus on rohkem kui 400 arvutipunkti, keele labor, heli-stuudio, raadio- ja televisioonistuudio, nutikad lauad, multimeediaraamatukogu ja WiFi-ühendus kogu ülikooli piirkonnas . Greenbelt linna südames: Suur-Lajos Királyi tänava ülikooli peahoone park ja Rózsa tänava ja Rottenbiler tänava kesksed ülikoolid loovad rahuliku keskkonna nii õppimiseks kui ka puhkamiseks. Kohapealne kooli raamatupood ja tasuta raamatukogu! Lihtne ligipääs! Kõik rajatised on peamiste ühistranspordi sõlmpunktide lähedal.

Asukohad

Budapest

Address
Budapest Metropolitan University,
Budapest
Nagy Lajos király útja 1-9.

H-1148 Budapest, Ungari