Szent István University

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Szent István University (SZIU)Üks Ungari tuntumaid kõrgkoole, koosneb seitsmest eri teaduskondade õppe- ja teadustööks hosting umbes 14000 õpilast. Ülikoolidest asuvad üle kogu riigi, mis on koduks mõned ilusad hooned Ungaris, pakkudes üliõpilastele ja töötajatele mugav, lõõgastav keskkond saavutamiseks teadmisi. Mis osa oma ajalugu ulatub tagasi tublisti üle kahe sajandi SZIU ühendab Ungari rikas traditsioonide tipptasemel tehnoloogiat, et rahuldada oma õpilastele tänapäeva tööturul.

Jooksul seitse teaduskonda kraadi programmid pakutakse mitmesuguseid teemasid alates loodus-, tehnika-ja veterinaarmeditsiinis, et äri, majandus, sotsiaalteadused, Terviseteaduste ja pedagoogika. Programmid on olemas igal tasandil alates kutseõppe PhD ja kaugemalgi.

SZIU mõistab rahvusvahelisemaks ja edendab erinevaid rahvusvahelisi tegevusi. Partneritega peaaegu igal mandril, SZIU õpilased ja töötajad saavad tegutseda ülemaailmsel tasandil, et saada ja jagada olulisi teadmisi edukaks globaliseeruvas maailmas. Me näeme seda kui nurgakivi turvalisem tulevik ja oleme uhked, et oluline osa sellest.

Verstapostid ajaloost SZIU:

1787 veterinaarmeditsiini õppetooli rajatud 1880 YBL Miklós Technical College asutati 1917 Õpetajate kolledž, Jászberény asutatud 1920 University of Agriculture asutati Budapestis 1950 University of Agriculture kolis Gödöllös 2000 Szent István University asutati

Szent István ÜlikoolÜks Ungari suurim kõrgkoolides, asutati 2000. aastal ühinemise University of Veterinary Science in Budapest, YBL Miklós Technical College, Õpetajate Seminar of Jászberény ja University of Agriculture Gödöllős. Hiljem, 2009. aastal, Tessedik Sámuel College ühines SZIE samuti.

Ülikoolis peakorter asub Gödöllön, kuid kokku 7 erinevat teaduskondade õppe- ja teadustöö Budapest, Jászberény, Békéscsabas, Szarvas ja Gyula vastuvõtva rohkem kui 14000 õpilast. Mõned koolid Szent István University on rohkem kui sajandi ajalugu.

Taotlemise kord

Täname huvi Szent István Ülikool. Enne alustamist täita oma taotluse vormi, palun leidke moment, et uurida põhjalikult käesoleva dokumendiga. Et edukalt taotleda uuringute Szent István University taotlejad peavad täitma kõik järgmised sammud:

täita kõik osad taotlusvorm lisada motivatsioonikiri, milles kirjeldatakse oma valiku põhjuseid käigus lisada viide kujul, soovituskirju kohtunikud (üks on hea, kaks on parem!)

lisada kohaldatav akadeemilise dokumendid:

BSc taotlejad peavad lisama ametliku ärakirja keskkooli lõpueksam. MSc taotlejad peavad lisama ametliku koopia oma BSc kraadi tunnistus ja ärakirju. lisada tõendid oma inglise keele oskus, nt TOEFL, IELTS jne (kui on inglise keel ei ole nende emakeel) lisada lühike elulookirjeldus.

Tähtis märkus: Kõik dokumendid peavad olema inglise keeles. Tõlked teistesse keeltesse peab olema sertifitseeritud.

Asukohad

Gödöllő

Address
Gödöllő, Páter Károly utca 1.
H-2100 Gödöllő, Ungari