Loe ametlikku kirjeldust

Oma enam kui 1,7 miljonit elanikku, Budapest on pealinna ja suurim linn, Ungari. Linn asub piki kahe panga Doonau, vasakul pool Pest ja paremal pool Buda võib leida.

Ülikoolilinnakud Corvinus University of Budapest asuvad Buda ja Pest poolel ka. Peahoone Ülikooli leiate geograafiliselt korter Pest poolel, samal hoonete teaduskonna Food Science asuvad Buda poolel imeline botaanikaaed on Gellert Hill.

Ülikooli hoonete saab kergesti saavutatud ühistranspordi mingile osale Budapest. Siin Budapestis selles värvikas suurlinn võite leida unikaalseid vaatamisväärsusi, sealhulgas Royal Palace of Buda, House parlamendi Matthias kirik ja kangelaste väljak. Tsiteerides linna võrratu panoraam, UNESCO kuulutas Budapest, Ungari pealinna "Pearl Doonau", UNESCO maailmapärandi.

Rahvusvahelised suhted

Matemaatika Food Science on sõlmitud rohkem kui 20 Euroopa ülikoolides ja kolledžites, institutsioonid, mis pakuvad võimalust üliõpilastele bakalaureuse, magistri- ja doktoriõppes välismaal õppida ja õppejõududele osaleda liikuvuse vahetust. Matemaatika koordinaadid CEEPUS võrgustik Kesk- Euroopas ja see osaleb SOCRATES-ERASMUS programmi.

Meil on ka liige Iseki-Food Program korraldas Euroopa õppeasutustes toidu teaduse ja tehnoloogia. Igal aastal 20-25 välisüliõpilaste valida osaleda meie teaduskonna õppe- või teadustöö programme ajavahemikus üks kuu ja kogu semestri. Jooksul ERASMUS, Faculty on kaasatud ka Euroopa õppekavaarenduse Programs (CDA Projects) ja intensiivne Programs (IP) toidu ohutuse, toidu kvaliteedi juhtimine, toitumine ja tarbija teadus.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Szent István University, Faculty of Food Science

Eesmärk magistrikraadi programm, professionaalsed oskused, mida omandatakse: eesmärk magistrikraadi programm on koolitada toidu insenerid, kes tunneb ja ... [+]

Majors kraadi: - Toidu Biotehnoloogia - Process Engineering in Food Industry - Koristusjärgne ja logistika toidukaubanduses - toote ja tehnoloogia arengu Food Industry - Vintage Master pikkus programm: - number of tingimustel: 4 mõttes - palju krediiti saamiseks vajalikud kraad: 120 Degree programmid heaks kiita eeldused sissepääs magistrikraadi programm: Degree programmid, mida saab vastu võtta ja täielikult krediit: - põllumajanduse valdkonnas: BSc in Food Engineering; - Tehnilises valdkonnas: BSc in Bioengineering, BSc in Chemical Engineering.

Programmi eesmärk

Eesmärk magistrikraadi programm, professionaalsed oskused, mida omandatakse: eesmärk magistrikraadi programm on koolitada toidu insenerid, kes teavad ja rakendada uusimaid teaduslikke teadmisi eriala ja on ka tuttav mitmesuguste valdkondade loodus- ja tehnikateaduste sciences. Lõpetanud saavad taotleda omandatud erialaseid teadmisi loovalt erinevates filiaalid toiduainetööstusele. Võttes omandatud teadmisi magistrikraadi programm, nad saavad osaleda veel üks suur koolitusprogrammide või jätkata õpinguid doktoriõppes (PhD) programmi.... [-]

Ungari Budapest
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles