Loe ametlikku kirjeldust

Szegedi ülikool (SZTE), mille ajalugu pärineb 1581. aastast, asub Ungari päikesepaistelisemas linnas, mis meelitab tuhandeid noori oma elava ja linnalise elustiili ning värvikate festivalide tõttu.

Arvestades rahvusvahelisi pingereale, ilmub SZTE tavaliselt väljapaistvalt 550. positsioonil kogu maailmas ja 2017. aastal oli see parim Ungari ülikool (QS).

Ülikoolis on töötanud väljapaistvad professorid, sealhulgas Nobeli preemia laureaat Albert Szent-Györgyi (1937) , kes oli esimene, kes eraldas C-vitamiini, ekstraheerides selle Szegedi paprikast.

Szegedi Ülikool on Ungari üks suurimaid ülikoole ning selle ligi 21 000 üliõpilase ja peaaegu 7 000 töötaja jõupingutused 12 ülikoolide õppeasutuses aitavad muuta institutsiooni piirkondlikuks teadmiste keskuseks Ungaris ja Kesk-Euroopas.

Rahvusvaheliste üliõpilaste arv kasvab pidevalt ja jõuab 14% üliõpilastest. Juhendamissüsteem aitab neil Szegedis asuda ja leida oma tee ülikoolis.

12: 1 üliõpilaste ja teaduskonna suhe on edukuse võti väärtuslike teadmiste ja akadeemiliste kvalifikatsioonide saamisel ning väga oluline ülesanne on aidata meie õpilastel kasutada oma teadmisi kõige tõhusamal viisil.

Ülikooli pidev ja viljakas riiklik ja rahvusvaheline koostöö instituutide ja firmadega näitab, et meie lõpetajad on meie konkurentsivõimeliste kraadiõppe programmide, sh oskuste arendamise ja ulatusliku praktilise kogemuse tõttu sisenenud tööturule hästi ette valmistatud. Nende karjäär on hea näide Szegedi õpilaste tulevaste põlvkondade jaoks.

Täistööajaga kraadiõppe programmid rahvusvaheliste üliõpilaste jaoks kraadiõppe ja bakalaureuse tasemel valdkonnas:

 • põllumajandus
 • Äri ja majandus
 • Humanities
 • Tervishoiu teadused
 • Õigus ja politoloogia
 • Matemaatika ja informaatika
 • muusika
 • loodusteadused
 • Sotsiaalteadused

Ettevalmistavad kursused nagu

 • Sihtasutus Health Sciences
 • Intensiivne inglise ettevalmistusprogramm
 • Ungari intensiivkursuse ettevalmistusprogramm ja

Suveülikooli programmid nagu
Ungari uuringute suvekursus
on samuti ette nähtud.

Programmide õpetamise keel:
 • Inglise

See ülikool pakub ka:

MSc

University of Szeged

Programmi eesmärk on koolitada arvutiteadureid, kes saavad individuaalselt või meeskonnaliikmena arendada, luua, rakendada, rakendada ja käitada IT-süsteeme kõrgtasemel. ... [+]

Teave programmi kohta

Programmi eesmärk on koolitada arvutiteadureid, kes saavad individuaalselt või meeskonnaliikmena arendada, luua, rakendada, rakendada ja käitada IT-süsteeme kõrgtasemel. Lisaks meie programm pakub ühistu ja modelleerimise oskusi, et lahendada ja uurida IT seotud probleeme ja tagab tahke teoreetilise tausta vaja jätkata Ph.D. uuringud.

Peamised teoreetilised valdkonnad on Arvutite, graafi teooriate ja analüüside alused. Need valdkonnad on aluseks edasistele praktikale orienteeritud uuringutele, sealhulgas tarkvaratehnoloogiale (Advanced programmeerimine, Programmi süsteemide arendamine, Tarkvaraarendus, Veebitehnoloogiad, Paralleelprogrammeerimine), Kujutiste töötlemine ja Tehisintellekt (Masina õppimine, Andmete kaevandamine). Uurimisvaldkonnad hõlmavad arvutite, algoritmide, tehisintellekti, pilditöötluse, optimeerimise ja tarkvara inseneri aluseid. Meie lõpetajad jätkavad infotehnoloogiaalast karjääri.... [-]

Ungari Szeged
Võta kooliga ühendust
Inglise
4 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Szeged

Keemia MSc üliõpilased omandavad laiendatud teadmised ja teadmised keemia olulisimatest eksperimentaalsetest ja teoreetilistest põhimõtetest. ... [+]

Keemia MSc üliõpilased omandavad laiendatud teadmised ja teadmised keemia olulisimatest eksperimentaalsetest ja teoreetilistest põhimõtetest. Teoreetiline põhiharidus sisaldab matemaatika, füüsika ja informaatika kursusi. Õpilased koostavad oma lühiajalised uurimisprojektid teisel poolaastal. See on laborikoolituse nõue.

Selle koolituse käigus arendatakse ka esinemisoskust. Programm lõpeb lõpueksamiga. Lõpetamise eelduseks on lõputöö edukas kaitsmine, mis tuleneb kahe semestri uurimisest ühes instituudi uurimisrühmas. Meie ülikooli üks silmapaistvamaid professoreid oli hiline Albert Szent-Györgyi, kellele anti 1937. aastal Nobeli preemia.

Spetsialiseerumise võimalused... [-]
Ungari Szeged
September 2020
Päevane õpe
4 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Szeged

Programmi eesmärk rahvusvahelises majanduses ... [+]

Teave programmi kohta

Programmi eesmärk rahvusvahelises majanduses

Programmi tase: MScProgrammi pikkus: 4 semestritRegistreeritud: ELKrediidid: 120Kes peaks kohaldama?

Programm on mõeldud üliõpilastele, kes kavatsevad jätkata inglise keeles rahvusvahelise majanduse ja ärijuhtimise magister, kes on läbinud vähemalt 60 ECTS ainepunkti bakalaureuseõppe raames vastavates valdkondades, nagu metoodika, majandus, ärijuhtimine või sotsiaalteadused.

Nõuded rakendusele: BA kraad *, inglise keele oskus (B2 tase või samaväärne tunnistus IELT 6.0, TOE FL 95) ja individuaalne intervjuu internetis.Õppemaks: 2500 EUR semestri kohtaProgrammi algus: veebruarMuud tasud: 200 EUR sissepääsu eksami tasu... [-]
Ungari Szeged
Võta kooliga ühendust
Inglise
4 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Welcome to the University of Szeged - First Impression

Address
13 Dugonics tér
6720 Szeged, Ungari
Koduleht