Loe ametlikku kirjeldust

Szegedi ülikool (SZTE), mille ajalugu pärineb 1581. aastast, asub Ungari päikesepaistelisemas linnas, mis meelitab tuhandeid noori oma elava ja linnalise elustiili ning värvikate festivalide tõttu.

Arvestades rahvusvahelisi pingereale, ilmub SZTE tavaliselt väljapaistvalt 550. positsioonil kogu maailmas ja 2017. aastal oli see parim Ungari ülikool (QS).

Ülikoolis on töötanud väljapaistvad professorid, sealhulgas Nobeli preemia laureaat Albert Szent-Györgyi (1937) , kes oli esimene, kes eraldas C-vitamiini, ekstraheerides selle Szegedi paprikast.

Szegedi Ülikool on Ungari üks suurimaid ülikoole ning selle ligi 21 000 üliõpilase ja peaaegu 7 000 töötaja jõupingutused 12 ülikoolide õppeasutuses aitavad muuta institutsiooni piirkondlikuks teadmiste keskuseks Ungaris ja Kesk-Euroopas.

Rahvusvaheliste üliõpilaste arv kasvab pidevalt ja jõuab 14% üliõpilastest. Juhendamissüsteem aitab neil Szegedis asuda ja leida oma tee ülikoolis.

12: 1 üliõpilaste ja teaduskonna suhe on edukuse võti väärtuslike teadmiste ja akadeemiliste kvalifikatsioonide saamisel ning väga oluline ülesanne on aidata meie õpilastel kasutada oma teadmisi kõige tõhusamal viisil.

Ülikooli pidev ja viljakas riiklik ja rahvusvaheline koostöö instituutide ja firmadega näitab, et meie lõpetajad on meie konkurentsivõimeliste kraadiõppe programmide, sh oskuste arendamise ja ulatusliku praktilise kogemuse tõttu sisenenud tööturule hästi ette valmistatud. Nende karjäär on hea näide Szegedi õpilaste tulevaste põlvkondade jaoks.

Täistööajaga kraadiõppe programmid rahvusvaheliste üliõpilaste jaoks kraadiõppe ja bakalaureuse tasemel valdkonnas:

 • põllumajandus
 • Äri ja majandus
 • Humanities
 • Tervishoiu teadused
 • Õigus ja politoloogia
 • Matemaatika ja informaatika
 • muusika
 • loodusteadused
 • Sotsiaalteadused

Ettevalmistavad kursused nagu

 • Sihtasutus Health Sciences
 • Intensiivne inglise ettevalmistusprogramm
 • Ungari intensiivkursuse ettevalmistusprogramm ja

Suveülikooli programmid nagu
Ungari uuringute suvekursus
on samuti ette nähtud.

Programmide õpetamise keel:
 • Inglise

See ülikool pakub ka:

MA

University of Szeged

Klassikalise laulmise magistriprogrammi eesmärk on anda üliõpilastele põhilised teoreetilised teemad, nagu kirjandus, prosoodia, kunsti ajalugu, stilistika, muusika ajalu ... [+]

Teave programmi kohta

Klassikalise laulmise magistriprogrammi eesmärk on anda üliõpilastele põhilised teoreetilised teemad, nagu kirjandus, prosoodia, kunsti ajalugu, stilistika, muusika ajalugu, rahvamuusika, kompositsiooniteooria, kontsertide külastamine, kompositsioonipraktika ja analüüs. Rakendatavad õppeained, nagu laulude esitamine, proovide esitamine, kammerlaulmine ja esinemine, on lisaks programmile ka muudes valdkondades, sõltuvalt spetsialiseerumisest.

Programmi ranged kursused arendavad soolo laulu, kammerlaulu ja esinemise võimeid. Teaduskonna lõpetajad teevad karjääri ooperimajades või teatrites.

Spetsialiseerumine: Opera Singing; Oratorio ja laulu jõudlusProgrammi tase: MasterKestvus: 4 semestritRegistreeritud: ELKrediidid: 120Kes peaks kohaldama?Taotlusnõuded: täielikult täidetud taotlusvorm, bakalaureusekraad Performance *, inglise keele oskus (B2 / Intermediate) ja online-eksam.Programmi algus: iga aasta septembrisÕppemaks: 2500 eurot semestri kohtaTaotlustasu: 35 EURSissepääsu eksamitasu: 100 EUR... [-]
Ungari Szeged
September 2019
Inglise
Päevane õpe
4 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Szeged

Klassikalise (Muusika) etenduse magistriõppekava eesmärk on anda üliõpilastele laialdased teadmised muusikariistade mängimisest. Põhilised teoreetilised ained, nagu kirja ... [+]

Teave programmi kohta

Klassikalise (Muusika) etenduse magistriõppekava eesmärk on anda üliõpilastele laialdased teadmised muusikariistade mängimisest. Põhilised teoreetilised ained, nagu kirjandus, prosoodia, kunsti ajalugu, stilistika, muusika ajalugu, rahvamuusika, kompositsiooniteooria, kontsertide külastamine, kompositsioonipraktika ja analüüs, tutvustatakse õpilastele. Lisaks teistele valdkondadele pakutakse programmi ajal ka rakenduskursusi, näiteks kammermuusikat ja kooripraktikat, sõltuvalt spetsialiseerumisest. Tugevad kursused arendavad võimeid esineda solistina ja orkestris või kambrirühmas. Teaduskonna lõpetajad teevad karjääri orkestrites, kammerrühmades või soolo-kunstnikuna.... [-]

Ungari Szeged
September 2019
Inglise
Päevane õpe
4 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MSc

University of Szeged

Programmi eesmärk rahvusvahelises majanduses ... [+]

Teave programmi kohta

Programmi eesmärk rahvusvahelises majanduses

Programmi tase: MScProgrammi pikkus: 4 semestritRegistreeritud: ELKrediidid: 120Kes peaks kohaldama?

Programm on mõeldud üliõpilastele, kes kavatsevad jätkata inglise keeles rahvusvahelise majanduse ja ärijuhtimise magister, kes on läbinud vähemalt 60 ECTS ainepunkti bakalaureuseõppe raames vastavates valdkondades, nagu metoodika, majandus, ärijuhtimine või sotsiaalteadused.

Nõuded rakendusele: BA kraad *, inglise keele oskus (B2 tase või samaväärne tunnistus IELT 6.0, TOE FL 95) ja individuaalne intervjuu internetis.Õppemaks: 2500 EUR semestri kohtaProgrammi algus: veebruarMuud tasud: 200 EUR sissepääsu eksami tasu... [-]
Ungari Szeged
Võta kooliga ühendust
Inglise
4 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Welcome to the University of Szeged - First Impression

Address
13 Dugonics tér
6720 Szeged, Ungari
Koduleht