University of Otago - Wellington Department of Medicine

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Tere tulemast asekantslerist

Tēnā koutou katoa - Tervitan teid soojalt Uus-Meremaa esimesele ülikoolile, mis asutati 1869. aastal. Otago Ülikool pakub teaduspõhist õpikeskkonda, mis on ükski teine, rikkalikult teenitud mainega tipptasemel.

Siin, Otago, on teil enneolematuid võimalusi. Teid õpetavad rahvusvahelised eksperdid oma valdkonnas; Teil on maailmatasemel kvalifikatsioon ja teil on võimalik kaasa aidata murrangulistele uuringutele. Otago õpilaste kogemus on erakordne. Sa liituda mitmekülgse elanikkonnaga, kus on üle 20 000 üliõpilase kogu Uus-Meremaalt ja üle 100 riigi üle maailma. Oluline on, et teil on võimalus ennast tõeliselt määratleda ja oma elus valida. Kümned tuhanded Otago ülikoolilõpetajad elavad nüüd kõikjal maailmas, paljud aitavad kaasa õigusele, tervisele, teadusele, ettevõtlusele ja valitsusele. Paljud Uus-Meremaa kuulsamad kunstnikud, romaanid, luuletajad ja juhid said ka Otagos.

Otago ülikoolis on teil võimalus õppida teadust, terviseteadusi, humanitaarteadusi ja kaubandust. Enamik teist õpib Dunedini peamises ülikoolis ja elab ühes 15 hästi sisustatud ja sõbralikust elamukolledžist või ühest ümbritsevatel tänavatel asuvatest mitmetest iseloomulikest korteritest. Teie tagaküljel leiate loenguteatrid, mis on varustatud uusima tehnoloogiaga, auhinnatud raamatukogu, suurepärased õpperuumid ja fantastilised sporditarbed, sealhulgas maailmatasemel kaetud staadion. Dunedin on ainus tõeline ülikoolilinn Uus-Meremaal ja elav üliõpilaskogukond ümbritseb akadeemilist keskust.

Soovitame üliõpilastel astuda magistriõppesse Otagos; meil on suurem Ph.D. üliõpilased kui ükski teine ülikool Uus-Meremaal. Meil on ka terviseteaduste ülikoolilinnakud Christchurchis ja Wellingtonis, keskuses Aucklandis ja väike ülikool Hariduskolledžis Invercargillis. Meil on kogu maailmas partnerülikoole ja me toetame mitmeid üliõpilasvahetusi. Meie teadlased teevad tihti koostööd teiste riikide ekspertidega ning suur osa meie uuringutest võib tuua Uus-Meremaa ja teiste maailma osadega seotud küsimustesse. Töötame tihedas koostöös Lõuna-Islandi maori rahva Ngāi Tahuga ning meil on tugevad sidemed teiste iwidega.

Olen uhke selle väga hea ülikooli juhtimisel. Loodan, et naudite siin oma kogemusi ja mõistate kõiki pakutavaid võimalusi; nad on sinu võtmiseks. Olen ka kindel, et te teete elukestvaid sõpru, kui olete siin. Pärast lahkumist on Otago ülikool ja ilus Dunedini linn jätkuvalt oma elus erilise koha pärast hästi teenitud kraadi. Soovin teile kőige parimat.

Professor Harlene Hayne - asekantsler

Asukohad

Wellington

Address
Mein Street,23
6242 Wellington, Wellington, Uus-Meremaa

Programmid

See ülikool pakub ka: