Loe ametlikku kirjeldust

Victoria Business School (kaubanduslik teaduskond) on juhtiv pakkuja kvaliteedi teadmisi ja kogemusi äri ja avaliku sektori seotud uuringud.

Victoria Business School asub kesklinnas Uus-Meremaa edukas pealinnas, Wellington. See on haldus- ja rahalist kesklinnas Uus-Meremaa ja paljude ettevõtete peakontorid siin.

Suurepärane ühendused on olemas paljude ettevõtete juhid, finantsasutused, ja valitsusasutused linna, kus oleme välja töötanud vastastikku kasulik partnerlus.

Victoria Business School missiooni

Meie missioon ajab töö Business School ja võeti vastu pärast konsulteerimist personal laiemas Ülikooli ja meie paljude sidusrühmadega.

Victoria Business School loob ja jagab teadmisi juhtimise ja majandamine avalikus ja erasektoris arendada võimekust ja pakkuda meie sidusrühmade ülemaailmse perspektiivi.

Me töötame kõvasti, et säilitada kõrged oodatakse meid meie sidusrühmade ja püüdma säilitada oma konkurentsivõimet, saavutada ja säilitada paljud tunnustatud akrediteeringuid, sealhulgas "Triple Crown" rahvusvahelise akrediteeringuid ärikoolides.

Teadmisi ja kogemusi, kuigi meie komisjonide ja lauad

On erinevaid komisjone ja juhtorganid või andes panuse Business School. Matemaatika nõuandekogu pakub võimalust ettevõtete juhid, et jagada teadmisi ja kogemusi Dean of Commerce.

Meie töötajad on esimese klassi teadlaste ja õpetajate

Meie personal on eksperdid oma valitud valdkonnas ning oma ulatusliku teadus-, kogemuste ja koostöös ärimaailmas, pakkuda esimese klassi õpetamise kogemus.

Missioon

Victoria Business School loob ja jagab teadmisi juhtimise ja majandamine avalikus ja erasektoris arendada võimekust ja pakkuda meie sidusrühmade ülemaailmse perspektiivi.

Visiooniselgituskiri

Excellence Nexuse teadusuuringute, õpetamine ja praktika.

Victoria Business School väärtused

Victoria Business School osana Victoria University of Wellington, väärtused:

Meie õpilased ja töötajad

 • Säilitades ja kaitstes akadeemiline vabadus meie õpilased ja personal
 • tunnistades, et meie kõige väärtuslikum vara on spetsialisti akadeemilise ja erialaseid teadmisi ja oskusi meie töötajad ja intellektuaalse saavutusi meie õpilased ja personal
 • edendades ühenduse õppimise kaasates kõik õpilased ja töötajad
 • andes toetavat keskkonda, mis võimaldab üliõpilaste ja personali arendada kogu oma potentsiaali
 • tegutsedes tagada, et kõik liikmed ülikooli kogukonnaga koheldakse austusega ja mure oma õigusi
 • andes üliõpilastele ja töötajatele võimaluse osaleda otsuste tegemisel, mis mõjutavad neid.

Mitmekesisus ja interdistsiplinaarse stipendiumi

 • Ajades omakapitali haridus- ja töövõimalusi
 • edendades teadustöö, õpetamise ja stipendiumi Maoori keel, kultuur ja ajalugu
 • tunnistades, toetades ja julgustades meie multikultuurilises ühiskonnas
 • tunnistades, toetades ja julgustades interdistsiplinaarne stipendiumi.

Innovatsioon

Arendamine tulevikus õpetamise ja õppimise võimalusi, kuidas me korraldada ja juhtida Ülikooli poolt vastuvõtlik uusi ja loomingulisi ideid.

Excellence

 • Edendades kõrgeima kvaliteediga õpetamine, stipendiumi ja teadustöö
 • kinnistades kvaliteediga kõik, mis me teeme.

Integrity

 • Hoides kõrgeimate eetiliste ja kutsestandardid
 • käitudes avatud, aus ja järjekindlalt.
Programmide õpetamise keel:
 • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Victoria University of Wellington, Business School

Kinkige võimalus saada kõrgetasemelise ülevaate viimastest avaliku sektori arengut ja teadmisi. Teil arendada oma võimeid, laiendada oma vaatenurgast, süvendada oma arusa ... [+]

Fast-jälgida oma karjääri poliitika

Poliitikakujundajate luua strateegiline ja operatiivne poliitika, mis muudavad elu paremaks-kohalikul, riiklikul ja rahvusvahelisel tasandil.

Kinkige võimalus saada kõrgetasemelise ülevaate viimastest avaliku sektori arengut ja teadmisi. Teil arendada oma võimeid, laiendada oma vaatenurgast, süvendada oma arusaamist, väljakutse oma mõtlemist-ja suurendada oma konkurentsivõimet tööturul.

Sul õppima School of GovernmentÕppimine aidata otsustajatel saada parimad tulemused nii keskkonna, majanduse ja sotsiaalse valdkondades. Uuri masinad valitsuse ja saada oskusi kujundada, hinnata ja kehtestada strateegiline ja operatiivne poliitika, mis parandab meie elu.... [-]

Uus-Meremaa Wellington
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
3 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Victoria University of Wellington, Business School

e-valitsus on arenev valdkond. Kuna meie maailm muutub üha ühendatud läbi IKT, valitsused peavad kvalifitseeritud spetsialistid, kes aru, kuidas juhtida nende mõju üha ar ... [+]

Parem valitsuse kaudu tehnoloogia

e-valitsuse on kasvav valdkond. Kuna meie maailm muutub üha ühendatud läbi IKT, valitsused peavad kvalifitseeritud spetsialistid, kes aru, kuidas juhtida nende mõju üha areneva tehnoloogiaga.

Victoria School of valitsus, saate teada uuenduslikust kasutamisest IKT-hoone uusi võimalusi kogukondade suhelda valitsuse ja kasutada avalikke teenuseid.

Arendada teadmisi ja oskusi rakendada ja hallata suur valitsuse IKT projektide ja õppida, kuidas toime tulla muutustega tundlikes valitsuse keskkondades tasakaalustamise vajadust turvalisuse ja soovitud tulemusi sisemiste ja väliste sidusrühmade.

Unikaalne kvalifikatsiooni areneva valdkonna ... [-]
Uus-Meremaa Wellington
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
3 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Victoria University of Wellington, Business School

Võtke järgmine samm ja saada kvalifitseeritud, et täita nõudlust juhtimise ja turustamise lõpetanud, kes on oskusi, et ankur äri strateegiaid globaalses kontekstis. ... [+]

Võtke järgmine samm ja saada kvalifitseeritud, et täita nõudlust juhtimise ja turustamise lõpetanud, kes on oskusi, et ankur äri strateegiaid globaalses kontekstis.

MASTER Global Management MASTER globaalne turundus

Saada oma magistrikraadi 12 kuud. Kaks uut kraadiõppe programme Victoria Business School lõpetajatele tahes kraadi.

Lisateavet ja registreerida oma huvi õppida trimester 3 2017 meiega ühendust.

[-]
Uus-Meremaa Wellington
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
12 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Victoria University of Wellington, Business School

Tee liikuda kõrgema taseme uuring kraadi, mis ühendab erinevaid ja struktuur klassiruumis põhinev kursused võimalusi teadustöö. ... [+]

Tee liikuda kõrgema taseme uuring kraadi, mis ühendab erinevaid ja struktuur klassiruumis põhinev kursused võimalusi teadustöö.

Sul on võimalik laiendada oma teadmisi ühes üheksa teemasid samal ajal ära paindlikkust õpingute erinevates kaubanduse erialadel.

Võite ka uurida Master of Commerce Thesis kui teil on bakalaureuse of Commerce kiitusega või aspirantuur Commerce.

Ehitamine oma bakalaureusekraad suurendada oma karjääri võimalusi ettevõtluse, juhtimise ja valitsuse arenenud uuring Victoria Business School.

Saadaval teemadel raamatupidamine ökonoomika rahandus Human Resource Management ja töösuhete infosüsteemid International Business juhtimine turundus Rahvusvahelise tunnustuse ... [-]
Uus-Meremaa Wellington
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
3 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Victoria University of Wellington, Business School

Võtke Autasud vm aspirantuur järgmisele tasemele koos Master of Commerce (MCOM). Sa võtan põhjaliku pilk probleem kaudu täites teadustöö väitekirja, lõigates arenenud tea ... [+]

Võtke Autasud vm aspirantuur järgmisele tasemele koos Master of Commerce (MCOM). Sa võtan põhjaliku pilk probleem kaudu täites teadustöö väitekirja, lõigates arenenud teadmised oma ainevaldkonnas ja põhjalikku koolitust sõltumatu teadus.

Kui valmis, siis on teil vahendeid ja suutlikkust, mida vajate karjääri äri või avalikku korda. Samuti on teil võimalik taotleda doktoriõppe Uus-Meremaa või välismaal.

See 120-punktilise programmi viib teid 12 kuu jooksul lõpule täiskohaga või poolteist kuni kaks aastat osalise tööajaga. Te peate võtma vähemalt 90 punkti teadusuuringute. See tähendab, et teil täita teadustöö väitekirja koosneb kirjanduse ülevaade, andmete kogumine ja analüüs, ja teie järeldused. Lõputöö on tavaliselt 30000-40000 sõnu.... [-]

Uus-Meremaa Wellington
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
12 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Victoria University of Wellington, Business School

Kasutage seda ainulaadset võimalust multidistsiplinaarne uurida ja avastada keerulise maailma rahvusvahelises kaubanduses. Avasta kaubanduse rollist ühiskonnas vahemikust ... [+]

Gain serv edu maailmamajanduses

Kasutage seda ainulaadset võimalust multidistsiplinaarne uurida ja avastada keerulise maailma rahvusvahelises kaubanduses. Avasta kaubanduse rollist ühiskonnas vahemikust vaatenurki-rahvusvaheline juriidiline eeskirjad, majanduslikud põhjendused ning poliitiliste ja sotsiaalsete mõjude.

Uuri, kuidas maailma on ühendatud läbi kaubanduse ja kuidas see mõjutab ettevõtteid, nagu tootjad ja eksportijad-neid teemasid läbi objektiivi erinevate distsipliinide. Avasta kaubanduse mõju põlisrahvastele, sealhulgas ajalooliste ja kaasaegsete perspektiivid maoori osalemine rahvusvahelises kaubanduses.

Expert personal rahvusvahelist mainet

Sul õppides õppejõud rahvusvahelise maine õpetamise, teadustöö ja kirjastamine. Ja kuna rahvusvahelises kaubanduses hõlmab mitme teadusharu sealhulgas rahvusvaheliste suhete, majanduse, õiguse, poliitika ja Development Studies, õpetamine on kogu nelja erineva teaduskondade-seadus, Science, humanitaar- ja ühiskonnateadused ja Victoria Business School.... [-]

Uus-Meremaa Wellington
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
3 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Victoria University of Wellington, Business School

Turism mängib olulist rolli paljude riikide majandusele, sealhulgas Uus-Meremaa. Õppida oma magistrikraadi üks maailma juhtivaid turismisihtkohti. ... [+]

Tööstuse seisukohalt olulisi õppe

Turism mängib olulist rolli paljude riikide majandusele, sealhulgas Uus-Meremaa. Õppida oma magistrikraadi üks maailma juhtivaid turismisihtkohti.

Sul suurendada oma arusaamist keerukate küsimustega turismi arendades samal ajal oma turismi juhtimise oskusi ja teadmisi. Parandada oma teadus-ja analüütilised võimed ja lihvida oma side ja esitlemise oskused. Sul minna ettevalmistamata keeruline roll tänapäeva konkurentsivõimelise ja pidevalt muutuvaid reisikeskkonnas kõikjal maailmas.

Sul õpingute Victoria School of Management - juhtiv juhtimise koolis Uus-Meremaa rahvusvahelise maine kõrge kvaliteediga stipendiumi ja tugevad sidemed tööstuse juhid nii avalikus kui ka erasektoris, kohalikul kui ka välismaal.... [-]

Uus-Meremaa Wellington
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
5 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Victoria University of Wellington, Business School

Pakutud School of Economics ja rahandusministeerium ja lõi konsulteerides akrediteerimise kutseühingute, programmi on suunatud rakendada teadmisi nii teil saada oluline t ... [+]

Tööstuse seisukohalt olulisi õppe

Advance rahalist oskusi ja edendada oma karjääri Victoria on kraadiõppe programmi Applied Finance.

Pakutud School of Economics ja rahandusministeerium ja lõi konsulteerides akrediteerimise kutseühingute, programmi on suunatud rakendada teadmisi nii teil saada oluline tööstuse oskusi, mida vajate, et maapinda töötab.

Finance kõik nurgad

Tutvu töös kapitaliturgude Uus-Meremaa ja kogu maailmas. Mõistke turuväärtuse, rahastamise, investeeringute juhtimine ja pangandus. Parandada arvuti oskusi ja täiuslik kunst finants modelleerimine.

Õpi põhimõtteid, tavasid ja tegevuse finantsturgudel ja juhtimise ettevõtete, valitsuse ja finantsasutused. Sul saada praktilisi ja tehnilised oskused, mida vaja, et olla edukas rahvusvahelises maailma lenduvate finantsturgudel.... [-]

Uus-Meremaa Wellington
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
4 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Victoria University of Wellington, Business School

Saa väärtuslikke spetsialist kvalifikatsioon, mis ehitab oma IT teadmisi ja kogemusi. Victoria MIM on Uus-Meremaa premier magistrikraad on mõeldud IT spetsialistidele nag ... [+]

Edendada oma karjääri Wellington või Auckland

Mis rohkuse andmeid ja kiire uute tehnoloogiate tänapäeva digitaalses maailmas, tõhusa juhtimise infosüsteemide on oluline iga edukas organisatsioon.

Saa väärtuslikke spetsialist kvalifikatsioon, mis ehitab oma IT teadmisi ja kogemusi. Victoria MIM on Uus-Meremaa premier magistrikraad on mõeldud IT spetsialistidele nagu sina, kes tahavad liikuda kõrgema juhtkonna rollid. Kursused põhinevad tipptasemel teadus- ja põhjalik juhtumi analüüs, et anda teile ülevaate sellest kaasaegse informatsiooni juhtimine.

Võimalused MIM paindliku õppe võimalusi keskenduda oma isikliku karjääri püüdlusi.

Hangi oskusi

Gain analüütilised, kommunikatsioon ja otsuste tegemise oskusi oluline ehitada edukat karjääri teabekorralduse. Teil arendada oma juhtimisoskusi ja õppida kasutama teaduspõhise raamistikud ja vahendid, mis aitavad teil mõista, diagnoosida ja lahendada reaalse maailma teavet probleeme. Gain oskusi, mis on praegu suur nõudlus kogu maailmas-valitsuses, äriringkondades ja ei mittetulunduslik organisatsioonid.... [-]

Uus-Meremaa Wellington
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
4 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Victoria University of Wellington, Business School

kes soovivad saada ärianalüütikuteks. See Master of Professional Business Analysis (MBusAn) programm on välja töötatud osana Wellington IKT Graduate School poolt loodud V ... [+]

Professionaalse majandusanalüüsi magister on lõpetajatele väljaspool infotehnoloogiat, kes soovivad saada ärianalüütikuteks.

See Master of Professional Business Analysis (MBusAn) programm on välja töötatud osana Wellington IKT Graduate School poolt loodud Victoria ülikooli ja tema partnerite vahel. Programm on tihedalt seotud tööstuse nõuetega ja tööstuse koostöös pakutakse kursusi.

Kraadiõpe

Professionaalse ärianalüüsi magistriprogramm (MBusAn) koosneb 10 kursusest ja lõplikust projektist, mis viiakse läbi kolmes osas aastas täiskoormusega õppes, alates aastast juulis (kolm kuud).

Kursuse esimeses osas korraldatakse seminare, kus õpilased saavad teada uusimate teoreetilistest edusammudest ja rakendavad neid juhtumile, mis peegeldab reaalmaailma äri väljakutseid ja keerukust.... [-]

Uus-Meremaa Wellington
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
12 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Victoria University of Wellington, Business School

Tee liikuda raamatupidamise või saada sertifitseerimise peate võtma järgmise sammu oma raamatupidamise karjääri. ... [+]

Ramp kuni oma karjääri tunnustatud raamatupidamise kraadi

Tee liikuda raamatupidamise või saada sertifitseerimise peate võtma järgmise sammu oma raamatupidamise karjääri.

Arendada võimet juhtida keerukaid raamatupidamise ja äri küsimusi ja usaldust pakkuda eriteadmisi.

Sul ehitada mõistmist kutsetegevus, eetika ja protseduure ning ülevaate äri maastiku Uus-Meremaa ja rahvusvaheliselt.

Kiire või sobituda töö

Seadista täita globaalse puudust raamatupidamise kõrgharidusega, MPA aitab teil kiiresti jälgida oma sertifitseerimise-see on ülemaailmselt tunnustatud kvalifikatsioon saate lõpule 16-17 kuud täisajaga õppetööd.

MPA on ideaalne töötavad spetsialistid, kes tahavad lisada raamatupidamisteenust oma CV. Sa ei pea õppinud moodustades enne ja õhtuses tähendab saab õppida osalise tööajaga töötamise ajal.... [-]

Uus-Meremaa Wellington
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
4 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Victoria University of Wellington, Business School

Võtke oma karjääri järgmisele tasemele kvalifikatsiooni Victoria Professional Economics programm. Arendada majanduslikku tööriistakasti, mida saab kasutada, et lahendada ... [+]

Võtke oma karjääri järgmisele tasemele kvalifikatsiooni Victoria Professional Economics programm. Arendada majanduslikku tööriistakasti, mida saab kasutada, et lahendada "reaalse maailma probleeme. See järgida programmi varustada teid otsuste tegemise oskusi, mis põhinevad sügaval mõistmisel majanduslikke põhimõtteid.

Economics mikroskoobi all

Uurige Hienoudet mikromajanduse ja makromajandusliku analüüsi. Uuring turustruktuurid, mõju valitsuse sekkumine majandusse ja erinevad majandusteooriad seoses majanduskasvu, arengu ja stabiilsuse. Avastage, kuidas poliitika mõjutab majanduslikke otsuseid.

Nõutud

On reaalne nõudlus kvalifitseeritud professionaalne majandusteadlased, kes on võimelised osalema range majandusliku analüüsi. Et täita seda vajadust, et programm on välja töötatud tihedas koostöös juhtiv professionaalne majandusteadlased valitsus Economics Network, Uus-Meremaa Association of Majandusteadlased, panga majandusteadlased ja muude tööstuse eksperdid.... [-]

Uus-Meremaa Wellington
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
3 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Victoria University of Wellington, Business School

Suurendada oma karjäärivõimalusi ja õppida tegema organisatsioonid töötavad paremini doktoriõpingud Public Management Victoria School of Government. Vaadake, kuidas juhti ... [+]

Tõhus juhtimine, parem juhtimine, positiivne muutus

Suurendada oma karjäärivõimalusi ja õppida tegema organisatsioonid töötavad paremini doktoriõpingud Public Management Victoria School of valitsus. Vaadake, kuidas juhtida inimesi ja muutusi esile kutsuda.

Hakka tõhus avalik juht ja ehitada oma võimet mõjutada strateegilist ja operatiivset suunas avaliku sektori organisatsioonidele. Lugege valitsemise ja avaliku sektori reformi ja kuidas hallata eelarveid, rahanduse ja organisatsiooni kapitali.

Saada teadmisi ja oskusi kavandada ja rakendada tõhusaid ja uuenduslikke programme ja teenuseid, sealhulgas planeerimise, teenuste osutamise ja järelevalvet ja hindamist.... [-]

Uus-Meremaa Wellington
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
3 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Cherry talks about life at Victoria University of Wellington

Victoria Business School, Victoria University of Wellington
Address
Victoria University of Wellington, PO Box 600
6140 Wellington, Wellington, Uus-Meremaa
Koduleht
Telefon
+64 4 463 5350