Victoria University of Wellington

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Parima seas

Victoria University of Wellington on teadusuuringute kvaliteedi jaoks Uus-Meremaa esimene number. Meil on tihedad sidemed riigi äri-, valitsus- ja teadusringkondadega. Asume turvalises, kompaktses, loomingulises ja edukas linnas, mis sobib ideaalselt üliõpilaselundiks.

Victoria University of Wellington , üks Uus-Meremaa vanimatest institutsioonidest, omab tugevat ülemaailmset väljavaadet ja rahvusvahelist maine akadeemilise tipptaseme jaoks. Meie järjekindlalt kuuluvad maailma parimadesse ülikoolidesse - 2018. aasta QS World Ülikooli edetabelisse kuuluvas 2% -lises 18 000 ülikoolis.

Victoria University of Wellington õppides Victoria University of Wellington teid mõtlema iseseisvalt ja innustama õnnestuda. Loote tugeva edukuse aluse, mis aitab teil viia oma karjääri järgmisele tasemele. Õpid maailmatasemel teadlastelt ja teadlastelt ning saate kasu meie tihedatest sidemetest Uus-Meremaa äri-, valitsuse- ja teadusuuringute kogukondadega. Pakume üliõpilastele valida enam kui 80 programmi vahel ja need on järjestatud maailma ülikoolide 2 protsendi tipus ja 17 ainevaldkonnas oleme ühe protsendi hulgas. Viktorial on QS Starsi tipptasemel reitingus kokku viis tärni ja igas kaheksast kategooriast viis tärni - kunst ja kultuur, distsipliini edetabel ja akrediteeringud, tööalane konkurentsivõime, võimalused, kaasatus, rahvusvahelistumine, teadusuuringud ja õpetamine.

Oleme siin, et teid toetada

Rahvusvahelise üliõpilasena saate toetust ülikoolilinnaku - Wellington University Internationali - Te Kahupapa - pühendunud meeskonnalt alates kandideerimise hetkest kuni saabumiseni ja kogu õpingute vältel. Üliõpilastel on juurdepääs ka mitmesugustele ülikooli teenustele, mis aitavad teil õpingutes edu saavutada. Nende hulka kuulub täiendav õppeabi, finantsplaneerimine, puuetega õpilaste toetamine, konfidentsiaalsed nõuanded ning tervise ja heaolu alased nõuanded. Victoria University of Wellington pakub tudengitele võimalusi oma karjääris edasi minna, alates kutseprogrammidest, mis keskenduvad praktilisele praktikale töökohal ja reaalse maailma uurimisprojektidele, kuni ainulaadsete juhtimisprogrammideni ja võimaluse omandada kraadi omandamine välismaal mõnes teises riigis. Praegu on valida 26 riigi vahel, sealhulgas Kanada, Mehhiko, Taani ja Hong Kong.

Ideaalne õpilase asukoht

Victoria University of Wellington keskosas laiali kolm ülikoolilinnakut, mis kõik asuvad transpordi, kohalike vaatamisväärsuste, meelelahutuse ja kohvikute lähedal. Ülikoolis saate õppida elavas, loomingulises, kompaktses ja turvalises linnas, looduskaunis keskkonnas. Wellington on ideaalne tudengielu jaoks. Aitamaks teil sisse elada, sõbruneda ja ülikooli kogukonnas kaasa lüüa, julgustatakse tudengeid liituma ühega rohkem kui 100 klubist ja seltsist, mis hõlmab kultuurirühmi ja spordimeeskondi.

Otsige oma tulevikku

Kui õpite Victoria University of Wellington , siis hakatakse teid mõtlema iseseisvalt ja inspireerima, et olla edukas. Võite luua eduka tugeva aluse, mis aitab teil oma karjääri viia järgmisele tasandile. Leia oma tulevik Victoria University of Wellington .

Asukohad

Wellington

Address
Kelburn campus:
Kelburn

6012 Wellington, Wellington, Uus-Meremaa

Wellington

Address
Pipitea campus:
33 Bunny St, Pipitea

6011 Wellington, Wellington, Uus-Meremaa

Wellington

Address
Te Aro campus:
139 Vivian Street

6011 Wellington, Wellington, Uus-Meremaa

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega