HSE Higher School of Economics

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Järjepidevalt Venemaa kolme parima ülikooli hulka kuulunud kõrgem majanduskool ( HSE ülikool) eristab end rahvusvaheliselt meelestatud, teadusele orienteeritud lähenemisviisist kõrgharidusele. Asub Moskva elavas keskuses, ülikoolilinnakutega Peterburis, Nižni Novgorodis ja Permis, pakub HSE väljapaistvaid akadeemikuid kõikidel tasemetel ja hõlmab 20 inglise keeles õpetatud magistriprogrammi.

Kaasaegne HSE asutati 1992. aastal juhtivate Venemaa majandusteadlaste ja valitsusreformiandjate poolt, et edendada Venemaal majanduslikke ja sotsiaalseid muutusi, koolitades uue põlvkonna majandusteadlasi ja inspireerides uusi ideid avalikus ja erasektoris. Viimastel aastakümnetel on ülikool kiiresti kasvanud majanduskoolist tuntud teaduskõrgkooliks, kus nüüd on neljas Venemaa kõige olulisemas linnas ülikoolilinnakudest rohkem kui 35 000 üliõpilast ja 4 000 õppejõudu. Ülikoolil on mõningaid riigi parimaid akadeemilisi osakondi ja uurimiskeskusi majanduses, juhtimises, sotsioloogias, avalikus poliitikas ja infotehnoloogias. HSE on koduks kõige kaasaegsematele programmidele ja teaduskondadele Venemaal, mis hõlmavad riigi esimest Urban Studies'i osakonda. 2014. aastal avas ülikool koostöös Venemaa juhtiva Interneti-firma Yandex arvutiteaduskonna teaduskonnaga, et koolitada tulevaste arvutiprogrammeerijate ja inseneride põlvkondi.

Rahvusvaheline Alates selle algusest on HSE olnud rahvusvaheliselt juhitud ülikool. Nüüd on partnerlus rohkem kui 130 ülikooliga ja teadusorganisatsioonidega vahetuste, topeltartiklite ja suvekoolide vormis. Ülikooli õppejõud ja teadustöö on muutunud üha rahvusvahelisemaks ning selle õpilased esindavad nüüd enam kui 60 erinevat riiki.

Mitmekesine HSE pakub Venemaal kõige rohkem inglise keele magistriõppe programme. Need programmid ulatuvad avalikust poliitikast ettevõttena valdkondade õpinguteks ja kõik valmistavad õpilasi juhid valitud valdkondades. Parimate üliõpilaste ligimeelitamiseks antakse kvalifitseeruvate kandidaatide jaoks teenitud stipendiume ja stipendiume.

Meie õppejõud, teadlased ja üliõpilased esindavad üle 50 riigi ja on pühendunud kõrgeimate akadeemiliste standardite säilitamisele. Meie hiljuti vastu võetud struktuurireformid toetavad HSE d rahvusvaheliseks muutumiseks ja meie õppejõudude, teadlaste ja üliõpilaste tipptasemel teadustööd.

Nüüd on dünaamiline ülikool neli ülikoolilinnakut, HSE on liider, kes ühendab Vene haridustraditsioonid parimate rahvusvaheliste õpetamis- ja uurimistöödega. HSE pakub keskkoolis silmapaistvaid haridusprogramme kraadiõppeks, tippametite ja uurimiskeskustega paljudes rahvusvahelistes valdkondades.

Asukohad

Moskva

National Research University - Higher School of Economics

Address
Higher School of Economics
Myasnitskaya 20

101000 Moskva, Moskva, Venemaa
Telefon
+7 495 771-32-32

Nižni Novgorod

Address
Nižni Novgorod, Nižni Novgorodi oblast, Venemaa

Peterburi

Address
Kantemirovskaya Ulitsa,3A building 1
194100 Peterburi, Sankt-Peterburg, Venemaa

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Programmid