Immanuel Kant Baltic Federal University

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

missioon kohta Kaliningradi ülikool (IKBFU) on ehitada konkurentsivõimelise inimkapitali põhjal kaasaegsed tehnoloogilised platvormid tagada sotsiaal-majandusliku arengu Kaliningradi oblasti.

Selle strateegiline eesmärk on pakkuda inimressursside ja tehnoloogilist tuge uuenduslike arengut Venemaa exclave piirkonnas, mis hõlmab klastrite moodustatud raames erimajanduspiirkondades Kaliningradi oblasti.

"Selleks, et jõuda ülikooli strateegiline eesmärk, on vaja lahendada mitmed kesksed probleemid. Esiteks, see on hariduse ja koolituse inimressursside innovatiivsete tööstusharude piirkondliku majanduse, pidades silmas ka nõudeid Euroopa tööturul ning luua soodsad tingimused meelitada kvalifitseeritud spetsialistid Kaliningradi oblasti. Teiseks on vaja võtta kiireloomulisi moderniseerimine ülikooli infrastruktuuri, et tegeleda noorte õppe- ja teadustegevuse. Kolmandaks, me peame valitsema süstemaatilist mõju moderniseerimine erialast koolitust piirkonnas, samuti abil uuenduslike haridusprogrammide, mis on nõudluse prioriteetsetes tööstusharud piirkonna majandust. Ja lõpuks, meie eesmärk on luua akadeemilise ja teadusuuringute keskus edendada vene keele ja vene keele professionaalne haridusprogrammid riigid Läänemere piirkonnas ".

Rektor Andrei Klemeshev

Rahvusvaheline programmid

Kaliningradi ülikool aktiivselt tegeleb rahvusvahelise tegevuse raames hulgaliselt akadeemilisi programme ja projekte. IKBFU on üle 100 partneri kõrgkoolide Euroopas ja USAs ning teeb koostööd selliste rahvusvaheliste ühingute European University Association, Baltic Sea Region University Network, Magna Charta Universitatum ja teised.

Pealegi IKBFU osaleb selliste rahvusvaheliste programmide:

Erasmus Mundus "Triple I" Euroopa Liidu Centre Erasmus Mundus "Aurora" Säästva Excellence in testimine ja hindamine English Laiendatud kolmetasandiline haridusprogramm, mis põhineb pädevate lähenemist valdkonnas Applied Marine Science Jean Monnet "algatuse ja takistustest peegeldus kujundamine Euroopa Borders" Smart Educational sõltumatust Giidiga Keeleõpe

Asukohad

Kaliningrad

Address
Immanuel Kant Baltic Federal University
Building of the Institute of Applied Mathematics and IT (Room 112)
14 A, Nevskogo STR.

236041 Kaliningrad, Kaliningradi oblast, Venemaa