Loe ametlikku kirjeldust

Irkutsk State Linguistic University pärineb 1948.. Varem kulunud nimed: Irkutsk State Pedagoogilises Instituudis võõrkeeled, Irkutsk State Pedagoogilises Instituudis võõrkeeled. Ho Shi Mina.

Staatus Ülikooli NÕEL alates 1996. 2009. aastal ülikooli edukalt läbinud sertifitseerimise ja akrediteerimise protsess, kinnitades staatuse ülikoolis.

Rohkem kui 60 aastat NÕEL - ainus keel keskkooli kogu territooriumil Siberi ja Kaug-Ida, üks neljast keelelise ülikoolid Venemaal.

NÕEL täna - on:

  • Rohkem kui 3000 täitmata üliõpilastele
  • 2 instituudid ja 6 teaduskondade
  • 10 valdkondades koolitust bakalaureuse-ja magistriõppe
  • 9 lõpetaja suurtootjate
  • Doktoritöö nõukogu 3. keeleline toidud
  • 12 teaduslikku koolid
  • Rohkem kui 10 võõrkeeli, kes õpivad meie õpilased!
  • Koostöö ülikoolidega Euroopas, Aasias ja USA

missioon


Meie missiooniks on toota kõrgema kutseõppe personali jaoks Siberi ja Kaug-Ida Venemaa piirkondades valdkonnas haridus, kultuuridevaheline kommunikatsioon ja läbi alus- ja rakendusuuringute projekte, mille eesmärk on anda kultuuride ja piiriülese keeles dialoogi Venemaa ja Ida-ja Lääne-kodanikuna globaliseerunud maailmas.

saavutused

Alates 2009. aastast on ülikooli areneb vastavalt rahvusvahelistele standarditele kvaliteedijuhtimissüsteemi, mis võimaldas ülikooli 2011. aastal edukalt läbinud sertifitseerimise protsessi ja kinnitada vastavust nõuetele QMS ISO 9001: 2008, ISO 9001-2008 Vene registris süsteemi IQNet ja GOST R.

Ülikool on osa Consortium humanitaarasjade ülikoolid Shanghai koostööorganisatsiooni, samuti piirkondliku keskuse (filiaali Base Organisatsioon) Euroopa keelte ja kultuuri SRÜ liige-riigid.

2011. aastal ülikooli asutatud osakonna kutseoskuste, mis kuuluvad tuntud avaliku elu tegelased, edukad ärimehed, professionaalsed juhid, kelle teadmised ja kogemused aitavad kaasa koolituse ülikoolilõpetajate.

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Irkutsk State Linguistic University

Iglu pakub järgmistes valdkondades: vene, saksa keeles, keeles ja Kaug-Idas ja Kagu-Aasias, teooria tõlkimine ja ... [+]

MA: Lingvistika

&nbsp

Graduate iglu pakub järgmistes valdkondades: vene, saksa keeles, keeles ja Kaug-Idas ja Kagu-Aasias, teooria tõlkimine ja kultuuridevaheline / interlingual teatis KOMvalgustundlikkus keeleteaduse teooria side ja Anniversary International Public Relations (PR).

ASEND PROFILE VENE KEEL Üliõpilastele õppimise meetodite õpetamine vene keelt võõrkeelena, keelepoliitika ja keeleõppe planeerimine, tegelikud probleemid Lingvistika, Venemaa uuringute, Keelhäirete ja uuringu välismaa aktsendiga põhjal võrdleva keeleteaduse ja uuenduslikke lähenemisviise õpetama vene keelt võõrkeelena.

Põhivaldkondades SAKSA KEEL Üliõpilastele õppimise täiustatud kursused inglise ja saksa keeles, germaani praeguseid probleeme,probleeme semantika ja pragmaatika inglise ja saksa-, põhi-tüpoloogia germaani keeltes (inglise ja saksa keeles) ja tüpoloogiline erinevusi standard keele ja murde, kategooriate ja mõistete antropoloogilise lingvistika ja ontolingvistike, mis põhinebteooria kõne mõju ja kultuuridevahelise suhtluse, Sünonüümsed ressursse inglise ja saksa keeles erinevates diskursuse, keelelise identiteedi ja metafoorne maailmapilt, saksa keele, kultuuri-ja kommunikatiivne koostoime saksa keeleskontekstis kaasaegse tsivilisatsiooni protsesse.... [-]

Venemaa Urik
September 2019
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MA

Irkutsk State Linguistic University

Iglu pakub järgmistes valdkondades: teooria ja praktika õpetamine kultuuridevahelise kommunikatsiooni paljurahvuselises ja mitmekultuurilises keskkonnas, kirjanduslik har ... [+]

MA: Õpetajahariduse

&nbsp

Iglu pakub järgmistes valdkondades: teooria ja praktika õpetamine kultuuridevahelise kommunikatsiooni paljurahvuselises ja mitmekultuurilises keskkonnas,kirjanduslik haridus, informatsialnye tehnoloogia õpetajahariduse.

&nbsp

Kraad: Õpetajahariduse PROFILE FOCUS teooria ja praktika õpetamine Kultuuridevaheline kommunikatsioon paljurahvuselises ja mitmekultuurilises keskkonnas Üliõpilastele õppimise teooria side, riiklike ja kultuuriliste erinevuste vastuolus vaba ehitus kommunikatiivse diskursuse linguodidactic alusel õpetamine vene keele kui võõrkeele vastu polylogue kultuuride, võtete ja viiside salliv ühiskondTeated polü-etniline keskkond, kultuuri mitmekesisus maailma rahvaste valdkonnas kõne ja äri etikett kommunikatiivse inglise keele kursus, kognitiivne lingvistika.... [-]

Venemaa Urik
September 2019
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles