Irkutsk State Linguistic University

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Irkutsk State Linguistic University pärineb 1948.. Varem kulunud nimed: Irkutsk State Pedagoogilises Instituudis võõrkeeled, Irkutsk State Pedagoogilises Instituudis võõrkeeled. Ho Shi Mina.

Staatus Ülikooli NÕEL alates 1996. 2009. aastal ülikooli edukalt läbinud sertifitseerimise ja akrediteerimise protsess, kinnitades staatuse ülikoolis.

Rohkem kui 60 aastat NÕEL - ainus keel keskkooli kogu territooriumil Siberi ja Kaug-Ida, üks neljast keelelise ülikoolid Venemaal.

NÕEL täna - on:

  • Rohkem kui 3000 täitmata üliõpilastele
  • 2 instituudid ja 6 teaduskondade
  • 10 valdkondades koolitust bakalaureuse-ja magistriõppe
  • 9 lõpetaja suurtootjate
  • Doktoritöö nõukogu 3. keeleline toidud
  • 12 teaduslikku koolid
  • Rohkem kui 10 võõrkeeli, kes õpivad meie õpilased!
  • Koostöö ülikoolidega Euroopas, Aasias ja USA

missioon


Meie missiooniks on toota kõrgema kutseõppe personali jaoks Siberi ja Kaug-Ida Venemaa piirkondades valdkonnas haridus, kultuuridevaheline kommunikatsioon ja läbi alus- ja rakendusuuringute projekte, mille eesmärk on anda kultuuride ja piiriülese keeles dialoogi Venemaa ja Ida-ja Lääne-kodanikuna globaliseerunud maailmas.

saavutused

Alates 2009. aastast on ülikooli areneb vastavalt rahvusvahelistele standarditele kvaliteedijuhtimissüsteemi, mis võimaldas ülikooli 2011. aastal edukalt läbinud sertifitseerimise protsessi ja kinnitada vastavust nõuetele QMS ISO 9001: 2008, ISO 9001-2008 Vene registris süsteemi IQNet ja GOST R.

Ülikool on osa Consortium humanitaarasjade ülikoolid Shanghai koostööorganisatsiooni, samuti piirkondliku keskuse (filiaali Base Organisatsioon) Euroopa keelte ja kultuuri SRÜ liige-riigid.

2011. aastal ülikooli asutatud osakonna kutseoskuste, mis kuuluvad tuntud avaliku elu tegelased, edukad ärimehed, professionaalsed juhid, kelle teadmised ja kogemused aitavad kaasa koolituse ülikoolilõpetajate.

Asukohad

Urik

Address
Irkutsk State Linguistic University
Ulitsa Lenina 8

664000 Urik, Irkutski oblast, Venemaa

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega