Loe ametlikku kirjeldust

päise kaudu

Loe viimast

Innopolis Ülikool on Vene kõrgkoolis on keskendunud hariduse ja teaduse valdkonnas IT ja robootika.

HARIDUS

Õppeprotsessi juures Innopolis Ülikooli põhineb parimate rahvusvaheliste programmide ja Vene õpetamise metoodika. Õpilased saavad integratsiooni tuntud vene traditsioonide põhiõiguste teaduse ja parimate rahvusvaheliste tavadega. Konkreetsed fookus võimaldab Innopolis Ülikooli kaasata tööstuse eksperdid õppeprotsessi, seega jääb programmid up-to-date. Ekspertide osalusel aitab õpilastel omandada professionaalse ja reaalse maailma teadmisi ja oskusi. Üle 40% akadeemilise programmid on pühendatud praktilise tegevuse vormis meeskond projekte. Õpilased teevad oma internatuuri ja projektide partner-ettevõtted Ülikool. See aitab neil omandada väärtuslikke kogemusi ja alustada tööd seal pärast lõpetamist kohe.

Innopolis Ülikool töötab professorid ja teadlased, kes said oma kraadi või töötanud maailma juhtivate ülikoolide: Carnegie Melloni ülikooli (USA), ETH Zürichi (Šveits), National University of Singapore (Singapur), Amsterdami Ülikool (Holland), Korea Täpsem Institute of Science and Technology (Korea Vabariik), Polütehniline Ülikool Milano (Itaalia), EURECOM (Prantsusmaa) jt 80 õppejõud kogu maailmast õpetavad Innopolis Ülikool. Kõik bakalaureuse- ja magistriõppe programmid õpetatakse inglise keeles.

Innopolis Ülikool tegeleb projektide ja partnerluste üle kogu maailma. Innopolis Ülikool edendab rahvusvahelist akadeemilise vahetuse ja arendab tugeva võrgustiku partner ülikoolides. Akadeemiline vahetus on ainulaadne võimalus veeta osa õppekava on üks maailma ülikoolides. See on suurepärane võimalus, ja mitte ainult haridus: vahetada soodustab globaalset koostööd ja kultuuridevahelist mõistmist. Tänapäeva maailmas, mis muudab saada kosmopoliitne, siis on oluline, et rahvusvaheline taust. Akadeemiline vahetus on paranemas, läbimurdelise kogemus.

päise kaudu

Teadustöö

Innopolis Ülikool arendab ülemaailmse võrgustiku akadeemilise partneritega, et integreerida tuntud vene traditsioonide fundamentaalteaduslikele ja parimate rahvusvaheliste tavade järgi, luua ja toetada kvaliteetse süsteemi haridus ja teadus, ning vastavad rahvusvahelistele standarditele.

Õpilased ja vilistlased Innopolis Ülikooli osalevad tipptasemel teadus- ja arendustegevus järelevalve all tuntud professorid ja kogenud teadlaste arvestades nõudmisi meie tööstuse partnerid. Programmid Innopolis University ette intensiivne kombinatsioon põhiõiguste ja praktilise õppe ja praktika ettevõtetes alates algusest uuringud. Ülikool pakub kvaliteetset IT haridust noored spetsialistid ja insenerid järgmistes programmides: Software Engineering, küberkaitse, Data Sciences, ja robootika. Õppekavade olid mõeldud tihedas koostöös maailma juhtivate partner ülikoolides. Tänu rahvusvahelistumise strateegia Innopolis Ülikool koolitab maailmatasemel spetsialistid, luua ja müüa läbimurde tehnoloogiaid ning aitab kaasa teadmiste kasvule Euroopa maailmas.

Kõige teadustöös Ülikool viib läbi algatusel tööstuse esindajad. Nende edu uuringud kinnitavad, et märkimisväärne osa eelarvest pärineb tööstusharu partneritega. Lisaks eri valdkondades töötavad spetsialistid on kaasatud uurimuste rakendamine, mis muudab nad interdistsiplinaarse. 13 laborid töötavad nüüd Innopolis Ülikool.

päise kaudu

KOOSTÖÖ

Innopolis University ühendab teaduse, hariduse ja äri. Innopolis Ülikoolis loodi kasuks tööstusele. Partner ettevõtted on kaasatud arengut ning kohandamist akadeemilisi programme, määramine teadusvaldkondadega, üliõpilaste valimine, praktika ja tööle meie lõpetajatele.

Peamised valdkonnad on akadeemilise koostöö hõlmata ühist arengut ning aitab kaasa bakalaureuse- ja magistriõppe kraadi programmid, ühiste teadusuuringute teaduskonna koolitus, akadeemilise vahetuse (õppejõud ja üliõpilased) ja ürituste korraldamine kõigi huvides. Innopolis Ülikool teeb koostööd mitmete väga tuntud institutsioonid, Venemaa, SRÜ, Euroopa, Aasia ja teistes riikides.

Innopolis Ülikool teeb koostööd intensiivselt kõrgtehnoloogia tegutsevate ettevõtete IT-valdkonnas, kaasates neid oma õppetegevust ja algatusi. Koostöö eesmärk on sünergia Vene traditsioonid ja rahvusvaheline kogemus, koolitus maailmatasemel spetsialistid, loomine ja turustamine läbimurde tehnoloogiaid ja aidata kaasa majanduskasvule teadmisi.

päise kaudu

LIFE KÕRGE SÜNDMUSED

Infrastruktuur

Mugav klassiruumid loengud ja meeskonnatöö aidata meie õpilastel keskenduda oma uuringud. Aastal spordikompleks basseiniga, jõusaal ja spordirajatiste nad saavad osaleda grupi ja individuaalse koolituse järelevalve all treenerid. Avar tuba nelja ülikooli hoonetes on varustatud kõigi vajalike esemete jaoks mugav elu.

SÜNDMUSED

Igapäevaelust at Innopolis Ülikool on täis huvitavaid üritusi. Ülikool võõrustab festivale, konverentse, avatud loengute esindajad kõrgtehnoloogilise tööstuse regulaarselt.

STIPENDIUMILE

Ülikooli Innopolis pakub stipendiume, mis hõlmab 100% õppemaksu ja igakuist toetust.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

MSc

Innopolis University

See magistriõppekava on kujundatud maailmatasemel infotehnoloogia, robootika ja tarkvaratehnika ekspertide poolt, kes töötavad koos teadusringkondade ja IT-ettevõtete esi ... [+]

Programm on mõeldud neile, kes soovivad õppida tipptasemel tehnikaid probleemide analüüsimiseks suurandmete / andmete teadusvaldkonnas.

Programmi ajal pakutakse õpilastele 6 põhikursust, et viia lõpule ja valikulised kursused, mis laiendavad teadmisi ja rakendusalasid. Enamik kursusi on projekteeritud projektidega, mis võimaldavad õpilastel reaalsetes andmekogumites rakendada algoritme.

Programmi eduka lõpuleviimisega eeldatakse, et üliõpilastest saab infoteaduse spetsialist, kes suudab andmete kogumist eelnevalt töödelda, rakendada algoritme, analüüsida tulemusi ja visualiseerida / raporteerida tulemusi.

PõhikursusedTäpsem statistikaTäiustatud teabe hankimineOptimeerimineRandomiseeritud algoritmidTäiustatud masinaõpeAndmete turvalisus... [-]
Venemaa Kaasan
Võta kooliga ühendust
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Innopolis University

Magistrikraad infotehnoloogias - tarkvaratehnoloogia (MSIT-SE) kraad on mõeldud nooremate spetsialistide jaoks, kellel on üks kuni kaks aastat töökogemust tarkvara arenda ... [+]

Magistrikraad infotehnoloogias - tarkvaratehnoloogia (MSIT-SE) kraad on mõeldud nooremate spetsialistide jaoks, kellel on üks kuni kaks aastat töökogemust tarkvara arendamisel ja kes soovivad oma karjääri suurendada ning saada tehnilisteks juhideks, tarkvaraarhitektideks või projektijuhtideks.

Programm töötati välja Carnegie Melloni Ülikooli (CMU) programmi alusel tarkvaratehnoloogias ning seda tarnitakse Innopolis kohalikult juhendajate poolt, kellel on pikaajaline tööstusharu kogemus ja valitud väliseksperdid konkreetsetes valdkondades, mis täiendavad MSIT-i. SE põhikursused.

Programm kestab 12 kuud ja kolm semestrit alates augusti keskpaigast. Programm on täielikult esitatud inglise keeles.... [-]

Venemaa Kaasan
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Innopolis University

Secure Systems ja Network Engineering on üheaastane magistriõppekava, mis viidi algselt Innopolis University ülikoolile Amsterdami Ülikoolis (UVA). Programm ise on väga u ... [+]

Secure Systems ja võrgu ehitus on kapten programm, mis oli algselt tõi Innopolis University University of Amsterdamis (SNE at UVA). Programm ise on väga ulatuslik ja õpilased peavad pühendama oma aega õppeprotsessile. Programm vajab 1,5-aastast kogemust turvalisuse valdkonnas. Kuna aasta jooksul tehtud kodutööde ülesanded ja teemad on keerulised, on meil laiaulatuslik sissepääsumenetlus, mis hõlmab teste ja esitlusi.

Põhikursused

Olulised oskused (Summer Bootcamp)Süsteemide ja võrkude turvalisus (SSN)Klassikalised Interneti-rakendused (CIA)Täpsem võrkude loomine (AN)Jaotatud süsteemid (DS)Solvavad tehnoloogiad (OT)Suur paigaldushaldus (LIA)Küberkuritegud ja kohtuekspertiisid (CCF)Täiustatud turvalisus (AS)... [-]
Venemaa Kaasan
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Innopolis University

Lõpetajad saavad võtmepädevusi infotehnoloogia, robootika ja programmeerimine. Nad õpivad, kuidas arendada raamistikke ja algoritme inimarvuti / roboti koostoimimiseks ja ... [+]

Lõpetajad saavad põhiteadmisi arvutiteaduses, robootikas ja programmeerimises. Nad õpivad, kuidas arendada inimese ja arvuti / roboti interaktsiooni raamistikke ja algoritme ning uusi robootika lahendusi AI elementidega.

Õpilased omandavad selliseid oskusi nagu tööstus- ja mobiilrobotide programmeerimine, robotite süsteemide juhtalgoritmide väljatöötamine, töötavad nägemissüsteemide ja modelleerimise ning roboti käitumise prognoosimise abil.

PõhikursusedTäiustatud robotite manipuleerimineTööstuslik robootehnikaSensatsioon ja tajuArvuti visioonVarjatud süsteemi kavandamine ja programmeerimineVirtuaalne reaalsusInimese ja arvuti / roboti koostoimeIdentifitseerimine ja simulatsioonMittelineaarsete süsteemide dünaamikaIntelligentsed mobiilsed robootikaArvutuslik intelligentsSissejuhatus teadusuuringutesseInternatuurUuringuprojektMasinõpeTööalased väljavaated... [-]
Venemaa Kaasan
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Location address
1, Universitetskaya Str.,
Innopolis

Kazan, Tatarstan, 420500 RU
Social Media