Loe ametlikku kirjeldust

Irkutsk National Research Technical University (INRTU) asub Irkutski linnas, 75 km kaugusel Siberi pärlist - Baikali järvest. INRTU on tänaseks Vene Föderatsiooni 29-st NRU-st üks suuremaid teadus- ja uurimiskeskusi, üks juhtivaid tehnilisi ülikoole, kõige idapoolne riiklik teadustöö ülikool. See asutati 1930. aastal Siberi kaevandusinstituudina, 1960. aastal sai Irkutski Polütehniline Instituut, 1993. aastal - Irkutski Riiklik Tehnikaülikool ja 2010. aastal - Irkutsk National Research Technical University .

Ülikooli missiooniks on teaduslike ja haridusalaste tehnoloogiate väljatöötamise kaudu pakkuda meie teadmistele ja kogemustele kvaliteetset, taskukohast ja ajakohastatud haridust.

Meie eesmärgiks on harida uute moodustamisoskuste spetsialiste, kes suudavad uute teadmiste praktilist rakendamist oma teaduslikus, tööstuslikus, ettevõtluses.

INRTU-l on 17 500 üliõpilast, see on üks kolmandik Irkutski linna õpilaste koguarvust, sealhulgas umbes 1300 rahvusvahelist üliõpilast. Ülikooli õppejõudude arv on 900 inimest. Ülikooli akadeemiline struktuur koosneb järgmistest peamistest instituutidest: BRIKKS Baikali kool (inglise keele õpetatud programmid); Kõrgtehnoloogiate Instituut; Arhitektuuri-, ehitus- ja disainiinstituut; Õhusõidukite ehituse, masinaehituse ja transpordi instituut; Pinnase allika haldamise instituut; Majandus-, juhtimis- ja õigusinstituut; Energeetikainstituut ja keeleteaduse ja kultuuridevahelise suhtluse instituut, kus nad õpivad vene keelt enne peamiste haridusprogrammide sisenemist - koos kutseõppeasutuste ja kolledžiga. Raamatukogus on 1 500 000 volti. Akadeemiline aasta kestab septembrist juunini ja on jagatud kaheks semestriteks: september - jaanuar, veebruar - juuni. Kraadiprogrammide (bakalaureuse-, magistri- ja doktorikraadide) koguarv on 199. Õppetasu isemakstud üliõpilaste puhul on bakalaureusekraadide puhul 134 000 kuni 206 000 RUR, magistriprogrammide puhul 145 000 kuni 216 000 ja 162 000 kuni 231 000 doktoriõppe programmi puhul. Õppemaksu 10-kuulise ettevalmistuskursuse eest nendele välisüliõpilastele, kes ei räägi vene keelt, on 75 000 RUR õppeaasta kohta. Teised INRTU koolitus- ja uurimiskeskused on interdistsiplinaarne täiustatud koolitus-, koolitus- ja innovatsioonikeskuse „Energiatõhususe” piirkondlik keskus, õli- ja gaasitootmise koolitus- ja uurimiskeskus, ettevõtete koolitus- ja uurimiskeskus “INRTU - IRKUTSKENERGO”.

Ülikooli ülikoolilinnak asub Angara jõe vasakul pool, 10-15 minuti kaugusel kesklinnast. Kõik ülikoolihooned ja õpilaste ühiselamud on 5-minutilise jalutuskäigu kaugusel. Ülikoolilinnas asuvad spordirajatised, park, õpilaste sööklad, üliõpilaste polikliinikud, sanatooriumid. Majutus õpilaste ühiselamus maksab ca. 850 RUR / kuu 1 koha kohta 2 või 3 õpilase kohta. Üliõpilaste spordirajatiste hulka kuuluvad stadion 2 500 istekohta, rajad - 8, jalgpalliväljakud - 3, spordisaalid - 16, spordiväljakutreening, spordikool, 800 pax, 21 klubivälist üliõpilaste tegevust. Ravikindlustuspoliis maksab 5000 RUR aastas ja sisaldab polükliinilist ja statsionaarset meditsiiniabi. Igakuine keskmine suurus on umbes 6 000-7 000 RUR / kuu, ühe bussiga / fikseeritud takso / trammi / trollibussiga - 15 - 25 RUR, üliõpilaste mitme viisa pikendamine - 1 600 RUR. Lisateabe saamiseks külastage meie kodulehte: www.istu.edu/eng ja võtke ühendust ülikooli rahvusvahelise bürooga e-posti aadressil admission@istu.edu, tel. 7 (3952) 405215, 7 (3952) 405114.

Meil on hea meel aidata teil saada INRTU tudengiks!

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise
  • Vene

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Irkutsk National Research Technical University

Programmi eesmärk on oskuste väljaõpe infosüsteemide ja -tehnoloogiate arendamisel ja kasutamisel. See pakub välja uurida eriuuringuid, nagu infotehnoloogia, võrgud, suur ... [+]

Programmi ülevaade

Programmi eesmärk on oskuste väljaõpe infosüsteemide ja -tehnoloogiate arendamisel ja kasutamisel. See pakub välja uurida eriuuringuid, nagu infotehnoloogia, võrgud, suured andmed ja pilvetehnoloogiad.

Programmi missiooniks on koolitada spetsialiste suurte andmetega, rajada uue IT-baasi ja suurte infotehnoloogiate mõju suurte ettevõtete tegevusele, pakkudes võimalust juhtimise efektiivsuse tõstmiseks uute tehnoloogiate tõttu.

See omapärane programm on suunatud ettevõtte vajadustele uue tehnoloogia järele. Ta peab ettevõtte või riigiasutust süsteemina, millel on arenenud infosüsteem, mis pakub juhtimisülesannete automatiseeritud lahendusi. See aspekt hõlmab kolme juhtimisfunktsiooni kategooriat, kus suurte andmetöötlustehnoloogiate rakendamine hõlbustab otsuste, prognoosimise ja kontrolli tegemisel uute tegevusomaduste loomist. Programmi lähenemisviis "ülesannetest tehnoloogiasse" tõstab spetsialistidele olulist pädevust, et praktikas kiirendada IT-rakendamist, samuti muuta tehnoloogia ja olemasolevad tööriistad turukõlblikuks.... [-]

Venemaa Irkutsk
September 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Irkutsk National Research Technical University

Programm pakub tudengitele koolitust uurimis- ja tootmistegevuses. Koolitus keskendub elektrienergiaenergia taastuvate energiaallikate käitamise praktilisele lahendamisel ... [+]

Programmi ülevaade

Programm pakub tudengitele koolitust uurimis- ja tootmistegevuses. Koolitus keskendub elektrienergiaenergia taastuvate energiaallikate käitamise praktilisele lahendamisele ja energiavarustussüsteemide, sh jaotatud tootmise arendamisele.

Programmi eesmärk on koolitada üliõpilasi uue põlvkonna omandisüsteemi spetsialistideks ja põhiteadmisteks jaotussüsteemi genereerimise integreerimiseks elektrisüsteemidesse; elektrienergia kvaliteet; jõuelektroonika; elektrisüsteemide avariirežiimid; energiavarustussüsteemide, sh jaotatud tootmise, kaitse ja kontroll; taastuv energia; arvulised ja optimeerimismeetodid; elektromagnetvälja teooria; elektrimasinate juhtimissüsteemid; elektrivõrkude juhtimise teooria; elektrienergia salvestussüsteem; digitaalsed mõõtesüsteemid; hüdroelektrijaamad; tuuleenergia; taastuvate energiaallikate generaatorite üle.... [-]

Venemaa Irkutsk
September 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
International Office
Address
664074 Irkutsk, Lermontova street, 83. Russia
Irkutsk, Irkutski oblast, Venemaa
Telefon
+7 3952 405709