Loe ametlikku kirjeldust

Ammosov Põhja-Ida föderaalringkond Ülikool on üks kümnest föderaalse ülikoolid, mis on orienteeritud lahendamine geopoliitiline ülesandeid, kohtumine personal vajab suurte piirkondadevahelise investeerida projektidesse.
NEFU loodi ametlikult aprill, 2010 põhjal Ammosov jakuudi State University, mis on 75-aastane ajalugu.
Ülikool on oma nime saanud MK Ammosov, tuntud poliitiline liider, kes oli üks riigi rajajatest süsteemi Jakuutias ja Kõrgõzstani.
Täna NEFU on mitmekülgne ülikooli omavad suure võimsusega koolitus-, õppe- ja teadustööd filiaalid Mirnõi, Neryungri ja Anadyr (Tšuktši).
Igal kuul 100 õpilasega võimalus saada arstiabi "Smena" õpilane puhata ja puhkekeskus.
NEFU teadusraamatukogu on seisund vabariiklike ja muu-ülikooli raamatukogu, see on teadus- ja metoodilist keskus teiste raamatukogude ja akadeemiliste asutustega. Selle raamatukogu laos on üle 1300000 raamatuid.

f0a1aa2db72c507d1821789340430a4e

Kirde-föderaalne ülikool lühidalt

NEFU kogu tudeng ja rahvaarv on umbes 17.358.

1601 õppejõudude töötab praegu ülikoolis. Neist 209 kätte doktorikraadi, 845 kandidaadi kraadiga.

Rohkem kui 500 õpilasega tegelevad kraadiõppe töö.

13 instituudid, 5 teaduskonnad, 3 ülikooli filiaali Mirnõi, Nerungry ja Tšuktši, 6 suurt uurimisasutused.

119 kraadi kursused on saadaval meie õpilastele.

Ülikooli kulub 40 hoonete ja 12 ühiselamut asuvad enamasti üliõpilaskülas. Juurdepääsetavate ja lustakas mõõtme campus teeb õpilased tunnevad kodus; välisüliõpilased on hästi integreerunud, sest see on lihtne kontakti õppejõud, halduse ja teiste õpilastega. On õpilane sööklad peaaegu kõikjal kogu campus, et pakkuda erineva roa soodsa hinnaga.

Seal on 1 500,000 raamatud, ajakirjad ja muud esemed Ülikooli Raamatukogu. Arvuti jaamad moodustavad ülikooli raamatukogu ressursse kasutajatele kättesaadavaks kogu campus. Lisaks sellele on juurdepääs käeulatuses andmebaasi elektrooniliste vahendite, sealhulgas nii vene kui ka välismaa perioodika (EBSCO, Science, JSTOR, Oxford University Press jne) Ülikoolil on geoloogia Field Station, Arheoloogiamuuseum ja etnograafiamuuseum, Botaanikaaed ja Talveaias avatud personali ja üliõpilaste teadus- ja õppida.

Ülikool on staadion, ujula, seltsimajas.

Meie õpilased ja töötajad on vaba juurdepääs Ethernet ja WiFi kõigis ülikooli hooned ja ühiselamu

NEFU loodi ametlikult aprillis 2010. tuginedes MK Ammosov Jakutsk State University, ülikooli 75 aastat ajalugu.

Ülikool sai nime Maksim Kirovich Ammosov, väljapaistev riigimees, poeg jakuudi rahvas ja üks asutajatest Jakuutias ja Kyrgizstan riikluse.

Seal on 6 teadusasutuste nagu matemaatika instituudi Instituut Tervise Instituut Applied Ecology of the North, Institute of regionaalmajandust Põhja-Instituut AE Kulakovsky, kindlasti Instituut Olonkho.

Ülikooli prioriteeti:

  • Uus kvaliteet ülikooli
  • Kaitse ökoloogilise turvalisuse ja tõhusa reprodutseerimine mineraal- ja tooraine baasi; ratsionaalse olemuse juhtimise
  • Tehnoloogia kasutamine ja tootmine Põhja-
  • Elatustaseme tõusu Põhja-
  • Säilitamine ja arendamine Arktika rahva kultuuri
Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

M. K. Ammosov North-Eastern Federal University

Strateegiline juhtimine magistriõppe programmi eesmärk on arendada õpilaste võimeid tõhusa koostoime protsess, mille käigus olulisi otsuseid arengu organisatsioonide ja t ... [+]

Strateegilise juhtimise magister

Peamised eesmärgid ja teemad toimumise / programm:

"Strateegiline juhtimine" magistriõppesse eesmärgiks on arendada õpilaste võimeid tõhusa koostoime protsess, mille käigus olulisi otsuseid arengu organisatsioonide ja tagada nende konkurentsivõime kiiresti muutuvas keskkonnas. Õpilased keskenduda rahvusvaheliste aspektide juhtimise, tegevuse ja toimingute rahvusvahelises keskkonnas ning kultuuridevaheline koostöö. Programm pakub õpikeskkonna välisüliõpilased põhineb valikut kursusi, mis peegeldavad spetsiifikat juhtimise ja majanduse arengut Venemaal ja võimaluste teket individuaalse õppekava.

Nimi osakonna / asutuse pakub muidugi: ... [-]

Venemaa Yakutsk
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MA

M. K. Ammosov North-Eastern Federal University

Eesmärk programm on koolitada õpilasi kvaliteetne õppekava ja teha need kvalifitseeritud keeleteadlaste või eksperdid, et nad saaksid võtta võtmerolle erinevates lingvist ... [+]

Master in Linguistics

Peamised eesmärgid ja teemad toimumise / programm:

Eesmärk programm on koolitada õpilasi kvaliteetne õppekava ja teha need kvalifitseeritud keeleteadlaste või eksperdid, et nad saaksid võtta võtmerolle erinevates lingvistika seotud tegevuse kõrge kvaliteediga rahvusvahelistele standarditele. Me pakume potentsiaalsetele õpilastele erinevaid kvaliteetseid klasse, et nad tutvuvad praegusi suundumusi erinevates valdkondades lingvistika. Pärast viimistlus seda haridusprogramm, üliõpilased peaksid olema võimelised võtma suurt rolli professionaalne lingvistika seotud tegevusi ja rakendada oma teadus teadmisi ja oskusi, et oma tulevast karjääri.

Uuenduslike uurimismeetodeid parandamiseks teadusuuringute atmosfääri Application interdistsiplinaarsete teadusuuringute suunad parem side Application põhilisi erialadel erialase uurimistöö ülesanded Moodustamine aktiivsed teadusuuringute keskkondade inglise ja teaduse arengu potentsiaali rahvusvahelisel tasandil Arendamine õpilaste uurimis- ja kutse võimalusi ... [-]
Venemaa Yakutsk
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles