National Research University

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

MPEI haridusalane tegevus hõlmab: - pre-ülikooli haridus piires esialgne kursuste pühapäev College, partner koolides ja energia füüsika Lütseumis loodud Moskva alusel MPEI algatusel;  - põhiõiguste kõrghariduse eri suundades bakalaureuseastme; - Hariduse kuni sertifitseeritud spetsialist tasemel (insener, ökonomist, juhataja jne); - Hariduse kuni magistriõppes; - saamine teises haridus; - Education at Ph.D. Muidugi saamise Ph.D. kraad; - Läbides doktor kandidaat tase viimistlus tööd dr Sci. Lõputöö; - Hariduse spetsialistide värskendav ja kvalifikatsiooni tõstmise kursused sealhulgas partner-ettevõtted.

Õppeprotsessi on paigutatud kasutades uut informatsioonilised tehnoloogiad, mis loob uue ühtse informatsiooniline haridus keskmise. Ühtne informatsiooniline haridus mediumof MPEI kavatseb võtta infomational rakendamise kõige äriprotsesse seotud ekspertide koolitus vene kõrgharidussüsteemi. See ühendab teavet organisatsioonilise struktuuri ülikooli andmeid õpetajad, töötajad, üliõpilased, informatsiooni haridustasemete iga õpilase ja umbes tegutsevad haridus õppekavade. See tagab, uusi võimalusi õpilaste ja õpetajate side, parandada hariduse andmise protsessis. MPEI oli saanud hankelepingu Vene Föderatsiooni Presidendi jaoks arendamine ja rakendamine uute informatsiooniline tehnoloogia õppeprotsessi.

MPEI aktiivselt moodustavad oma võrk kaugõpe, mis võimaldab meil täita virtuaalne ja reaalne eksperimente, mis on tingimata vajalik inseneride koolituses.

Klassikalise erihariduse kombineerimisel täiendav haridus.

Täiendav haridusprogrammid, mis on avatud kõigile, kes soovivad seda saada, rakendatakse MPEI Centers koolituse ja ümberõppe: - School of Managers - Business School - Electric Supply of Industrial Enterprises ja Towns - Energiline Ecology - süsteemid ja paigaldamine kunstliku Kliima - Applied Valgustus Technology - Electronic Security and Information Exchange Systems - Arvutigraafika ja kontoritöö - Management Electric Majandus - Integrated Computer Systems ja kommunikatsioonitehnoloogiad - Center of New Info-mõõtesüsteemid ja Technologies - MPEI-FESTO Mutual Educational Center of MPEI ja FESTO Company (Saksamaa) - Haridus-Teatised Center for Small Business ja innovatsiooni Activity tegutseb ühiste haridusprogrammide keskus MPEI ja Moskva Sihtasutus Expert - Koolitus Moskva valitsus - Educational Center uute infotehnoloogiate valdkonnas raamatupidamise, auditi ja Finantsjuhtimine kehtestatud abi Moskva Foundation ekspertide koolitamine Moskva valitsus - Inglise Kolledž - Kursused Täpsem võõrkeeleõppele - School of Technical tõlgid inglise keel - ja teised MPEI täidab haridus spetsialistide Federal tööprogrammi "Haridus ja Managers organisatsioonid Vene Föderatsiooni ".

On Educational Center energiline Branch valdkonnas juhtimise MPEI. See keskus toimib alusel Euroopa Liidu programmi ja on loodud rahvusvaheline konsortsium, kuhu kuuluvad tööstus-ja haridusasutused Kreeka, Taani ja Iirimaa. Oluline on pedagoogiline protsess on õpilase füüsilist ja vaimset arengut. Humanitaar-komponent on lahutamatu osa tänapäeva erikoolituse. MPEI House of Culture ja / grupid (õpilased ja õpetajad) on hästi tuntud nii Moskvas ja ka väljaspool oma riiki. Iga õpilane ja külastaja saab tutvuda MPEI traditsioone sees MPEI muuseum, mida kasutatakse klassi noored üliõpilased õppimist meie ajalugu, MPEI eelmine elu.

Asukohad

Moskva

Address
Moscow Power Engineering Institute Krasnokazarmennaya 14
111250 Moskva, Moskva, Venemaa