Moscow Power Engineering Institute

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Moscow Power Engineering Institute (MPEI) on üks peamisi tehnilisi ülikoole Venemaal energeetika, elektrotehnika, raadioseadmete ja elektroonika, informaatika ja arvutiteaduse valdkonnas, mis asutati 1930. aastal.

Kaasaegse energeetika valdkond hõlmab tegelikult energeetikat (hüdroenergia, tuuleenergia, soojus-, tuuma-, päikeseenergia, kosmosetööstus jne), elektriseadmeid, materjale, elektroonikat, klassikalist ja rakendatud füüsikat, raadiosidet ja kommunikatsiooni, arvutisüsteeme. energeetika juhtimine ja majandus. Kõik need valdkonnad ja eriväljaõppe muud suunad on kättesaadavad välismaa bakalaureuse- ja kraadiõppe üliõpilastele.

114515_MPEI_fasad_v2L.jpg

MPEI on koolitanud välisriikide inseneride ja teadlaste koolitust alates 1946. aastast. Praegu on MPEIs koolitatud umbes 900 välisriikide üliõpilast 60 riigist.

Alates 1995. aastast korraldatakse nii bakalaureuse- kui ka magistriõppe üliõpilaste koolitamist erialal „Informaatika ja arvutitehnoloogia” inglise keeles.

Miks peaksite valima MPEI

MPEI üliõpilastel on võimalus õppida ühes Venemaa mainekamaid ülikoole arvukate edetabelite ja uuringute järgi. 85-aastase ajaloo jooksul on MPEI koolitanud hulgaliselt kvalifitseeritud insenere, tuntud teadlasi, kes seisid paljude tehniliste saavutuste, eriti laserloomuse alguses.

MPEI-s töötasid Nobeli preemia laureaadid AD Sahharov ja PA Cherenkov erinevatel perioodidel. 20. sajandil esmakordselt saadi MPEI eridisainibüroos, millel on oma süvaaruandekeskuse keskus, Veenuse pinna ja Kuu tagakülje raadiokujutised.

Kõige kuulsamate MPEI lõpetajate seas on Hiina riiginõukogu endine esimees Li Peng ja endine Rumeenia president Ion Iliescu, ehitusminister ja mitmete maailma riikide insenerifirmade juhid.

MPEI teadus- ja hariduspartnerid hõlmavad umbes 140 välismaist ülikooli ja selliseid tuntud ettevõtteid nagu ABB, Siemens, Schneider Electric, EPRI, Skoda, Samsung ja teised.

Sinu tulevik

Unikaalse koolituse saamine mis tahes valitud valdkonnas, MPEI lõpetajatel ei ole kunagi raskusi hilisema tööga ja realiseerida ennast mis tahes valitud valdkonnas.

Sissepääs

  • lepingu alusel;
  • Toetused välisriigi kodanike koolitamiseks. Sellise toetuse saamiseks peavad välisriigi kodanikud pöörduma oma riiklikesse haridusministeeriumidesse;
  • MPEI-l on võimalus saada üliõpilasi vene haridusministeeriumi stipendiumiga konkurentsi alusel

Õppemaks ja muud kulud

  • umbes 3500 USD aastas.
  • majutus MPEI hostelis - umbes 100 USD kuus. - ravikindlustus - 220 USD aastas.

Asukohad

Moskva

Address
Krasnokazarmennaya, 14,
111250 Moskva, Moskva, Venemaa