Loe ametlikku kirjeldust

Moscow Power Engineering Institute (MPEI) on üks peamisi tehnilisi ülikoole Venemaal energeetika, elektrotehnika, raadioseadmete ja elektroonika, informaatika ja arvutiteaduse valdkonnas, mis asutati 1930. aastal.

Kaasaegse energeetika valdkond hõlmab tegelikult energeetikat (hüdroenergia, tuuleenergia, soojus-, tuuma-, päikeseenergia, kosmosetööstus jne), elektriseadmeid, materjale, elektroonikat, klassikalist ja rakendatud füüsikat, raadiosidet ja kommunikatsiooni, arvutisüsteeme. energeetika juhtimine ja majandus. Kõik need valdkonnad ja eriväljaõppe muud suunad on kättesaadavad välismaa bakalaureuse- ja kraadiõppe üliõpilastele.

114515_MPEI_fasad_v2L.jpg

MPEI on koolitanud välisriikide inseneride ja teadlaste koolitust alates 1946. aastast. Praegu on MPEIs koolitatud umbes 900 välisriikide üliõpilast 60 riigist.

Alates 1995. aastast korraldatakse nii bakalaureuse- kui ka magistriõppe üliõpilaste koolitamist erialal „Informaatika ja arvutitehnoloogia” inglise keeles.

Miks peaksite valima MPEI

MPEI üliõpilastel on võimalus õppida ühes Venemaa mainekamaid ülikoole arvukate edetabelite ja uuringute järgi. 85-aastase ajaloo jooksul on MPEI koolitanud hulgaliselt kvalifitseeritud insenere, tuntud teadlasi, kes seisid paljude tehniliste saavutuste, eriti laserloomuse alguses.

MPEI-s töötasid Nobeli preemia laureaadid AD Sahharov ja PA Cherenkov erinevatel perioodidel. 20. sajandil esmakordselt saadi MPEI eridisainibüroos, millel on oma süvaaruandekeskuse keskus, Veenuse pinna ja Kuu tagakülje raadiokujutised.

Kõige kuulsamate MPEI lõpetajate seas on Hiina riiginõukogu endine esimees Li Peng ja endine Rumeenia president Ion Iliescu, ehitusminister ja mitmete maailma riikide insenerifirmade juhid.

MPEI teadus- ja hariduspartnerid hõlmavad umbes 140 välismaist ülikooli ja selliseid tuntud ettevõtteid nagu ABB, Siemens, Schneider Electric, EPRI, Skoda, Samsung ja teised.

Sinu tulevik

Unikaalse koolituse saamine mis tahes valitud valdkonnas, MPEI lõpetajatel ei ole kunagi raskusi hilisema tööga ja realiseerida ennast mis tahes valitud valdkonnas.

Sissepääs

  • lepingu alusel;
  • Toetused välisriigi kodanike koolitamiseks. Sellise toetuse saamiseks peavad välisriigi kodanikud pöörduma oma riiklikesse haridusministeeriumidesse;
  • MPEI-l on võimalus saada üliõpilasi vene haridusministeeriumi stipendiumiga konkurentsi alusel

Õppemaks ja muud kulud

  • umbes 3500 USD aastas.
  • majutus MPEI hostelis - umbes 100 USD kuus. - ravikindlustus - 220 USD aastas.
Programmide õpetamise keel:
  • Inglise
  • Vene

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Moscow Power Engineering Institute

Arvutiteaduse programm ühendab täiustatud kursused andmete analüüsi, riist- ja tarkvaratehnoloogia, arvutiturbe kohta ning pakub individuaalseid probleemile orienteeritud ... [+]

Programmi eesmärk

Arvutiteaduse haridusprogrammi eesmärk on valmistada IT-tööstusele kõrgelt kvalifitseeritud spetsialiste, kes on valmis lahendama järgmisi professionaalseid probleeme:

kaasaegsete infosüsteemide ja arvutivõrkude projekteerimine, arendamine ja hooldamine;intellektuaalse andmete analüüsi, signaalitöötluse ja masinaõppe teostamine;võimaldades turvavõimalusi arvutisüsteemidele, võrkudele ja digitaalplatvormidele;tõhusate platvormide rakendamine arvutite, veebirakenduste ja e-kaubanduse jaoks;finants- ja tööstusettevõtetele mõeldud tarkvara ja riistvara projektide loomine ja arendamine.

Arvutiteaduse programm integreerib kaasaegsed digitaalsed tehnoloogiad, sealhulgas tarkvara ja riistvara disaini, blockchaini tehnoloogia, arvuti turvalisuse ja krüptograafia, sügava õppe ja andmete kaevandamise meetodid. Suurt tähelepanu pööratakse mitmetele protsessidele ja rakenduste interaktsioonile arvutivõrkude kaudu, sealhulgas võrgu kavandamise ja turvalisuse võimalused, veebiliidesed ja mobiilne programmeerimine, virtuaalsed ja laiendatud reaalsuse tehnoloogiad.... [-]

Venemaa Moscow
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Moscow Power Engineering Institute

Haridusprogrammi eesmärk on valmistada kõrgelt kvalifitseeritud spetsialistid hajutatud energiasüsteemidele, kellel on teadmised ja oskused tehisintellekti ja digitaalset ... [+]

Haridusprogrammi eesmärk on valmistada kõrgelt kvalifitseeritud spetsialistid hajutatud energiasüsteemidele, kellel on teadmised ja oskused tehisintellekti ja digitaalsete andmeedastusvõrkude kaitseks, automatiseerimiseks ja juhtimiseks.

Lõpetajad, kes on programmi edukalt läbinud, omavad teadmisi järgmistes valdkondades:

1. hajutatud energiasüsteemide kaitse ja automatiseerimise põhimõtted;

2. hajutatud energiasüsteemide hädaolukorra juhtimise põhimõtted;

3. elektrisüsteemide automaatse juhtimise ja automaatjuhtimissüsteemide teooria;

4. transientide simuleerimine elektrisüsteemides ja PACSi seadepunktide ja parameetrite arvutamine;... [-]

Venemaa Moscow
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MSc

Moscow Power Engineering Institute

Hariduse programmi "Säästvad soojus- ja energiasüsteemid" eesmärk on valmistada kvalifitseeritud spetsialiste, kellel on professionaalsed teadmised, oskused ja võimed jär ... [+]

Programmi kirjeldus

Hariduse programmi "Säästvad soojus- ja energiasüsteemid" eesmärk on valmistada kvalifitseeritud spetsialiste, kellel on professionaalsed teadmised, oskused ja võimed järgmiste tööstuslike soojus- ja elektrisüsteemide ning sotsiaalvaldkonna ülesannete lahendamiseks:

arendada ja hooldada kaasaegseid energeetika- ja soojusseadmeid;arendada ja rakendada paljutõotavaid soojus- ja elektrisüsteeme ning neile sobivat varustust;tagada kütuse- ja energiaressursside ratsionaalne kasutamine tööstusettevõtetes ja kommunaalteenustes;teostada teostatavusuuring koos ressursside säästmise probleemide lahendamise prioriteetsete suundade põhjendamisega tsentraliseeritud ja autonoomsete energiaallikate kombinatsiooniga, sealhulgas taastuvate energiaallikate kasutamisega;luua ettevõtetes ja elamutes elukvaliteedi täiustatud süsteemid;töötada välja uuritud objektide matemaatilised mudelid nende efektiivsuse analüüsimiseks tänapäevaste arvutiprogrammide abil;keskkonnakaitse tagamiseks.... [-]
Venemaa Moscow
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles