Loe ametlikku kirjeldust

On 11. veebruar 2011 Moskva Technical University of Communications ja informaatika (MTUCI) tähistas oma 90. aastapäeva.

Hulgas kümneid tuhandeid oma lõpetajatele on tuntud teadlasi ja spetsialiste, silmapaistev riigi-ja avaliku elu tegelasi, Venemaa ja paljud riigid Aasias, Aafrikas, Euroopas ja Ladina-Ameerikas.

Täna MTUCI on suurim haridus-ja teaduskeskusena ettevalmistamise ja ümberõppe kõrgelt kvalifitseeritud spetsialiste valdkonnas telekommunikatsiooni, informaatika, raadio inseneri, majanduse ja juhtimise.

Ülikooli struktuur hõlmab kahte piirkondlikud filiaalid linnades Rostov-on-Don ja Nižni Novgorod, Scientific Research Center, Advanced Telecommunications Training Center College of Telecommunications, eelne haridus Ettevalmistav Center, teaduslik Educational Range uusi meetodeid, Teaduslik Tehniline Raamatukogu. Kaheksa õppekeskuste ettevalmistamine vene tehniliste spetsialistide poolt loodud MTUCI koos maailma juhtivate telekommunikatsioonifirmade töötavad. On MTUCI baasi tõesti töötab Tehnopargis moodustub kümneid osalejaid erinevate ettevõtete ja organisatsioonide telekommunikatsiooni ja infotehnoloogia valdkonnas loodud.

Ülikooli juhib pedagoogilis metoodilised Assotsiatsiooni hariduse kohta telekommunikatsiooni valdkonnas, mis koosneb rohkem kui 80 kõrgkooli Venemaal ja SRÜ riikides.

MTUCI õppejõud on umbes 700 inimest. Nende hulgas on enam kui 100 professorit ja rohkem kui 400 kandidaati ja dotsendid. Seas Ülikooli professorid on täis ja korrespondent, Vene ja rahvusvaheliste akadeemiate, võitjad Lenin ja riigi auhinnad, auhinnad valitsuse, Vene Föderatsiooni.

Umbes 14.000 õpilast täistööajaga ja kirjavahetus hariduse, kraadiõppurid ja osalejate erinevate kursuste õpib ülikoolis. Haridus viiakse läbi vastavalt kaasaegne mitmetasandiline haridussüsteemi: bakalaureuse, inseneri, kapten 25. erialade ja 8 suunas. Meetodid ja vahendid väljaõppe alusel viimaseid saavutusi telekommunikatsiooni valdkonnas ja infotehnoloogia kasutatakse MTUCI. Mõiste "elektrooniline ülikool» võimaldab "kuni electronize" kõik protsessid valik, sissepääs, koolituse ja testimise õpilased realiseerub. Aastas rohkem kui 1000 õpilast ja kraadiõppurid osaleda teadusliku töö valdkonnas uuenduslike Infokommunikatsiooni tehnoloogia baasil MTUCI Scientific Research Center.

Rahvusvaheline koostöö Ülikooli on kestnud peaaegu 70 aastat. Esimene välisüliõpilaste tuli õppida MTUCI 1946. Sellest ajast alates on mitmed tuhanded meistrid, bakalaureuse, inseneri, praktikandid ja rohkem kui 350 kandidaati 82 riigis üle maailma on koostatud. Tuginedes otsekokkulepete koostööd 48 institutsioonide ja 16 ettevõtet 46 välisriikide toimub. Ülikool kuulub sektor Development Rahvusvahelise Telekommunikatsiooni Liidu (ITU) ja mängib olulist rolli aktiivsus ITU ja teiste rahvusvaheliste organisatsioonide telekommunikatsiooni.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Moscow Technical University of Communications and Informatics (MTUCI)

Telekomi sektoris võtmeroll tänapäeva ühiskonnas. Telekommunikatsioon on jõudnud reguleerimata ja tugeva konkurentsi tingimustes paljud müüjad, vedajad ja teenuseid. Tele ... [+]

Telekomi sektoris võtmeroll tänapäeva ühiskonnas. Telekommunikatsioon on jõudnud reguleerimata ja tugeva konkurentsi tingimustes paljud müüjad, vedajad ja teenuseid. Telekommunikatsiooni tehnoloogia liigub avatud, lähenesid ja multiservice digivõrkudes kõne, andmete, video-ja multimeedia rakendusi.

Traditsioonilistes telekommunikatsioon, Internet, IT ja saade TV on kiiresti lähenenud moodustama uut sektorit: info ja kommunikatsioonitehnoloogia (IKT). See hõlmab laia teemaderingi, sealhulgas disaini täiustatud algoritme ja komponendid, keerulise võrgustiku infrastruktuuri ja teenuste arendamist ja lahendusi rahuldada lõppkasutajatele.

Tulemusena rakendamist pidevalt arenev tehnika on kooseksisteerimine mitu võrgu lahendusi, uuenduslikke seadmeid, süsteeme ja rakendusi erinevate arendajate ja müüjate. See programm on sinu valik, kui soovid kasutada ja hooldada telekommunikatsioonivõrkude, teadus-ja hinnata olemasolevaid protsesse telekommunikatsiooniturul, võtta vastu otsuseid erinevates valdkondades telekommunikatsiooni! Võttes arvesse, et telekommunikatsiooni on selgroog paljudes tööstusharudes -Telemedicine ühendatud Sõidukid transpordi, Enterprise võrgud rahanduse, meedia, tootmine ja haridus - oskused õpite on kõrgelt hinnatud tööandja!... [-]

Venemaa Moscow
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MTUCI in brief