Loe ametlikku kirjeldust

113201_rsz_image.jpg

North-Caucasus Federal University on kõige kõrgemal tasemel kõrgkool, mis asub Venemaa lõunaosas, Stavropoli piirkonnas. Põhja-Kaukaasia asub Musta mere läänes ja Kaspia mere vahel idas ning Stavropoli piirkond kui oluline osa Põhja-Kaukaasiast on üks Venemaa maalilisemaid piirkondi. Stavropoli linn on piirkonna kultuuri-, äri- ja rahvusvaheline keskus, mis ühendab edukalt atmosfääri linna võlu oma arvukate väljakudega, parkidega, suurte metsaaladega, meeldiva kliima ja kaasaegse linnapiirkonna kiire elurütmiga.

North-Caucasus Federal University (NCFU) on ainulaadne teadus- ja akadeemiline keskus, kus kasvatatakse konkurentsivõimelisi spetsialiste, kellel on kõrged isiklikud ja kultuurilised väärtused, loov mõtteviis ja otsusekindlus pideva arengu nimel.

NCFU missioon on pakkuda ainulaadseid võimalusi akadeemilistes, teaduslikes ja kultuurilistes valdkondades, valmistades tulevasi liidreid suutma anda positiivse panuse riigi ja maailma arengusse.

North-Caucasus Federal University on kaks haru - Pyatigorski ja Nevinnomysski - ja 9 instituudi: Humanitaarteaduste Instituut, Matemaatika ja Loodusteaduste Instituut, Bioteaduste Instituut, Õigusteaduste Instituut, Majanduse ja Juhtimise Instituut, Haridus- ja Sotsiaalteaduste Instituut , Nafta- ja Gaasiinstituut, Infotehnoloogia ja Telekommunikatsiooni Instituut ning Inseneri Instituut.

Uurimistegevus NCFU-s toimub 29 teaduskeskuse, 33 teaduslabori ja 2 üliõpilaskonstruktsiooni büroos, 26 teaduskoolis ja 47 teadusalal. Ülikoolis töötab 1626 õpetajat, sealhulgas 229 arsti ja 1090 teaduskandidaati. Seal on ligi 25 tuhat inimest, kes esindavad 86 rahvust ja etnilist rühma 81 Venemaa piirkonnast, sealhulgas 1656 rahvusvahelist üliõpilast 56 riigist.

North-Caucasus Federal University ülikooli teadusraamatukogu hinnatakse Venemaa parimate ja suurimate ülikooliraamatukogude seas, kus on üle 2,5 miljoni ühiku. Raamatukogu pakub ligipääsu arvukatele haridusressurssidele ning omab tellimusi nii vene kui ka välisriikide ajakirjadele. Raamatukogu täiendatakse igal aastal ajakohase haridus- ja teaduskirjandusega. Ülikooli kataloogi ajakohastatakse regulaarselt. Igal NCFU õpilasel on täielik juurdepääs kõikidele raamatukogu ressurssidele.

NCFU loob üliõpilastele parimad tingimused tootmisprotsessis teadmiste saamiseks, tagades mugava majutuse esirinnas. Stavropolis on 8 ühiselamut ja üks täiendav majutus Pyatigorskis, pakkudes eluasemeid enam kui 2500 õpilasele. Üks uusimaid dorme on ehitatud spetsiaalselt rahvusvahelistele üliõpilastele.

Ülikooli meditsiinikeskus varustas uusimaid seadmeid, et jälgida NCFU töötajate ja üliõpilaste tervist. Arstiabi ja tugiteenuste osutamiseks on käepärast optometristi, neuroloogi, üldarsti, hambaarsti, otolarünoloogi ja erakorralise arsti spetsialistide meeskond.

Kvaliteetsete toitlustusteenuste pakkumine on üks NCFU prioriteete kaasaegsete köögiseadmete ja professionaalsete kokkade meeskonnaga. Ülikooli sööklad, suupistebaarid ja kohvikud hoiavad end nälga, samas kui õpilased on teadmiste teedel. Igas hoones on söögituba ja buffet.

Loovtööstused, mida NCFU üliõpilane tegeleb, hõlmavad 2 vokaalstuudioid, 6 tantsu meeskonda, 2 üliõpilasteatrit, 4 vabatahtlikku rühma, 12 KVN-i klubi. Sporditegevuste valik on samuti ulatuslik: 14 spordiklubi, 10 spordisaali, jõusaali tuba, spordikeskused ja bassein.

Programmide õpetamise keel:
  • Vene
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

North-Caucasus Federal University

Programm töötati välja koos välispartneritega Euroopa ja Venemaa õigusaktide alusel hügieenilise ja tööstusliku ohutuse valdkonnas. Professionaalsed tsükli erialad on väl ... [+]

Programm töötati välja koos välispartneritega Euroopa ja Venemaa õigusaktide alusel hügieenilise ja tööstusliku ohutuse valdkonnas. Professionaalsed tsükli erialad on välja töötatud Hügieenitööstuse ja Disainirühma eeskirjade alusel ning loovad teadmisi, praktilisi ja teaduslikke kogemusi protsessiseadmete ja toiduainete tootmisprotsesside kavandamisel, mis vastavad disainihügieeni nõuetele ning tagavad kvaliteetse ja ohutu toote. .

Programmi eesmärk:

koolitada spetsialiste protsessiseadmete ja toiduainete tootmisprotsesside, bioloogiliste ja farmaatsiatoodete projekteerimise, rakendamise, hooldamise ja auditeerimise alal, et tagada nende vastavus ülemaailmsetele hügieeni- ja ohutusnõuetele. Lisaks keskendub programm teadlaste koolitamisele arvuti modelleerimise ja toiduainete tootmisprotsesside optimeerimise valdkonnas, uute ja / või täiustatud seadmete ja tehnoloogiliste liinide projekteerimisel ja katsetamisel, et kõrvaldada toodete võimalik saastumine (saastumine) nende tootmise ajal.... [-]

Venemaa Stavropol
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
North-Caucasus Federal University

Programm on välja töötatud Euroopa ja Venemaa õigusaktide alusel, mis käsitlevad tootmise hügieeni ja ohutust, koostöös välispartneritega. Distsipliinid on välja töötatud ... [+]

Kirjeldus:

Programm on välja töötatud Euroopa ja Venemaa õigusaktide alusel, mis käsitlevad tootmise hügieeni ja ohutust, koostöös välispartneritega. Distsipliinid on välja töötatud vastavalt hügieenitehnoloogia ja disaini ühingu (Hügieenitehnoloogia ja Disaini Grupp) eeskirjadele, mille eesmärk on luua teadmisi, praktilisi ja uurimiskogemusi tehnoloogiliste seadmete projekteerimisel ja toiduainete tootmisprotsessides, mis vastavad hügieenilise disaini nõuetele. toote kvaliteedi ja ohutuse tagamine.

Programmi eesmärk:

spetsialistide koolitamine tehnoloogiliste seadmete ning toidu, bioloogiliste toodete ja ravimite projekteerimise, rakendamise, hoolduse ja auditeerimise valdkonnas, et tagada nende vastavus ülemaailmsetele hügieeninõuetele ja ohutusele. Samuti on selle eesmärk koolitada teadlasi arvuti modelleerimise ja toiduainete tootmisprotsesside optimeerimise, uute ja / või täiustatud seadmete ja tootmisliinide projekteerimise ja katsetamise valdkonnas, et vältida tootmisprotsessides lisandite või saastumise võimalust.... [-]

Venemaa Stavropol
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
North-Caucasus Federal University

See magistriõppekava on mõeldud kvalifitseeritud spetsialistide koolitamiseks, kes suudavad vormistada ainevaldkonnad ja hinnata süsteemianalüüsi põhjal loodud ja rakenda ... [+]

Kirjeldus:

See magistriõppekava on mõeldud kvalifitseeritud spetsialistide koolitamiseks, kes suudavad vormistada ainevaldkonnad ja hinnata süsteemianalüüsi põhjal loodud ja rakendatud andmehalduse infosüsteemide keerukust; töötada välja ja arendada kaasaegseid infotehnoloogilisi rakendussüsteeme, kasutades selleks süsteemimudelite, simulatsiooni- ja statistilise modelleerimise tehnikate, andmete kaevandamise tehnikat jne; rakendada ja toetada eri profiilide ja tegevustega ettevõtetes ja asutustes rakendatavaid infosüsteeme.

Programmi eesmärk:

Kõrghariduse programmi eesmärk koolituse suunas 09.04.02 «Infosüsteemid ja tehnoloogiad» on lõpetajate erialane koolitus vastavalt praegusele tasemele ja infosüsteemide ja tehnoloogiate suundumustele, kujundades tehniliselt kvalifitseeritud ja koostööd tegevat spetsialisti. .... [-]

Venemaa Stavropol
September 2019
Inglise,Vene
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
North-Caucasus Federal University

Koolitus magistriõppes võimaldab teil õppida: süsteemianalüüsi põhjal viige läbi ainevaldkonna vormistamine ja kavandatud ja rakendatud andmehaldussüsteemide keerukuse hi ... [+]

Programmi kirjeldus:

Koolitus magistriõppes võimaldab teil õppida: süsteemianalüüsi põhjal viige läbi ainevaldkonna vormistamine ja kavandatud ja rakendatud andmehaldussüsteemide keerukuse hindamine; disain, välja töötatud rakendussüsteemide infosüsteemid, kasutades kaasaegseid infotehnoloogilisi vahendeid, kasutades süsteemimudelite ametliku kirjeldamise meetodeid, simulatsiooni ja statistilise modelleerimise meetodeid, andmete kaevandamise meetodeid jne; rakendada ja säilitada rakendussüsteemid erinevate profiilide ja tegevustega ettevõtetes ja asutustes.

Programmi eesmärgid:

Kõrghariduse õppekava eesmärk koolituse suunas 09.04.02 "Infosüsteemid ja tehnoloogiad" on koolitada koolilõpetajaid vastavalt infosüsteemide ja tehnoloogiate arengutasemele, tehniliselt pädeva, sotsiaalselt vastutustundliku isiku moodustamisele.... [-]

Venemaa Stavropol
September 2019
Vene,Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Давай к нам!