Nosov Magnitogorsk State Technical University

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Üldine informatsioon

Nosov Magnitogorsk State Technical University (NMSTU) on üks kõige usaldusväärsemaid ja usaldusväärsemaid multidistsiplinaarseid tehnilisi ülikoole ja teaduskeskusi Venemaal. Meie ülikoolist sai laialt levinud infrastruktuur, keerukad materiaalsed ressursid ja kõrge intellektuaalne potentsiaal rahvusvaheliselt tunnustatud teaduskool; sellel on palju kultuuri- ja teaduslikke sidemeid nii Venemaa kui ka välismaiste ülikoolidega.

113390_Zastavka2.jpg

NMSTU on üks Vene ülikoolidest, millel on "lipulaev". Õpilaste koguarv ulatub 2018. aastal 12 000ni. Teaduskond koosneb umbes 800 õpetajast, kellest üle 530 on doktorikraadi ja 98 doktorikraadi. Pakume Vene üliõpilastele laia valikut bakalaureuse-, magistri- ja magistriõppe programme ning arendame arenenud magistriõppe programme, mida õpetatakse inglise keeles rahvusvahelistele üliõpilastele. NMSTU õpilased ja õppejõud osalevad mitmesugustes teadustegevustes ja toetusprogrammides. Ülikooli R

NMSTU teostab ka tegevusi osana Euroopa Liidu Euroopa Komisjoni rahastatud TEMPUSe projektidest. NMSTU osaleb ELi õppekavade ajakohastamise projektides.

Meie ülikooliteadlased saavad välismaiste ülikoolide metallurgia ja kaevandamise kraadiõppe üliõpilasteks, nad tegutsevad regulaarselt välispartnerite ülikoolide ametlikeks konkurentideks ning saavad ka rahvusvaheliste konverentsikomisjonide liikmeteks.

Ülikoolis on hästi varustatud ühiselamud, tervisekeskus, mis pakub laia valikut tervishoiuteenuseid kõigile töötajatele ja üliõpilastele, puhkekeskusele ja spordirajatistele, mis pakuvad spordikoolituse võimalusi ja osalemist piirkondlikel ja riiklikel meistrivõistlustel kõigil tasanditel, isiklikel ja grupikoolitus, erinevad veeklassid ja palju muud, samuti kohvikud, sööklad ja kuurordid. NMSTU lõpetajad on üle 80 aasta saanud inseneri-, teadus-, tehnoloogia-, äri- ja humanitaarteaduste spetsialistideks. Meie üliõpilasi värbavad erinevad ettevõtted üle kogu riigi ja välismaal.

Oma 85-aastase ajaloo jooksul on ülikool tuntud kui multidistsiplinaarne teadus- ja hariduskeskus, mis on tuntud oma riigi ja välismaal asuvate teaduskoolide poolest. See on lai geograafia kultuuri ja teadussuhteid juhtivate Vene ja välismaiste ülikoolidega. NMSTU kuulub rahvusvahelisse edetabelisse QS "Euroopa ja Kesk-Aasia arendamine", samuti top 100 Vene ülikoolis Webometricsi rahvusvahelisel edetabelis.

NMSTU on pühendunud:

  • harida õpilasi teaduses ja tehnoloogias, jagada oma kõrgtehnoloogilisi teadmisi kõigile;
  • pakkuda oma õpilastele intellektuaalset tuge teadustegevuses ja avastustes, koostöösuhetes teaduse ja tehnoloogiaga seotud ettevõtetega inimkonna parendamiseks ja maailma suurte väljakutsetega toimetulemiseks;
  • arendada igal õpilasel võimet, kirge ja tahet töötada targalt, loovalt ja tõhusalt, et siseneda töömaailma ja aidata kaasa rahvale ja maailmale parimal viisil.

Sihtimise aasta:

1934

Õpilaste arv:

üle 12 000

Suuremad bakalaureuse- ja magistriprogrammid :

Metallurgia, materjaliteadus ja tehnoloogia, tehnika, tehnoloogilised masinad ja seadmed, masinatööstuse projekteerimine, mehhatroonika ja robootika, elektroonika ja nanoelektroonika, transpordiprotsesside tehnoloogia, kaevandamine, tehnoloogiliste masinate ja komplekside projekteerimine, maismaatransport ja tehnoloogilised rajatised, raudteeoperatsioonid , Ehitusseadmed, infoturve ja automatiseeritud süsteemid, soojustehnika ja termotehnoloogia, energeetika ja energiatehnoloogia, arvutitehnoloogia ja programmeerimine, keemia tehnoloogia, arhitektuur, majandus, juhtimine, äriinformaatika, rakenduslik matemaatika ja informaatika, füüsika, psühholoogia, ajalugu, Ajakirjandus, filoloogia, keeleteadus, kultuuriuuringud, kehaline kasvatus, sotsiaaltöö, kaunid kunstid, pedagoogilised teadused, võõrkeeled

Major kraadiõppe programmid:

Musta, värviliste ja haruldaste metallide metallurgia, metalliteadus ja metallide ja sulamite kuumtöötlus; Masinad, üksused ja protsessid; Metallitöötlusprotsess; Soojus- ja elektrikompleksid ja -süsteemid; Tööstuslikud soojustehnika, valukojad, ehitustööd, mineraalide töötlemine, geotehnoloogia (ehitus, avatud ja maa-alused)

Teadusuuringute peamised valdkonnad:

Metallurgia, nanosüsteemid ja nanomaterjalid, kristallmaterjalide töötlemine, energia- ja energiasääst, info- ja telekommunikatsioonisüsteemid, loodusvarade ratsionaalne kasutamine, transpordisüsteemi kavandamine ja haldamine, keskkonnasõbralik kaevandamine, tootekvaliteedi kontroll

Asukohad

Magnitogorsk

Address
Lenin Street, 38, Magnitogorsk city, Chelyabinsk Region, Russian Federation
455000 Magnitogorsk, Tšeljabinski oblast, Venemaa

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega