Loe ametlikku kirjeldust

Pyatigorski linn

Pyatigorsk State University asub looduskaunises Piemonte piirkonnas Lõuna-Venemaal ökokeskuses Kaukaasia mineraalide Spa piirkonnas ja Põhja-Kaukaasia föderaalpiirkonna pealinnas - Pyatigorski linnas, kus elab aastas 215 000 elanikku ja üle 120 000 turisti ja puhkaja. tervise- ja puhkekeskused raviks ja puhkamiseks. Pyatigorsk naudib mõõdukat tervislikku õhkkonda, kus on palju päikest kevadel ja sügisel talvel, ning see asub 50 kilomeetri kaugusel Suure Kaukaasia mäestikust ja Elbrusest, mis on Euroopa kõrgeim tipp (5642 m), kus mägiturism, ronimine ja parimad mäesuusatamisvõimalused Venemaal.

Pyatigorsk on uhke oma rikkaliku ajaloo ja kultuuripärandi üle. Kuulsad vene kirjanikud ja luuletajad Aleksandr Puškin, Michail Lermontov, Leo Tolstoi elasid ja lõid siin oma kuulsad kaukaasia luuletused ja romaanid, mis tegid Vene kirjanduse hävimatud aarded.

Erinevalt suurlinna linnadest pakub Pyatigorsk väga turvalist keskkonda, külalislahket kohalikku kogukonda, maalilist maastikku ja Lõuna-Venemaa pehmet kliimat, mis koos madalamate elamiskuludega muudab selle ideaalseks kohaks elada ja õppida tulevase elukarjääri poole.107098_107086_333_3.jpg

Faktid ja arvud

  • Pyatigorsk asutati aastal 1780
  • 8 lendu Moskvasse
  • Kõrgelt arenenud ühistranspordi infrastruktuur
  • Kaheksa muuseumi, sealhulgas Michail Lermontovi mälestuskodu
  • Muusikakomöödia teater
  • Kaks mega-kaubanduskeskust ja kümneid toiduaineid
  • Ülikoolis on viis mugavat ühiselamut
  • Ülikooli lõpetajad elavad ja töötavad 120 riigis üle maailma107088_Piar-sluzbaPGLU038.jpg

Ülikool

Ülikool on kuulunud riigi parimaid haridusstandardeid, uuenduslikku õppekava ja arenenud infrastruktuuri, multinatsionaalset üliõpilas-sõbralikku õhkkonda ja erinevaid haridusprogramme, mida pakutakse üsna taskukohaste kuludega. Ülikooli kaheksa instituudi ja kõrgkooli annavad õpetust rohkem kui 4600 üliõpilasele üle kogu Venemaa ja 32 välisriiki, kes osalevad mitmesugustes BA, spetsialistide, magistriõppe ja doktorikraadi programmides. Kraadid, sh e-õppe programmide valik. Kõigi täiskohaga programmide unikaalsus on see, et neid õpetatakse koos 2 rakendatud võõrkeelega.

2015. aastal pälvis Pyatigorsk State University Venemaa Föderatsiooni presidendi tunnistuse kõrgelt kvalifitseeritud spetsialistide koolituse saavutuste kohta.

Kuna vene keel on peamine õpetamiskeel, on mitte-vene keelt kõnelevad õpilased teretulnud võtma ühe-aastase ettevalmistava vene keele kursuse, mis on hiljem valitud suurprojekti ja kutseala jaoks. Vähemalt B1 tasemega vene keele oskusega rahvusvahelised üliõpilased võivad taotleda otse valitud täistööajaga programmi või e-õppe valikulisi programme, mis annavad ka võimaluse omandada teise astme õpetus koos kodutööstuses teenitud ainega.

Rahvusvahelised üliõpilased naudivad tervislikku eluviisi ja võimalusi vabalt osaleda raamatukogus, arvutiklassides, spordirajatistes, üliõpilasklubides, ühiskondlikus elus ja kultuuriüritustel. Saadaval on täielikult varustatud ülikoolilinnaku ühiselamu ning arvukalt ülikoolis levinud õpilaste kohvikuid.107095_107083_IMO.-Vruchenie-diplomov.-Iyun-2018-god.-170.jpg

Programmide õpetamise keel:
  • Vene

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Pyatigorsk State University

Programm pakub põhjalikumat uurimust rahvusvaheliste majandussuhete teoreetilistest ja praktilistest küsimustest, keskendudes maailmamajandusele, rahvusvahelistele majand ... [+]

Programm on mõeldud kandidaatidele, kellel on bakalaureusekraad majandusteaduses (täistööajaga õpingud) või bakalaureusekraad mis tahes valdkonnas (e-õppe puhul) ning vene keele oskus vähemalt B1 tasemel ning seda on pakutud instituudis ülikooli rahvusvaheliste suhete kohta.

Programm pakub põhjalikumat uurimust rahvusvaheliste majandussuhete teoreetilistest ja praktilistest küsimustest, keskendudes maailmamajandusele, rahvusvahelistele majanduslikele õigusaktidele, rahvusvahelisele lepingulisele praktikale ja hinnakujundusele, rahvusvahelistele valuutakrediidi suhetele, väliste majandusoperatsioonide projekteerimisele, korraldamisele ja juhtimisele jne.

Programmi lõpetajaid saab tööle rahvusvaheliste kaubandus- ja tööstuskoostööga tegelevate ettevõtete eri tasandi juhtide ametikohtadel, kindlustusseltside ja pankade analüütikutel, majandus- ja äriekspertidel jne.... [-]

Venemaa Pyatigorsk
September 2019
Vene
Päevane õpe
24 - 29 kuud
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles
Address
9 Kalinin Avenue
357532 Pyatigorsk, Stavropol Krai, Venemaa