Loe ametlikku kirjeldust

ibs

Meist

Äriuuringute instituut (IBS-Moskva)

Alates selle loomisest on RANEPA-s asutatud äriuuringute instituut (IBS-Moscow) olnud Venemaa äriharidusturu liider. IBS-Moskva on kollegiaalne ärikool, mis tegutseb RANEPA ruumides Moskvas. IBS-Moskva asutati 1988. aastal Moskva Riiklike Rahvusvaheliste Suhete Ülikoolis, mis on rahvusvaheliselt tuntud tugeva rahvusvahelise kogemuse poolest. 1994. aastal läks IBS-Moskva üle RANEPA-le ja sai selle homogeenseks struktuuriüksuseks.

IBS-Moskva laialdast tunnustamist Venemaal ja SRÜ riikides on aidanud kombineerida Moskva Riiklike Rahvusvaheliste Suhete Ülikooli rahvusvahelisi teadmisi ja RANEPA rikkalikku kogemust võimekate juhtide ja juhtide ettevalmistamisel. Kollegiaalse ärikoolina ja RANEPA struktuuriüksusena on meil juurdepääs meie õppeprogrammide kõrge kvaliteedi tagamiseks vajalikele inim- ja materiaalsetele ressurssidele. Ligi 30 000 lõpetajatest on aktiivsed IBS-Moskva vilistlaste liidu liikmed. Kõik meie kraadiõppe programmid on Venemaa valitsuse poolt akrediteeritud. Meie osalise tööajaga MBA ja EMBA programmid on akrediteeritud Association of Masters in Business Administration (AMBA International). ibs

Meie missioon

IBS-i missiooniks on harida ja moodustada Venemaa uue, sotsiaalselt vastutustundliku ettevõtlus- ja juhtiva eliidi põlvkond ning edendada Venemaa äriharidust. Venemaa vanim ja mainekam ärikool

 • Asutatud aastal 1988.
 • Venemaa ärikoolide edetabeli juht.
 • Turule orienteeritud ärikool (85% programmidest on avatud programmid).
 • Prestiižne rahvusvaheline ja riiklik akrediteerimine.

Üks RANEPA 4 osakondade suuremaid koole, 7 tooli, 4 keskust, üle 20 programmi, 13 kahekordset kraadi. IBS-il on üle 2000 õpilase, 200 õppejõudu ja 15000 vilistlast.

Rahvusvaheline ja riiklik tunnustamine Kõik EMBA ja MBA programmi IBS on rahvusvahelise akrediteerimise AMBA International ja riikliku akrediteerimise nõukogu juhtimise ja äri haridus (NACBME), on tipphetked ärikoolide paremusjärjestusest.

IBS on ärikoolide edetabeli tippu Eduniversal Ranking: 2011-2018. Venemaa rahvuslike ärikoolide edetabel: 2012 -2018. 160 IBS lõpetajat ja teaduskonda kuuluvad “ТОП-1000 Venemaa juhtide” nimekirja. Sisemises RANEPA reitingus IBS RANEPA ärikoolide tippgrupis ning selle EMBA ja MBA programmides on kõrgeim reiting 6 tärniga.

Täiendav bakalaureuse- ja magistriprogrammide tsükkel Bakalaureuseõppest kuni täidesaatva hariduseni. Üliõpilaste ja osalejate koguarv bakalaureuse-, magistri-, МВА, Executive МВА ja kutseõppeprogrammides ületab 2000.

Muutus, kuid püsige ennast iseenesest Oluline tegur, mis tagab IBS-i juhtpositsiooni, on võime muutuda, samal ajal püsides iseenesest - kohaneda haridusturu muutuva keskkonnaga, säilitades parimaid traditsioone ja kvaliteeti programmid. IBS MBA programmide akadeemiline konsultant on Ichak Adizes, üks maailma juhtivaid juhtimis- ja juhtimiseksperte.

Üle 30 000 vilistlase, IBS vilistlaste ühenduse loodi kommunikatsiooni ja vilistlaste vahelise koostöö hõlbustamiseks. Täna ühendab IBS vilistlaste ühendus kõrgelt kvalifitseeritud Venemaa juhte, juhte ja spetsialiste, kes on lõpetanud IBSi alates 1988. aastast.

Turule orienteeritud ärikoolide IBS kraadiõppeprogrammides on tihedad suhted juhtivate ettevõtetega, kes aitavad kaasa ka konsultatsiooni- ja uurimisprojektidele. See võimaldab IBS-il kohe tuvastada uusi suundumusi ja jääda vastavalt turu nõudmistele. IBS on peamiselt suunatud kesk- ja suurettevõtetele, mis on Venemaa kodanikuühiskonna aluseks. IBS programme hindavad Venemaa turule orienteeritud ettevõtjad (85% IBS-i õpilastest on avatud turust).

110321_ScreenShot2019-02-13at11.49.03AM.png

Reitingud ja pingeread

 • Hinnang Eduniversal TOP Business School Alates 2014. aastast on IBS järjestatud nelja tipptaseme tippklassi TOP ärikoolis.
 • Eduniversal EMBA Eduniversali reitinguagentuuri andmetel on aastatel 2016-2018 IBS programmid üks maailma parimaid programme. Viie järjestikuse aasta jooksul on IBS Executive MBA strateegilises juhtimises ja juhtimises olnud esikümnesse EMBA programmide seas Ida-Euroopas. MBA oli Eduniversali sõnul 2016. a.
 • Eduniversal Master in International Management IBS Master in International Management oli edetabelis nr 6 Eduniversal Best Masters Ida-Euroopas 2015-2016 nimekirja. Viie järjestikuse aasta jooksul on IBS Master in International Management järjestatud top-10 magistriõppes Ida-Euroopas.
 • Seitse aastat järjest on IBS olnud Venemaa riigi ärikoolide reitingu tipus! Seitse aastat järjest on IBS olnud Venemaa riigi ärikoolide reitingu tipus. Äriteaduste instituut on reitingutulemuste tabelite tipus „sissetulekute suurendamise” ja „karjäärivõimaluste“ kategooriates. Vene ärikoolide riiklikku reitingut viivad läbi Vene MBA Alumni Liiga ja üleriigiline värbamisagentuur Job.ru ning selle avaldas Izvestia ajaleht 2010-2014, Secret Firmy portaal 2015. aastal ja RBK uudisteportaal 2016 - 2018.
 • IBS lõpetajate isikliku sissetuleku kasv on kiireim Venemaal. Riigiülese värbamisagentuuri Job.ru ja Vene MBA Alumni Liiga iseseisvate uuringute kohaselt aitab MBA kraad märkimisväärselt kaasa karjäärile ja isikliku sissetuleku suurenemisele. IBS MBA kraad on reitingute nimekirja ülaosas. IBS lõpetajate isiklik sissetulek on 2-4 aasta jooksul pärast lõpetamist kasvanud keskmiselt 69%. Uuringu tulemused avaldasid kommersant.ru, MBA.su ja rbc.ru veebiportaalid.
 • Vene juhtide ühingu "1000 suurimat Venemaa juhti" reitingu järgi Aastatel 2001 kuni 2018 tsiteeris Vene juhtide Liit 160 IBS lõpetajat ja õpetajat oma "Top 1000 Vene juhtide" ülevaates. See annab erapooletu tõendi IBS-programmide tõhususe kohta.

IBS-Moskva on aktiivne ühingute liige:

 • AACSB International
 • EFMD
 • Executive MBA nõukogu (EMBAC)
 • Üldise juhtimise sissepääsunõukogu (GMAC)
 • CEEMAN
 • IBSA
 • Riiklik akrediteerimisnõukogu äri- ja juhtimiskoolituse jaoks (NACBME)
 • Venemaa ettevõtlushariduse ühendus (RABE)
 • Vene juhtide ühendus

ibs

Programmide õpetamise keel:
 • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Russian Presidential Academy of National Economy and Public Administration - Institute Of Business Studies

IBS Master in International Management on mõeldud üliõpilastele bakalaureuse kraadi, valdavad inglise keele ja ambitsioonikaid edukat karjääri rahvusvahelises äris. ... [+]

Taotleda internetis SIIN Info programmi

IBS Master in International Management on mõeldud üliõpilastele bakalaureuse kraadi, valdavad inglise keele ja ambitsioonikaid edukat karjääri rahvusvahelises äris.

Vastavalt pingerida Eduniversali Master in International Management programm IBS RANEPA hulgas oli TOP-6 magistriõppe programme rahvusvahelise ärijuhtimise Ida-Euroopas 2013. aastal, 2014 ja 2015.

Vormi tarne võimaldab õpilastel ühendada osaajaga töötada ja õppida.

programmi funktsioonid Programm on esitatud inglise keeles; Matemaatika: õpetamine on tarnitud meeskond kogenud vene ja välismaa külastavad professorid kui ka ettevõtjad ja ärimehed. Praktika jooksul nõustamine projekt on oluline osa programmi; Projekti orienteeritud lähenemist õpetamisele. Õpingute ajal meie magistrante teostada kolme rühma projektid - strateegilise turunduse, nõustamine ja oma valitud erialal, samuti arendada ainekava õpetamise kursus strateegilise juhtimise valitud tööstuses; Erilist rõhku pannakse õpilaste oskus töötada rahvusvahelises keskkonnas, ning võtma arvesse kultuurilisi erinevusi; Õppimine multikultuurses keskkonnas (rahvusvahelised üliõpilased moodustavad 20% üliõpilastest, 30% õpetamine on tarnitud rahvusvaheline teaduskonna); Võimalus jätkata topelt-kraadi rada ja antakse lisaks Venemaa valitsuse poolt akrediteeritud magistrikraadi, magistrikraadi partneri Ülikooli IBS Euroopas või USAs; 16 partner ülikoolid üliõpilaste vahetusprogramme; Ettevõtluse oskusi ja teadmisi ning võimalust saada rahastamist stardiabi projekti; Õpilased Master in International Management on juurdepääs IBS vilistlaste andmebaasi. Spetsialiseerumise International Finance Rahvusvahelise Ettevõtluse alternatiivsed Marketing Kaks kraadi Miks valida Master in International Management IBS? Seas top-6 parimat kapten programmid Ida-Euroopa IBS RANEPA on riiklikult ja rahvusvaheliselt tunnustatud äri-kool IBS kuulub suurte rahvusvaheliste ühendustega valdkonnas äri haridus IBS on juhtiv ja suurim struktuuriüksus RANEPA IBS on ülaosas riiklike ja rahvusvaheliste hinnangud ja järjekohta diagramme IBS on liider seas vene äri-koolid "lõpetajate... [-]
Venemaa Moscow
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Address
Moscow, Moskva, Venemaa
Telefon
false