Loe ametlikku kirjeldust

Autonoomne mittetulunduslik organisatsioon " Russian International Olympic University " ( RIOU ) asutati 21. oktoobril 2009 Rahvusvahelise Olümpiakomitee (IOC), Sochi 2014. aasta korralduskomitee ja Vene olümpiakomitee vahelise vastastikuse mõistmise memorandumi alusel ning dekreedi alusel Vene Föderatsiooni nr 774. Ülikooli asutajad on Vene Föderatsiooni spordiministeerium, Vene olümpiakomitee (ROC) ja Interrosi erainvesteeringufirma.

RIOU juhatuse esimees on Vene Föderatsiooni president Vladimir Putin.

RIOU on maailma esimene RIOU ülikool, mis pakub ainulaadseid programme, mis on lisatud olümpia väärtustele ja kogemustele. RIOU tegevus keskendub Vene ja rahvusvahelise spordivaldkonna spordihalduse spetsialistide väljaõppele ning olümpia ja paraolümpia liikumisele. Ülikooli haridusprogrammid katavad spordihariduse peamised aspektid: koht ja infrastruktuuri haldamine, võistlused, massiteabevahendid, diplomaatia ja haldamine ning karjäärijuhtimine.

2010. RIOU käivitas RIOU Sochi 2014 töötajale üle 10 erikoolituse. Alates 2011. aastast on ülikool käivitanud Vene piirkondlike spordi juhtide, "Olympstroy" State Corporationi töötajate ja Sotši linnavalitsuse ametialaste edutamisprogrammide.

Aastal 2013 on RIOU käivitanud oma RIOU Master of Sport Administration (MSA) kursuse, mis on suunatud kogenud spordisektori juhtidele ja kes soovivad parandada nende arusaamist sporditegevusest, arendada end kõige paremini klassi tööriistade ja tavadega ning kiirendada nende karjääriarengut.

RIOU õpetajad ja professorid on tuntud Vene ja rahvusvahelised spordi juhtimise eksperdid. Ülikooli eesmärk on arendada süstemaatilist partnerlust juhtivate Venemaa ja välismaiste ülikoolidega. Meie praegune partnerite loend sisaldab järgmist: Applied Sciences University Kufstein (Austria), Coventry Ülikool (Suurbritannia), Bruneli Ülikool (UK), Ida-Londoni Ülikool (UK), Sheffield Hallami Ülikool (UK), IPC Akadeemia (UK), Maailma Akadeemia Sport (Suurbritannia), Barcelona autonoomse ülikooli olümpiakursuste keskus, Capilano ülikool (Kanada), Lomonosov Moskva Riiklik Ülikool, Moskva Tööstus- ja Rahandusülikool.

2011. RIOU käivitas RIOU ainulaadse kirjastusprogrammi, mis sisaldab kord kvartalis populaarteaduslikku perioodikaväljaannet « RIOU Herald», samuti memuaaride, arhiivimaterjalide, olümpiaajaloo ja filosoofia alaste teadustööde seeria « RIOU raamatukogu» ning enimmüüdud vene ja välismaa raamatute sport ja olümpiaharidus.

RIOU haridusalased tegevused asuvad praegu Sochi linnas, kus asuvad RIOU kaasaegsed ülikoolilinnakud. RIOU peakontor asub Moskvas.

Russian International Olympic University on maavärinprojekt ja 2014. aasta Sotši mängude humanitaarse pärandi põhielement. RIOU lõpetajad moodustavad uue põlvkonna tõhusad spordi juhid, kes on varustatud teadmiste ja oskustega, et edukalt hallata spordiorganisatsioone, üritusi ja kohtumisi mis tahes majanduskeskkonnas. Nende karjäärivõimaluste hulka kuuluvad Venemaa ja rahvusvaheliste olümpia- ja paraolümpiakomitee struktuurid; riigi- ja kohalikud juhtorganid; spordiliidud ja klubid; spordi meedia; spordimüügiettevõtted ja spordikaupade tootjad.

RIOU rektor on professor Lev Belousov.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise
  • Vene

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Russian International Olympic University

MSA kursus on mõeldud inimestele, kellel on kõrghariduse kvalifikatsioon, juhtimiskvaliteet ja eesmärk arendada oma erialaseid teadmisi ja teha suurepärast karjääri spord ... [+]

MSA kursus on mõeldud inimestele, kellel on kõrghariduse kvalifikatsioon, juhtimiskvaliteet ja eesmärk arendada oma erialaseid teadmisi ja teha suurepärast karjääri spordihalduses.

Programmi põhieesmärk on töötada välja uue põlvkonna tõhusad spordi juhid, kellel on nii strateegilised kui ka rakenduslikud oskused.

MSA kursus töötati välja koostöös tuntud ülikooli professorite ja spordijuhtimise praktikutega üle kogu maailma ning sai föderaalse haridus- ja teadusinspektsiooni litsentsi (litsents nr 1734, 18. detsember 2012).

Aastal 2017 on Briti mõjukas Briti ajakiri "SportBusiness International" oma 2017. aasta aspirantuuriga kursuste edetabelist - ainus igakülgne juhis ülikooli spordi juhtimiskoolituste jaoks - saanud MSA kursuse kõigi Euroopa aspirantuuride kursuste ja kümnes parimaks kursusteks maailmas.... [-]

Venemaa Sochi
Võta kooliga ühendust
Inglise,Vene
Päevane õpe
39 nädalat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

RIOU 2015

Olympic long final

SOL 3 min GOTOV

РМОУ выпускной 2017

Russian International Olympic University
Address
ул. Орджоникидзе, д. 11
 Сочи, Россия, 354000
354000 Sochi, Krasnodar Krai, Venemaa
Telefon
+7 862 262-32-00