Rostov State University of Economics

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Rostov State University of Economics (RSUE) asutati 1931See on kaasaegne ülikooli sügavaid traditsioone.

RSUE asub Lõuna-Venemaa, Nimelt Rostov-on-DonMitteametlik Lõuna pealinnas Venemaa. See on suurlinnas (1,1 mln. Elanikku) kerge ja soe kliima (aasta keskmine temperatuur 10 ° C). Linnas on täiuslik transpordiühendus riigi pealinna Moskvas ja paljudes Euroopa linnades. Ajalooliselt Rostov-on-Don oli üks rahvusvahelise linnad Venemaa tema armas, turvaline elukeskkond ning see jääb seesama.

RSUE oli osa erikorra ülikoolide rakendusteaduse teaduskondade endises Nõukogude Liidus pikka aega. See süsteem ühendatud vaid 14 Nõukogude ülikoolide ja kutsuti esitama kogu riiki (rahvaarv 300 mln. inimesed) kõrge kvalifikatsiooniga töötajad valdkonnas Majanduse ja Juhtimise. Praegu Rostov State University of Economics on klassikaline ülikool, mis pakub õppekava 24 teemad. See annab bakalaureuse-, magistri- ja doktoriõppe ja ikka säilitab status ühe silmapaistvamaid kõrgharidusasutuste riigis eriti Majanduse ja Juhtimise.

RSUE on täielikult integreeritud Euroopa kõrgharidusruumi. Õppeprotsessi realiseerub kirjavahetus põhimõtteid Bologna protsessi ja riigi diplomit Rostov State University of Economics on tunnustatud ja hinnatud Venemaal ja välismaal.

RSUE on vastuvõtva ülikooli välisüliõpilased kuna 60ies 20. sajandil. Praegu õpilast 30 riigist õpib ülikoolis. Suhe välisüliõpilased riikide omad on ligi 5%. Nad on pärit üliõpilastele Aasia, Aafrika, Euroopa ja Lõuna-Ameerika. Palju rahvusvahelisi lõpetajate eesmärk on jätkata oma õppivate RSUEMilles kinnitatakse, kõrge kvaliteet saadud haridus ja soodsad tingimused Ülikool. Lõpetajad University võtta juhtivatel kohtadel riigiorganite ja eraettevõtted oma riigis.

Rahvusvahelised õpilased on kaasas Rahvusvaheline Büroo kuna nad taotlenud University kuni nende lahkumist oma kodudesse pärast lõpetamist. Rahvusvaheline Büroo aitab rahvusvaheliste üliõpilaste täita mis tahes probleeme, mis on seotud nende õppimine ja elab Venemaa: Viisataotluste menetlemisega täitmiseks ja Migratsiooni seadus, sissepääs ühiselamu, kohanemine uues riigis jne Iga rahvusvahelise üliõpilasorganisatsiooni on konsultant, kes aitab üliõpilane kogu aeg.

Ajal oma õpinguid rahvusvaheliste õpilastel on võimalus valida täiendavaid õppe programmid samas saada peamine kraadi; on juurdepääs Vene ja rahvusvaheliste kirjalikud allikad isikutel nad õpivad ja e-raamatukogu samuti; saab osaleda mitmetel rahvusvahelistel konverentsidel sisse Venemaal ja välismaal; saada täiendavaid stipendiume nende saavutustest õppimine ja teadustööks, samuti sport ja ühiskondlikus elus; osaleda vahetusprogrammides välismaal; saada Euroopa Diploma Supplement kõrvuti Vene riigi diplomit ja nautida mitmeid muid võimalusi.

Rostov State University of Economics pöörab suurt tähelepanu ühiskonnaelu õpilastele. Ühiselamud tähenda hästi varustatud, valvega kompleksid, mis on pesumajad, köögid, spordiväljakud, raamatukogud ja Interneti. Üliõpilaste Kultuurikeskus võimaldab õpilastel realiseerida oma loomingulist potentsiaali, alates õppetunni draama ringi ja viimistlus poolt tantsivad rühmad erinevaid stiile. Ülikooli paneb erilist rõhku õpilaste sport. RSUE on saanud aunimetuse "University of tervislikku eluviisi" ja seal on olümpiavõitjad ja maailmameistrid seas oma õpilastele. Seal on 30 liiki sport saab minna ametialaselt või amatöörid tasuta. Ülikoolil on kaks toredat vaba aja keskused (kaukaasia mäed "kuurort ja Aasovi mere ääres), kus õpilased saavad veeta puhkust.

Asukohad

Rostov Doni ääres

Address
Rostov State University of Economics
Head of International Office,
B. Sadovaya str., 69
office 528

344002 Rostov Doni ääres, Rostovi oblast, Venemaa

Moskva

Address
Moskva, Moskva, Venemaa