The Bonch-Bruevich Saint-Petersburg State University of Telecommunications (SPbSUT)

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Asutatud aastal 1930 Bonch-Bruevich Peterburi Riikliku Ülikooli telekommunikatsiooni (SPb-SUT) on 85 aastane kogemus koolitus kõrgelt kvalifitseeritud spetsialistide telekommunikatsiooni valdkonnas.

Ülikool koosneb praegu 9 teaduskonda 10000 õpilased tegelevad üle 20 akadeemilise programmid. BSc programmide Information Security, Info-kommunikatsioonitehnoloogia ja sidesüsteemide ning magistrikraadi programmid Intelligent info-sidesüsteemid, Information Security ja Electronic Business õpetatakse inglise keeles.

Meie õppemaksu on tihedalt seotud reaalmajanduse ettevõtete. Venemaa juhtiv telekommunikatsiooni ettevõtted nagu Rostelecom ja RTRS - Venemaa televisiooni ja raadio Broadcasting Network - on nende volitatud osakondade meie ülikoolis koolitada spetsialiste väga tihedalt tegeliku ettevõtted vajab.

SPbSUT tihedat koostööd maailma juhtivate telekommunikatsioonifirmade Alcatel-Lucent, AT & T, Hewlett-Packard, Huawei, IBM, Intel, Iskratel, Italtel, Microsoft, Motorola, NEC, Nokia, Siemens, Oracle, RAD, Samsung Electronics, Sony-Ericsson, Sun Microsystems, T-Systems, Tele-2 ja teised.

Teadus- ja arendustegevus sfäärides on ka kuulu meie ühine tegevus. Nii ülikooli üliõpilaste ja õppejõudude kasu mitu ultramoodne õppehoones, state-of-the-art eksperimentaalse tsoonid, konverentsiruumid jõusaal, Science and Technology Library, õpilaste saali elukohad ja vaba aja veetmise võimalused. Multimeedia klassiruumid annavad võimaluse loenguid elektroonilisel kujul. Seega õpilased on juurdepääs neid kõikjal maailmas, mis annab täiesti uue kaugõppevõimaluste.

Juba rohkem kui 50 aastat ülikooli on rahvusvaheline ühendav ja vahendav kogukonnas. Olles telekommunikatsiooni ülikooli me kehastavad inimeste ambitsioone luua usaldusväärne sidemed maailma ja arendades neid hulk eri osalejad. Pärast 50 aastat ülikoolis jätkuvalt pühendunud õpetamise üliõpilast enam kui 60 riigis Euroopas, Aasias, Aafrikas ja Ladina-Ameerikas. Akadeemilise personali partner ülikoolides samuti väljapaistvate ärimehed Austria, Suurbritannia, Ungari, Saksamaa, Sloveenia, USA, Soome, Rootsi ja teiste riikide loenguid kohta väljakutseid valdkonnas telekommunikatsiooni ja kultuuride vahetust.

Ülikool on laialdaselt kaasatud magistriõppe Dual kraad rahvusvahelise üliõpilasvahetuse programmi ühendavate Deutsche Telekom Hochschule karusnaha Telekommunikation (Leipzig, Saksamaa) ja Prantsuse avalik grande école (insener koolis) Telecom Lille 1 (Lille, Prantsusmaa). Praegu on meil üle 70 Partnelepingu ja tunda positiivset sõlmida veelgi. Meie University pakub muidugi vene keeles välisüliõpilastele. Pärast selle lõpetamist saavad õpilased vene keele testi sertifikaadi, mis võimaldab neil jätkata õpinguid igal SPbSUT osakonna valitud programm. Me toetame meie õpilaste õpingute ja igapäevast elu. SPbSUT International Office ei soovitame nii akadeemiliste küsimuste ja sotsiaalse elu küsimusi. Kõik välisüliõpilased on varustatud majutust.

Õpilaste elu on täis sündmusi. Kui sa tuled Peterburi kaugelt, meie International Students nõukogu aitab teil harjuda rahvusvaheliste kultuuri linn ja annab teile hea juhendamisel koos kõigi oma uuringus Ülikooli. Igal aastal ülikooli võõrustab mitmeid üritusi nagu järgmine -

Rahvusvaheline Kultuuride Festival kunsti, spordi ja heatahtlikkus, Rahvusvaheline Sõprus Day, International Sports Contest telekommunikatsiooni Õpilased «Sport Side», «Maailma TOP-10» International Students 'Akadeemilise Progress Contest ja paljud teised.

Me oleme väga uhked meie andekas ja pühendunud vilistlased. Paljud ülikooli lõpetanud on saanud maailma tuntud teadlased, ettevõtete juhte, tuntud avaliku elu tegelased ja poliitikud nüüd töötab üle maailma. Praegune ITU peasekretär dr Hamadoun Touré, on meie kraadiõppe samuti; Ülikooli on eriti uhked teda. Paljud telekommunikatsiooni peadirektoriga on ka üks meie maineka lõpetajatele.

SPbSUT on parim ühendatud tulevikus!

Asukohad

Peterburi

Sankt-Peterburgskiy gosudarstvennyy universitet telekommunikatsiy im. prof. M.A.Bonch-Bruevicha

Address
22-1, Bolshevikov Avenue, Saint Petersburg, 193232, Russia
Peterburi, Sankt-Peterburg, Venemaa
Telefon
+7 (812) 305 12 37