Loe ametlikku kirjeldust

Lõuna-Uurali Riiklik Ülikool keskuseks on haridus-, teadus-, kultuuri- ja sportlik tegevus linna Tšeljabinsk ja piirkonnas.

Asutatud 1943 Tšeljabinsk Mehhaaniline ehitus Instituut, ülikooli reorganiseeriti Tšeljabinsk Polütehnilise Instituudi 1951. aastal ja 1990. aastal sai Tšeljabinsk Riiklik Tehnikaülikool. Alates 1997. aastast on ülikooli tuntakse Lõuna-Uurali Riiklik Ülikool. Aastal 2010 oli määratud staatuse National Research University.

Ülikool on kohal nagu üks top 10 hulgast 96 Vene ülikoolide vastavalt hinnangud koostatud Haridus- ja teadusministeerium Vene Föderatsiooni. See on ka liige Vene ülikoolide Alpha League, mis on ülaosa hinnangud kõigi ülikoolide riigis.

Täna, Lõuna-Uurali Riiklik Ülikool koosneb 32 teaduskonda ja 142 osakonnad asuvad Tšeljabinsk, lisaks 2 filiaale teistes linnades. Struktuuri ülikooli ka neli kutsekeskharidust institutsioonide sõjalise hariduse ja kolledži ettevalmistav teaduskonnad, kaks erilist teaduskondade professionaalse arengu ja oskuste täiendamine jaoks kõrgharidus spetsialistide Instituudi International Education, täiendõppe Instituut ja Avatud ja kaugõppe Instituut. Ülikooli koos oma oksad numbrid umbes 50 000 üliõpilast (täistööajaga, osalise tööajaga ja õhtul haridus kombineerida).

Õppeprotsess ülikoolis, mille oksad on toetatud üle 5000 õppejõudu ja ametnikud, sealhulgas rohkem kui 360 professorid, arstid teaduse 1200 dotsentide, teaduste kandidaati, 5 täisliikmeks Vene Teaduste Akadeemia, 9 vastava liikmed RAS 2 akadeemikute ja 4 vastava kohal riigi muude akadeemiate ja üle 170 liikmed välis- ja Vene akadeemiaid.

lipp

Praegune ülikooli litsents lubab Lõuna-Uurali Riiklik Ülikool pakkuda:

  • 245 erialast kõrgharidust programmi (Spetsialisti, bakalaureuse- ja magistriõppes);
  • 37 kutsekeskharidust programme;
  • 22. elementaarne kutsehariduse programme.

Ülikool pakub ka kraadiõppe programmid 86 akadeemilist suurtootjad, doktoriõppesse 12 suurtootjad ning hõlbustab 18 väitekirja komiteede, et uurida, doktoriõppe ja kandidaadi tk.

College ettevalmistavad teaduskonna koosneb School of matemaatika ja füüsika ja kesklinnas haridus andekate lastega. Susu koostööd enam kui 20 kooli ja 10 tehnilise koolid. Ülikool osaleb aktiivselt teadus- ja sotsiaalse noorsoo ja õpilased, "samm tulevikku". Eestvõttel Lõuna-Uurali Riiklik Ülikool, Venemaa liit rahvusvahelise programmi "Odüsseia of the Mind" loodi, ja Chelyabinsk aastaid on esindavad meie riiki see ühing.

rt

Ülikooli pöörab suurt tähelepanu kõikide praktika ja lõpetajate tööhõive. Asutatud aastal 2005, osakonna Praktika ja lõpetajate tööhõive toetab koordineerimise kõik ülikooli asutuste ja ettevõtete vastasmõju ja Föderaalne hariduse ja tööturuteenuste pakub metoodilist abi praktikume, dirigeerib töö turu-uuringud, ja korraldab tegevust teaduskonna komiteede et hõlbustada töötamist graduates.The ülikooli sõlminud üle 400 koostöölepingud suurte ettevõtete Chelyabinsk ja Chelyabinsk piirkond.

Lõuna-Uurali Riiklik Ülikool kaasab aktiivselt teadus-, uurimis- ja projekti tegevuste. Järgmised organisatsioonid tegutsevad alusel ülikooli: Radioelectronic ja digitaalsete süsteemide uurimisinstituut, Institute of keemiliste probleemide tööstus ökoloogia vene Loodusteaduste Akadeemia "FESTO" Urlas Automaatika Keskus, R & D tootmise Instituut "ehitus ja tehnoloogia haridus" , Chelyabinsk uurimiskeskus Uurali Branch Vene Teaduste Akadeemia, 10 Institutsionaalne Academic laborites. Üle 50 koolkondi on moodustatud ja nüüd töötavad ülikoolis.

Aastal 2010 susu määrati National Research University staatus. Arenguprioriteedid Lõuna-Uurali Riiklik Ülikool (National Research University) on järgmised: energiasäästu sotsiaalteenuste; tõhus energia ja ressursside kasutamise metallurgia; energiatõhusaks ja ressursitõhusa diiselmootori valmistamise tehnoloogia insener Pioneerisõiduk; Ressursitõhus arendamine ja käitamine tehnoloogia laevastiku ballistiliste rakettide; ja superarvutirakendustesse ja grid computing tehnoloogia, mille eesmärgiks on lahendada energiasäästu ja ressursside kokkuhoiu probleeme.

see

Rahvusvaheline taotlejad

Meie ülikool on liider valdkonnas kõrghariduse ja tasakaalu palju aspekte nagu rikas traditsioonide, laia populaarsuse ja intellektuaalsed võimed. Kõik need asjad on ühinenud, et pakkuda susu dünaamilise arengu teadus-, akadeemilise kogukonna ja innovatiivne väljad ja aitavad olla liider koolitus kõrge kvalifikatsiooniga spetsialiste ja teostada intensiivset teadusuuringud.

Olles uhke meie vilistlased pöörame suurt tähelepanu töö meie õpilased, püüdes kõrge haridusega inimeste aitame neid vabastama oma täit potentsiaali. Me õpetame seada ja saavutada kõrgeid eesmärke, ühendades professionaalseid teadmisi, eetika ja ausus.

Oleme kindlad, siis on üks meie parimaid vilistlased ja saavad kõik vajalikud oskused ehitada silmapaistvat karjääri!

Programmide õpetamise keel:
  • Vene
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

South Ural State University

Profiil "Ettevõtte informaatika" ... [+]

Ärianalüütika magistrikraad on multidistsiplinaarne programm, mille eesmärk on parandada äritulemusi ja tuvastada ettevõtluse jaoks uued võimalused andmete kaevandamise tehnikate abil. Programm on üles ehitatud mõistlikule teooria ja praktika segule. Programmi põhiprintsiip on õppimine tehes. Ettevõtte analüüsiga seotud probleemid lahendate praktiliselt. Selliste oskuste järele on kogu maailmas väga suur nõudlus - turul on ärianalüütika spetsialistidest suur puudus.

See programm annab teile põhjalikud teadmised statistilistest ja masinõppe meetoditest, andmete kaevandamise tehnikatest, mis võimaldavad ärianalüütikutel mõista, kuidas ettevõte töötab, ning ennustada selle arengut ja perspektiive. Te saate tuttavaks äriprotsesside, äririskide, juhtimise ja majandusanalüüsiga ning saate võimaluse tuvastada, hinnata ja kasutada andmepõhise väärtuse loomise võimalust.... [-]

Venemaa Tšeljabinsk
September 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
South Ural State University

Õpilased saavad kaasaegse interlingvaalse ja kultuuridevahelise suhtluse valdkonnas põhiteadmised ja kutseoskused. Akadeemilises protsessis kasutatakse laialdaselt aktiiv ... [+]

Õppekava hõlmab kõiki inglise keele teooria põhialuseid, keeleteaduse metoodikat, kaasaegseid ELT tehnoloogiaid, inglise keelt akadeemilistel eesmärkidel. Lai valik erialaseid kursusi, mida teadustöötajad õpetavad, hõlmavad uuendusi hariduses, juhtivaid tõlke-teooriaid, kultuuridevahelist suhtlust, diskursuse analüüsi ja filoloogiat, keelelist analüüsi jne.

Uurimistöö. Õpingute esimesest päevast alates osalevad üliõpilased aktiivselt väljakutsetes teaduskeskkondades. Nad on aktiivsed professionaalset kasvu soodustavad uurimisrühmad. Teaduslikel konverentsidel osalemine võimaldab neil arendada oma erialaseid oskusi ja võimeid tõhusa akadeemilise uurimistöö läbiviimiseks.... [-]

Venemaa Tšeljabinsk
September 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
South Ural State University

Spetsialistide koolitus järgmistes ametikohtades: lahe juhendaja, masinapoe juht, tootmisjuht, keevituslabori juhataja järgmistes valdkondades: lennukitööstus, laevaehitu ... [+]

Keevitamine, liitprotsessid ja tehnoloogia

See kursus annab teile põhjaliku arusaama keevitustehnoloogiatest ja teadlikkusest viimaste tehniliste arengute kohta asjaomastes tööstusharudes. Samuti parandab see teie suhtlemist, esitlust, analüütilisi ja probleemide lahendamise oskusi.

Keevitamine on lahutamatu osa laia tootevaliku valmistamisest, klassikalistest keevitusprotsessidest (MMA, MIG / MAG, TIG), spetsiaalse keevitamiseni (laser, robootika). Liitumistehnoloogiad jätkavad laienemist ning neid kasutatakse nafta ja gaasi, autotööstuse, laevaehituse, torutööstuse ja ehituses. Kõik meie projektid on tööstuslikult seotud ja hõlmavad tavaliselt uut arengut, mida pole kunagi varem rakendatud.... [-]

Venemaa Tšeljabinsk
September 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
South Ural State University

Õppekava eesmärk: kõrgelt kvalifitseeritud magistriõpe, millel on eriline taust küberneetiliste süsteemide arendustehnoloogiate valdkonnas ning mille peamine eesmärk on p ... [+]

Professionaalne liin hõlmab riiklike, tööstus- ja äriorganisatsioonide rakendusmatemaatika ja infotehnoloogia valdkonna infosüsteemide ja tarkvaratooteid projekteerimist ja rakendamist ning nende hooldamist:

andmetöötluskeskused ja andmekeskused;teadus-tööstuslikud ettevõtted;keskkoolihariduskeskused

Lõpetajad saavad järgmised võimeid:

uute infotehnoloogiate juurutamine organisatsiooni infrastruktuuri;ärikonsultatsioonid ja insenerid.Andmetöötlussüsteemides andmetöötluse meetodid ja algoritmid;suure jõudlusega ja hajutatud andmetöötlussüsteem;Tarkvara tööstuslik testimine;Programmeerimiskeeled ja kompileerijad;Võrguprotokollid ja võrguteenused. [-]
Venemaa Tšeljabinsk
September 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
South Ural State University

Kutsetegevuse objektid: soojus- ja tuumaelektrijaamad, ettevõtete energiavarustussüsteemid, väikese võimsusega objektid, rajatised, kõrgtemperatuurse ja madalatemperatuur ... [+]

Programmi käigus pööratakse erilist tähelepanu soojus- ja massiülekande teooriale ja praktilisele rakendamisele, rekuperaatoritele, regeneraatoritele, süsteemidele ja seadmetele vedelike ja gaaside transportimiseks, küte, jahutus, ventilatsioon, kliimaseadmed, soojuselektrijaamade seadmed, boiler igat liiki orgaanilise kütuse, auru ja gaasi turbiinidel töötavad üksused, samuti nende süsteemide rakendused ja nende omadused erinevates tööstusettevõtetes. Need süsteemid on suure nõudlusega mustade ja värviliste metallurgiaettevõtete, masinaehitus-, keemia-, nafta- ja gaasitööstuses.

[-]
Venemaa Tšeljabinsk
September 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
South Ural State University

Programmi eesmärk on koolitada majandusteadlasi, kes kavatsevad teha kutsetegevust majanduse ja juhtimise valdkonnas. ... [+]

Magistriprogrammi Kaubandus kaupade ja teenuste välisturul eesmärk on koolitada majandusteadlasi, kes tegelevad välismaise majandustegevusega tööstuse, kaubanduse ja teenuste ettevõtetes. Õpilased õpivad küsimusi, mis on seotud välismaiste ettevõtete korralduse spetsiifikaga siseturul, samuti äritegevuse korraldamisega välisturgudel, eriti internetipõhiste ettevõtete korraldamisel, rahvusvaheliste investeeringute ja rahastamise võimaluste uurimisel; ja hinnata riske välismaise majandustegevuse valdkonnas.

Laia valikut erialasid hõlmavad uuringud: majandusteaduse praegused probleemid, äriorganisatsioon välisturul; rahvusvaheliste ettevõtete võrgustike loomine ja arendamine; rahvusvaheliste vedude korraldamine; välisriigi majandustegevuse juhtimine logistikasüsteemides; rahvusvahelised vahendustegevused; ettevõtete konkurentsivõime turundusanalüüs; riskide hindamine ja ennetamine välismaise majandustegevuse valdkonnas.... [-]

Venemaa Tšeljabinsk
September 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
South Ural State University

Haridusprogrammi „Ehitus-, magistriõppekonstruktsiooni- ja ehitusmehaanika” eesmärk on kultuuri- ja kutsealaste pädevuste arendamine vastavalt FSES-ile 3 ning kvalifitsee ... [+]

Ehitustehnoloogia ja ehitusmehaanika programmi lõpetajate kutsetegevuse objektid on hoonete ja rajatiste projekteerimine, ehitamine, käitamine, jälgimine ja rekonstrueerimine; ehitusplatside ja linnapiirkondade ning transpordi infrastruktuuri projekteerimine; ehitustehnilised ülevaatused; ehitusmaterjalide, -toodete ja -struktuuride ehitamiseks ja tootmiseks vajalike masinate, seadmete ja tehnoloogiate arendamine; teadusuuringute ja haridusalase tegevuse läbiviimine.Magistriõppe lõpetanud ehitustehnoloogia ja ehitusmehaanika saavad oma erialase tegevuse raames teha järgmisi ülesandeid:- innovatsiooni, uuringute, projekteerimise ja eelhindamise tegevused: lähteandmete kogumine, süs... [-]
Venemaa Tšeljabinsk
September 2020
Inglise
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
South Ural State University

Programmi eesmärk on koolitada juhtkonna meistrid, kes kavatsevad teha kutsetegevust majanduse ja juhtimise valdkonnas. ... [+]

Magistrikraadi omandanud lõpetajate ametialane tegevusala hõlmab järgmist:

juhtimistegevused organisatsiooni mis tahes organisatsioonilist vormi, kus lõpetajad töötavad läbiviija või juhid erinevates teenustes;riigi- ja kohaliku omavalitsuse juhtimistegevused;ettevõtlus- ja organisatsioonilised tegevused struktuurides, kus lõpetajad on ettevõtjad, kes loovad ja arendavad oma äri;teaduslikud uurimistööd haldusprobleemide lahendamisega seotud teadusasutustes;kõrghariduse õppeasutuste õppe- ja õpetamistegevused;täiendava kutsehariduse organisatsioonid;maakasutus, arendus ja majanduslik hindaminelogistika ja tarneahela juhtiminerahvusvahelise äriettevõtete ja organisat... [-]
Venemaa Tšeljabinsk
September 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
South Ural State University

Mehhatroonika on mehhaanika, elektrimasinate, automaatika, jõuelektroonika, mikroprotsessori tehnoloogiate ja tarkvara integreerimine. Kõige uuem inseneri suund on üks kõ ... [+]

1. Ametialaste teadmiste valdkonnad

Lõpetanute kutsealased teadmised: uute kontrollimeetodite, infotöötluse ja uute disainilahenduste väljatöötamine mehhatroonika ja robotite süsteemide jaoks, nende allsüsteemid ja üksikmoodulid, uuringud mehhatroonika, robootika, kontrolliteooria ja tehisintellekti meetodite valdkonnas .

2. Kutsetegevuse objektid

Lõpetanute kutsealase tegevuse objektid on mehhatroonika ja robotite süsteemid, sealhulgas info- ja andurite, käitus- ja juhtimismoodulid, nende matemaatiline ja algoritmiline tugi, tarkvara, nende kavandamise meetodid ja vahendid, modelleerimine, eksperimentaalsed uuringud, silumine ja toimimine, uurimine ja tootmine mehhatroonika ja roboti süsteemide katsetamine erinevate rakendusaladega.... [-]

Venemaa Tšeljabinsk
September 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
South Ural State University

Programmi eesmärk on anda üliõpilasele kõik vajalikud teadmised andmebaasi kavandamise, haldamise ja arendamise valdkonnas. Lõpetajad, kellel on magistrikraad, on igas tö ... [+]

Põhi informaatika ja infotehnoloogia

Programmi kestus on 2 aastat.

[-]
Venemaa Tšeljabinsk
September 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

National Research South Ural State University

Location address
prospekt Lenina, 76
Chelyabinsk, Tšeljabinski oblast, 454080 RU
Social Media