Southern Federal University

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Southern Federal University (SFedU), mis sai alguse 1915. aastal, on Southern Federal University Venemaa suurim teadus- ja hariduskeskus.

SFedU viib oma juured Varssavi kuninglikku ülikooli, mis on Suure sõja ajal kolinud Venemaa lõunaossa.

Oleme laialdaselt tunnustatud kui üks parimaid ülikoole Venemaal akadeemilise tipptaseme, interdistsiplinaarse uurimistöö ja sotsiaalse pühendumuse eest.

Täna õpib kahes ülikoolilinnakus, mis asuvad Rostovis Doni ääres ja Taganrogis, ligi 24 000 üliõpilast, sealhulgas 2500 rahvusvahelist üliõpilast.

Insenerikursused toimuvad Taganrogi ülikoolilinnakus, Rostovi ülikoolilinnak pakub aga laia valikut kursusi teaduste ja humanitaarteaduste alal. SFedU pakub 86 bakalaureusekraadi, 126 magistrikraadi ja 26 doktoriprogrammi. Akadeemiliste programmide kvaliteeti kinnitavad Saksamaa akrediteerimisasutused: ACQUIN ja AQAS.

Ülikooli tugevat rahvusvahelist väljavaadet näitavad rahvusvaheliste üliõpilaste osakaal, 20 Erasmuse sihtkohta, 50 vahetuslepingut ja 10 topeltkraadi partnerlust. SFedU osaleb aktiivselt Bologna protsessis ja selle lõpetanud saavad Euroopa diplomilisa. SFedU viib läbi maailmatasemel teadusuuringuid infotehnoloogiate, nutikate materjalide, nanotehnoloogiate, tuleviku meditsiini ja robootika valdkonnas. Õpilased saavad uurimistöid teha ja prototüüpe valmistada SFedU rahvusvahelistes laborites, ühiskasutuses olevate seadmete keskustes, insenerikeskustes. Õpilastel on vaba juurdepääs e-refereeritud teadusajakirjadele.

SFedU-l on ülikoolilinnakus hulgaliselt rajatisi, et rahuldada õpilaste teadusuuringute, innovatsiooni ja arendustegevuse vajadusi alates tipptasemel seadmetest, äriinkubaatoritest kuni meie spordikeskuseni.

Külastage meie veebisaiti

Asukohad

Rostov Doni ääres

Address
105/42 Bolshaya Sadovaya Str
344006 Rostov Doni ääres, Rostovi oblast, Venemaa

Taganrog

Address
Ulitsa Chekhova, 22
347922 Taganrog, Rostovi oblast, Venemaa

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega