State University of Management

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

1919. aastal asutatud State University of Management on üks suurimaid riigiülikoole Venemaal, mis on spetsialiseerunud juhtide koolitamisele. Selles osaleb kõigis osakondades ja kursustel enam kui 10 000 vene ja välisüliõpilast. Selles töötab üle 2000 administratiivtöötaja, 1500 õppejõudu, sealhulgas teaduste doktorid ja professorid, teaduste kandidaadid ja dotsendid, akadeemikud, Venemaa Teaduste Akadeemia korrespondendid ja täisliikmed. Ülikool pakub 45 bakalaureuseõppekava, 25 magistriõppekava ja üle 30 erialase arengu programmi.

Ülikool pakub juhtimiskoolitust peaaegu kõigis majanduse ja avalike suhete valdkondades. Igal õppeaastal avatakse uusi spetsialiseerumisi ja instituute, kuna kasvavatel turgudel on kasvav nõudlus kvalifitseeritud juhtide järele. Alates asutamisest on ülikool edukalt ette valmistanud üle 100 000 kvalifitseeritud juhi kõigi majandussektorite jaoks. Seda peetakse õigustatult Venemaa juhtimishariduse rajajaks.

130209_photo-1507679799987-c73779587ccf.jpeg

Hunters Race / Unsplash

Nüüd on State University of Management üks Venemaa strateegilisi ülikoole, väljakujunenud mitmetasandiline teadustöö ja hariduskompleks: sellel on 5 õppehoonet, 2 spordikeskust ja 2 üliõpilaste ühiselamut, mis kõik asuvad ülikooli territooriumil. ülikoolilinnak. See on väga hästi valvatud ja sinna on võimatu siseneda, kui teil pole eelnevalt tellitud õpilaspiletit või passikaarti. Ülikooli ülikoolilinnak asub Moskvas Vykhino metroojaama lähedal ja kesklinna jõudmiseks kulub 15 minutit.

State University of Management on rahvusvaheliste organisatsioonide ja ühenduste liige, teeb edukalt rahvusvahelist koostööd piirkondlikul ja globaalsel tasandil eri riikide ülikoolide ja hariduskeskustega. Rahvusvaheline tegevus toimub koostööprogrammide kaudu juhtivate välismaiste ülikoolidega, rahvusvaheliste haridusprogrammide ja -projektide elluviimisel, ühiste teadusuuringute elluviimisel ja akadeemilise liikuvuse arendamisel.

State University of Management on BRICS-i liikmesriikide ärikoolide liidu kaasasutaja ning selle kõrgem ärikool on akrediteeritud MBAde assotsiatsiooni (AMBA) poolt.

Ülikool toetab jätkusuutlikke suhteid paljude välisülikoolide ja rahvusvaheliste organisatsioonidega. Ülikooli audoktoriteks valiti tuntud rahvusvahelised poliitilised ja avaliku elu tegelased, silmapaistvad teadlased. Ülikoolilinnak on mugav koht rahvusvaheliste konverentside, kohtumiste ja sümpoosionide korraldamiseks, kus osalevad välispartnerite ülikoolide juhtivad õppejõud.

Asukohad

Moskva

Address
99 Ryazanskiy Prospekt
109542 Moskva, Moskva, Venemaa

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega