University of Technology

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

University of Technology on noor, tõusuteel, ülikool. See asub Moskva regioonis, Korolevi linnas - Vene astronautika häll ja Venemaa suurim teaduslinn. Ülikool on edukalt tegelenud haridus- ja teadustegevusega alates 1998. aastast ning juhindub uusimatest saavutustest selles valdkonnas.

University of Technology on saavutanud väga lühikese aja jooksul märkimisväärset edu, tõustes läbi mitteriikliku õppeasutuse ridade riikliku ülikooli. Tasakaalustatud haridus-, teadus-, rahvusvaheline ja kooliväline tegevus võimaldas University of Technology lülitada Venemaa 2018. ja 2019. aasta parimate kõrgkoolide TOP-100 (RAEX-i edetabel).

130840_DSC_1033.jpg

foto viisakalt University of Technology

University of Technology on üks suurimaid Moskva piirkonna riiklikke ülikoole. Ülikoolilinnak koosneb 6 akadeemilisest hoonest ja 2 ühiselamust - kõik jalutuskäigu kaugusel üksteisest.

University of Technology pakub õpinguid:

  • Instituudid: Inseneriteaduse ja Digitaaltehnoloogiate Instituut, Projektijuhtimise ja inseneriteaduste äri instituut, Rahvusvahelise Hariduse Instituut, Täiendushariduse Instituut ;
  • Kolledžid: Kosmosetehnika ja tehnoloogia kolledž , Tehnoloogia ja disaini kolledž
  • Lastetehnoloogiapark "Quantorium"

Kõrgkoolil on 26 osakonda, millest 14 on asutatud piirkonna juhtivates ettevõtetes ja on suunatud üliõpilaste praktilisele koolitusele. Ülikool pakub 50 peamist bakalaureuse-, magistri- ja kraadiõppe kraadi omandamiseks. Ülikooli raamatukogule kuulub enam kui 1 300 000 trükitud ja elektroonilist väljaannet mis tahes teemal. Õpilaste loominguliste oskuste arendamiseks aitavad kaasa suured auditooriumid, mis on varustatud vajalike ruumidega.

University of Technology on õppinud üle 6000 üliõpilase , sealhulgas umbes 600 välisüliõpilast 11 riigist. Õppejõudude koosseisus on 350 liiget, neist 80% -l on akadeemiline kraad ja ametinimetus.

2015. aastal loodi University of Technology baasil piirkondlik teadus- ja haridusklaster «Kirde-Eesti». Moskva piirkonna kirdeosas asuv klaster on moodustanud ühtse teadus- ja haridusruumi kõrgtehnoloogiaettevõtete vajaduste katmiseks koos kvalifitseeritud personali spetsialistidega.

Samuti kuulub ülikool kolme klastrisse: Moskva regiooni, Tatarstani Vabariigi ja Saratovi piirkonna territooriumile loodud föderaalse piirkondadevahelise klastri «Piirideta komposiidid» juurde; Moskva piirkonna elektrotehnika klaster "Elektrotehnika XXI" ja tuumafüüsikaliste ja nanotehnoloogiate territoriaalne klaster (Dubna).

Tihedas koostöös reaalmajanduse ettevõtetega loodi koostöös University of Technology JSC-ga "Kompozit" moodsate tehnikakeskustega kõrgtehnoloogilised komposiidid koos moodsate laboritega, mis on varustatud uusimate ülitäpsete seadmetega. Üliõpilased, magistrandid ja JSC "Kompozit" juhtivspetsialistid uurivad ja arendavad keskuses uusi kõrgtehnoloogilisi materjale nende jätkuvaks kasutamiseks raketiteaduses.

130835_DSC_5676JPG.jpg

foto viisakalt University of Technology

Ülikooli juurde on loodud väikesed innovatsiooniettevõtted, noorte teaduse arengu osakond, üliõpilaste teadusselts ja üliõpilaste disainibüroo.

Igal aastal saab University of Technology platvormiks erinevatele teadusüritustele, sealhulgas rahvusvahelistele ja piirkondlikele konverentsidele.

University of Technology on 3 akadeemilist perioodikat. Neist 2 on kantud teaduslike küsimuste loetellu, mille kiidab heaks akadeemiliste kraadide riiklik komisjon.

University of Technology tegeleb aktiivselt Moskva piirkonna sotsiaalse ja majandusliku arenguga. Kõrgkooli tudengid osalevad regulaarselt erinevatel ökoloogilistel foorumitel, vabatahtlike liikumisel, spordi- ja kultuuriüritustel nii linnas kui ka piirkonnas.

Hariduse rahvusvahelistumine on University of Technology rahvusvahelise tegevuse lahutamatu osa. Praegu on välisriikide ülikoolidega üle maailma sõlmitud üle 45 rahvusvahelise lepingu. University of Technology on aktiivne osaleja ERASMUSe liikuvusprogrammis. Akadeemilist liikuvust rakendatakse ka välismaa ülikoolidega sõlmitud kahepoolsete lepingute raames.

University of Technology on registreeritud andmebaasis ANABIN, mis on rahvusvaheline kõrgkoolide tunnustamise süsteem, millel on H-staatus. See staatus võimaldab ülikooli lõpetanutel oma diplomeid nostrifitseerida ELis ja taotleda Euroopa teadus- ja haridusstipendiume.

Vene Föderatsiooni teadus- ja kõrgharidusministeeriumi korraldatud kõrgkoolide iga-aastase seire põhjal tunnistati University of Technology kõigi näitajate järgi tõhusaks kõrgkooliks.

University of Technology lähiala plaanid on suunatud tehniliste peamiste äriühingute laienemisele, teaduskoostöö süvendamisele kosmosetööstusettevõtetega ning haridus- ja teadusvaldkonna laienevale koostööle välispartneritega.

Asukohad

Korolyov

Address
141070 Московская область,
г. Королев, ул. Гагарина, 42

Korolyov, Moskva oblast, Venemaa